Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Arnarstapi

Najciekawsze atrakcje

Arnarstapi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arnarstapi? Kliknij tutaj.

Arnarstapi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1503 opinii

Świetnie się bawiliśmy! Cora - nasza przewodniczka z Troll Expeditions była bardzo cierpliwa i otwarta z grupą. Dała wiele wspaniałych informacji i informacji na temat obszarów, które odwiedzaliśmy. Można powiedzieć, że bardzo pasjonuje się Islandią. Szczególnie podobało mi się jedzenie tradycyjnej zupy z jagnięciny, która ogrzała mnie podczas wycieczki. Jest to 3-dniowa wycieczka spiętrzona w 1… więc widzisz dużo w ciągu jednego dnia, co było świetne dla kogoś, kto nie ma czasu, takiego jak ja. Gorąco polecam, ponieważ jest kilka niesamowitych zabytków, których nie chcesz przegapić!

Po przejściu najsłynniejszych torów zdecydowaliśmy się na tę wycieczkę i absolutnie nie żałujemy. Wręcz przeciwnie, to był nasz najlepszy dzień z topowym przewodnikiem SPOL, który pokazał nam wiele różnych miejsc i zaproponował nam obiad w restauracji w wiosce oferującej ryby. Widoki są świetne, a podróż w minibusie zbliża nas do siebie. Krótko mówiąc, najlepszy dzień naszego pobytu na Islandii przez tydzień, ponieważ mieliśmy wcześniej czas na najbardziej tradycyjne wycieczki. Do zrobienia absolutnie.

It was a great trip, lots of beautiful places and a joyful tour guide Howser. Very kind. He passionately talked about the Icelandic sagas and the history of Iceland. It was a beautiful narrative. He is also very knowledgeable about nature and looks after the group carefully.

Do półwyspu była dość długa, ale wycieczka była bardzo przyjemna, a nasz przewodnik, HBO, zawsze był bardzo pomocny, udzielając wielu przydatnych wskazówek i informacji o kraju. Po drodze zrobiłem niesamowite zdjęcia i polecam to doświadczenie każdemu!

Carlos był znakomitym przewodnikiem! Pogoda była świetna i po drodze mieliśmy dodatkowe przystanki. Nigdy nie wyobrażałem sobie, że zobaczysz tak wiele Islandii w ciągu jednego dnia! Gorąco polecam tę wycieczkę, to KONIECZNIE!!!