Wybierz daty
Arona

bilety

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu bilety w: Arona

Oprócz atrakcji typu bilety jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Arona?

W: Arona są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze bilety w: Arona?

Arona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arona? Kliknij tutaj.

Arona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 457 opinii

Odwiedziliśmy z 7 przyjaciółmi i świetnie się bawiliśmy. O tej porze roku jest szalenie zajęty, co oznacza, że kolejki są bardzo długie, zdecydowanie warto zdobyć szybki bilet, ale pamiętaj, że wyprzedają się bardzo wcześnie. Dotarliśmy na miejsce o 9:30 i było już tłoczno, więc warto dotrzeć tam około 9, więc jesteś gotowy do wyjazdu, gdy tylko przejazdy ruszą o 10 rano. Idź prosto do szafek, kiedy wejdziesz! Buty często są zabierane przez pomyłkę lub z powodu kradzieży, więc warto kupić buty do wody lub po prostu nosić buty przez cały dzień, tak jak ja. Singha była naszą ulubioną przejażdżką (poza Wieżą Mocy, na którą jeździło tylko kilku odważnych). Jedzenie jest niedrogie. Nie można dostać leżaka na plaży, chyba że najpierw tam pójdziesz i nie położysz ręcznika! Mimo trudności to taki wspaniały dzień. Upewnij się, że masz ze sobą krem do opalania i wkładaj go do szafki, aby często go uzupełniać - byłem bardzo spalony!

Park wodny wspaniały ! Byliśmy z 4 latkiem więc ilość atrakcji była nieco ograniczona. Było pochmurno i zimno, pomimo tego bawiliśmy się wspaniale ! Niesamowite zjeżdżalnie ! na pewno tu wrócimy przy następnej wycieczce na Teneryfę. Polecam tą atrakcję !

Bardzo ładny park wodny z wieloma różnymi zajęciami (wszystkie rodzaje zjeżdżalni, basen ze sztuczną falą, plaże, restauracje). Szczególnie polecane są zjeżdżalnie tunelowe. Bez szybkiej przepustki czas oczekiwania jest nadal stosunkowo długi.

Bez FAST PASS średni czas stania w kolejce to 40 minut. Więc nie żałujcie 15€ na jego wykupienie.

Niesamowite zjeżdżalnie. Sam klimat parku jest bajeczny.