Atrakcje i wycieczki
Arona

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Arona – najciekawsze atrakcje

Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Arona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arona? Kliknij tutaj.

Arona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1317 opinii

To było po prostu świetne! Przewodnik (Marcel) zaimponował szczegółową znajomością wyspy La Gomera i przekazał to w czterech różnych językach - to było świetne! Przerwy na zdjęcia, a także na lunch i kawę zawsze były wystarczająco długie, ale nigdy za długie, aby nie było nudno, ale też nie trzeba było się spieszyć. Zabawny był występ gomerskiego języka gwizdania, chociaż demonstranci prawdopodobnie w coś celowali. Byliśmy zaskoczeni jakością obiadu - wszystkie trzy dania były doskonałe! Czy musisz siedzieć przy stole z innymi ludźmi w czasach COVID-19 (gdzie, jak wiadomo, maskę trzeba zdjąć, jeśli chcesz coś zjeść), zastanowiłbym się ponownie. To samo dotyczy noszenia masek w autobusie, czego kilku uczestników najwyraźniej nie uważało za konieczne. Tutaj chciałbym wyraźnego apelu, który niestety się nie zmaterializował.

Naprawdę podobało mi się całe doświadczenie. Posiłek był smaczny iw pięknym otoczeniu z bardzo przyjaznymi gospodarzami. Wpatrywanie się w gwiazdy było niesamowite, mieliśmy świetną noc z ciemnym, czystym niebem, ale było bardzo zimno! Upewnij się, że bierzesz dużo warstw. Nasz przewodnik był również bardzo kompetentny.

Pokazy są niesamowite w Loro Park. Najlepszy park wodny, wszystko zapakowane na małej powierzchni. Instrukcje dotyczące noszenia obuwia mogą być jaśniejsze. Pamiętaj tylko, że nie ma transportu do Siam Park, z wyjątkiem własnych autobusów z lokalnym odbiorem.

Bardzo dobre doświadczenie i w towarzystwie szalonego kierowcy FRANKY'ego cieszyliśmy się trasą i wszystko dobrze wyjaśnione przez Franky'ego. Zalecane w 100 procentach.

Naprawdę bardzo nam się podobało! Park jest więcej niż tego wart. Jednak droga powrotna to tylko 3 godziny jazdy. Nie liczyliśmy na to… Więc miej to na uwadze.