Wybierz daty
Arona

Natura i przygoda

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Natura i przygoda w: Arona

Oprócz atrakcji typu Natura i przygoda jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Arona?

W: Arona są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Natura i przygoda w: Arona obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Arona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arona? Kliknij tutaj.

Arona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1249 opinii

Bardzo fajna i dobrze zorganizowana wycieczka na La Gomerę. Czas odbioru został przesunięty o 30 minut. Ale to nie był problem, ponieważ masz dzień wypowiedzenia. Naprawdę jeździ się po całej wyspie i z małymi przerwami zawsze można przez krótki czas podziwiać przyrodę. Najdłuższe przerwy trwały 30 minut, więc niewiele na piesze wędrówki. Ale wystarczy na krótkie spacery. Transfer i przejażdżka promem działały bardzo niezawodnie. Pamiętaj jednak, że jesteś w trasie od 8:00 do 18:00 lub 19:00. Przewodnik był przyjazny. Niestety niezbyt łatwe do zrozumienia, ani po angielsku, ani po niemiecku. Informacje były miłe, ale niezbyt głębokie. Był nawet obiad. Było dużo, ale powinieneś lubić mięso. Ale przed startem zapytano nas również, czy jesteśmy wegetarianami i odmówiliśmy. Biorąc pod uwagę cenę, tutaj nie można narzekać.

Piękne doświadczenie. Wycieczka kajakiem jest bardzo fajna, nawet jeśli jest dość męcząca. Znaleźliśmy dzień z trochę wzburzonym morzem i dużą ilością fal. Ale to była świetna zabawa. Z bliska widzieliśmy żółwie, jeden przepłynął tuż pod naszym kajakiem. Fajny przystanek na nurkowanie z rurką. Szkoda, że tylko z daleka dostrzegliśmy delfina. Z drugiej strony nie można sprawić, by zwierzęta pojawiały się na polecenie. Bardzo miły Andres, nasz przewodnik. Wycieczka gorąco polecana.

Świetna wycieczka kajakiem, przewodnik Luca jest bardzo przyjazny i dobrze się nami opiekował. Na trasie zobaczyliśmy delfiny oraz głowę żółwia. Niestety tego dnia podczas nurkowania z rurką nie było wiele do zobaczenia. Na pewno zarezerwuję ponownie!

Bardzo to lubiłem. Chłopaki są bardzo przyjaźni i dobrze zorganizowani. Polecam to.

To była świetna zabawa! Organizatorów mogę tylko polecić. Dziękuję!