Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Arona

Arona – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Arona

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Arona?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Arona obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Arona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arona? Kliknij tutaj.

Arona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 5697 opinii

Reklamowany w godzinach 10-18. Dotarliśmy tam o 9 rano, kolejki już się formowały, zaczęliśmy wpuszczać ludzi wcześnie, weszliśmy przed 10 rano. Jeśli chcesz mieć bazę / leżaki, udaj się prosto do basenu ze sztucznymi falami, który znajduje się po prawej stronie parku. Przy basenie znajdują się szafki / restauracje. Każdy, kto nie był wcześniej, zwykle idzie do najbliższej szatni / sklepu, tworząc ogromne kolejki, po prostu przejdź obok nich i udaj się do basenu z falami. Dowiedzieliśmy się tego z poprzedniej wizyty. Pomimo odwiedzin podczas szczytowych sierpniowych wakacji trafiliśmy na każdą zjeżdżalnię, najdłuższa kolejka wynosiła ok. 45 min. Polecam bilety z wcześniejszą rezerwacją, ponieważ dostaniesz się szybciej, przyjedź tam godzinę przed otwarciem, tak jak robiliśmy to przy 2 okazjach. Zostaliśmy przebrani, leżaki w pierwszym rzędzie dla 6 osób i weszliśmy na 5 zjeżdżalni przed 12, podczas gdy ludzie wciąż stali w kolejkach do szafek.

Doświadczenie aż do ogłoszenia. Przewodnik Guillaume był bardzo miły. Udało nam się zobaczyć kilka żółwi i podpłynąć w ich pobliżu. Przewodnik przesłał nam zdjęcia i filmy z wycieczki. Dostarczono maski do nurkowania oraz pływające plastikowe pudełka + szafkę (i kłódkę), aby zostawić tam swoje najcenniejsze rzeczy przed wyjazdem. Naprawdę nic do powiedzenia! Polecamy !

Mieliśmy bardzo fajną wycieczkę z przyjaznym przewodnikiem. Widzieliśmy nawet kilka delfinów. Żółwie się nie pokazały, ale taka jest natura.Snorkeling nadal był świetną zabawą. Wystarczającą uwagę zwrócono na chorobę morską, którą mieliśmy z powodu wysokich fal. Według własnego nagrania GPS przejechaliśmy łącznie około 6 km. Top cena-wydajność

facet, który wspierał nas podczas tego doświadczenia, był naprawdę miły i bardzo pomocny. jeśli zatrzymasz się na południu wyspy, jest to z pewnością doświadczenie do wypróbowania. jest przesunięty w stosunku do innych doświadczeń, które oferuje wyspa, ale właśnie dlatego, że nie ma zamieszania, należy go bardziej docenić.

Otoczenie jest piękne! Mieliśmy wspaniały dzień. Ceny jedzenia i napojów są rozsądne. PS: w środku sezonu dużo ludzi myśli o przewidywaniu. Przełęcz jest nadal nieunikniona, niektóre atrakcje 1 godzina w kolejce.