Wybierz daty
Arona

autobusem/minivanem

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu autobusem/minivanem w: Arona

Oprócz atrakcji typu autobusem/minivanem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Arona?

W: Arona są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu autobusem/minivanem w: Arona obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Arona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arona? Kliknij tutaj.

Arona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 816 opinii

Bardzo fajna i dobrze zorganizowana wycieczka na La Gomerę. Czas odbioru został przesunięty o 30 minut. Ale to nie był problem, ponieważ masz dzień wypowiedzenia. Naprawdę jeździ się po całej wyspie i z małymi przerwami zawsze można przez krótki czas podziwiać przyrodę. Najdłuższe przerwy trwały 30 minut, więc niewiele na piesze wędrówki. Ale wystarczy na krótkie spacery. Transfer i przejażdżka promem działały bardzo niezawodnie. Pamiętaj jednak, że jesteś w trasie od 8:00 do 18:00 lub 19:00. Przewodnik był przyjazny. Niestety niezbyt łatwe do zrozumienia, ani po angielsku, ani po niemiecku. Informacje były miłe, ale niezbyt głębokie. Był nawet obiad. Było dużo, ale powinieneś lubić mięso. Ale przed startem zapytano nas również, czy jesteśmy wegetarianami i odmówiliśmy. Biorąc pod uwagę cenę, tutaj nie można narzekać.

Doskonała wycieczka! Fantastyczny kierowca i Marcel był świetnym przewodnikiem! Tak, dużo mówił w 3 różnych językach, ale nie mieliśmy z tym żadnego problemu! Utknąłeś w autobusie na kilka godzin, czego się spodziewasz? Spać? Nie, słuchasz swojego przewodnika i oglądasz wspaniałe widoki! Restauracja, w której zatrzymaliśmy się na posiłek, była doskonała! Jedzenie było bardzo dobre! Miałem dużo przystanków na robienie zdjęć, wszystko było świetnie. Zdecydowanie polecam ten wyjazd!

Wycieczka autobusowa ze świetnymi przystankami na zdjęcia, bardzo krótka wędrówka przez las deszczowy do restauracji i piękne punkty widokowe. Widoczne wiele różnych roślinności wyspy. Mały pobyt w stolicy La Gomery. Szybka jazda jest wliczony w cenę. Świetny przewodnik, mówi 4 językami i dużo mówi o wyspie. Świetna wycieczka.

Marcel to perła. 4 języki w ciągłych zmianach są w moich oczach warte honoru. Lunch był doskonały i smaczny. W autobusie było dużo siedzenia, ale to chyba konieczne do pierwszego wrażenia na La Gomerze. Poza tym komunikacja z organizatorem i organizacja wyjazdu przebiegała bezproblemowo.

Miła wycieczka i Robert dobry przewodnik, dał wiele wyjaśnień i regularnie zatrzymywał się, aby robić zdjęcia. Zwykły