Dodaj daty

ArizonaO zachodzie słońca

Nasze najbardziej polecane Arizona O zachodzie słońca

Oljato-Monument Valley: 3-godzinna wycieczka o zachodzie słońca z przewodnikiem Navajo

1. Oljato-Monument Valley: 3-godzinna wycieczka o zachodzie słońca z przewodnikiem Navajo

Wyrusz na wycieczkę po Monument Valley i odkryj zapierające dech w piersiach zabytki, które widziałeś na zdjęciach i westernach. Zobacz słynne West and East Mitten Buttes, John Ford Point, Three Sisters, Moccasin Arch, Totem Pole i wiele innych. Podróżuj pojazdem plenerowym w stylu safari w cieplejszą pogodę lub zamkniętą furgonetką w chłodniejsze miesiące. Twój przewodnik podzieli się z Tobą wieloma interesującymi faktami na temat Monument Valley. Odwiedzisz nawet backcountry doliny, której nie możesz odwiedzić samodzielnie bez przewodnika Navajo. Poznaj wiele interesujących faktów na temat kultury Navajo i odwiedź Navajo Hogan, tradycyjny dom Navajo z dodatkową możliwością obejrzenia pokazu tkania dywanów (w zależności od pogody i innych okoliczności) oraz cieszenia się ceremonialnym występem muzycznym Twojego przewodnika.

Monument Valley: Sceniczna 1,5-godzinna wycieczka

2. Monument Valley: Sceniczna 1,5-godzinna wycieczka

Przeglądaj Monument Valley w zaciszu klimatyzowanego SUV-a podczas tej wycieczki z przewodnikiem z Oljato. Wjedź głęboko w pustynię z czerwonym piaskiem i zatrzymaj się, aby podziwiać niesamowite widoki w punktach widokowych. Wybierz wycieczkę prywatną lub grupową. Odbierz w hotelu View w Oljato i rozpocznij 1,5-godzinną jazdę po drogach polnych. Zatrzymaj się przy formacji skalnej Left i Right Mitten Butte i przejedź obok formacji skalnych Merrick Butte oraz Elephant i Camel Butte. Podziwiaj widoki w John Ford's Point, pięknym miejscu nazwanym na cześć reżysera, który wykorzystał to miejsce do nakręcenia wielu ważnych westernów. Przejedź przez piękny krajobraz, w którym można znaleźć wiele starożytnych naturalnych leków i leków. Zobacz 450-metrowy, smukły, spiralny słup totemowy, który stoi przed królestwem tancerzy Yeibichei. Na koniec przejdź obok okna północnego, gdzie możesz podziwiać jedne z najlepszych widoków dnia przed powrotem do miejsca spotkania.

Park Narodowy Wielkiego Kanionu: wycieczka z przewodnikiem po zachodzie słońca Hummera

3. Park Narodowy Wielkiego Kanionu: wycieczka z przewodnikiem po zachodzie słońca Hummera

Odkryj Park Narodowy Wielkiego Kanionu o złotej godzinie, kiedy ożywa dzięki uderzającym kolorom, niesamowitym cieniom i poruszającemu się światłu. Przyjrzyj się wielokolorowym warstwom skał na pokładzie byłego wojskowego humvee, dostosowanym tak, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Podążaj za swoim profesjonalnym przewodnikiem i odkryj najbardziej inspirujące punkty widokowe i punkty widokowe na południowej krawędzi. Posłuchaj historii i faktów na temat Wielkiego Kanionu, w tym jego powstania, historii i starożytnych mieszkańców. Po każdym punkcie widokowym lub punkcie widokowym zapewnij sobie wystarczająco dużo czasu na zrobienie pamiątkowych zdjęć. Ostatnim punktem widokowym podczas tej wycieczki jest zachód słońca i podziwianie dramatycznych zmian kolorów, gdy słońce chowa się za horyzontem. Wycieczki odbywają się po utwardzonych drogach publicznych; w Parku Narodowym Wielkiego Kanionu nie można poruszać się po drogach terenowych

Sedona: nocna wycieczka po UFO i obserwowaniu gwiazd

4. Sedona: nocna wycieczka po UFO i obserwowaniu gwiazd

Zmień sposób patrzenia na niebo na zawsze dzięki tej nocnej wycieczce z obserwacją gwiazd i UFO. Odkryj niewyjaśnione zjawisko unoszące się tuż nad Sedoną i nawiąż kontakt z niezidentyfikowanymi obiektami nad głową. Twój przewodnik UFO pomoże ci śledzić nocną aktywność, która obejmuje migające światła, szybko zmieniające się rozmiary UFO oraz wijące się i wychodzące z gór wokół ciebie. Zmierz się z tym, jak postrzegasz otaczający świat, dzięki tej jedynej w swoim rodzaju trasie. Ciesz się gołym okiem nieskażoną przestrzenią nocnego nieba, zanim zobaczysz jego ukryte sekrety w goglach noktowizyjnych.

Z Sedony: wycieczka jeepem Red Rock West

5. Z Sedony: wycieczka jeepem Red Rock West

Cofnij się w czasie na Dziki Zachód podczas tej wycieczki jeepem z przewodnikiem z Sedony do basenu Dry Creek. Zrób wspaniałe zdjęcia Sedona Red Rocks i odwiedź stare domostwo w domku „Van Derin”. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w punkcie odbioru w Sedonie i wskocz na pokład wygodnego jeepa. Podróżuj przez malowniczą krainę czarów otoczoną 7 majestatycznymi kanionami do historycznego basenu Dry Creek. Przeżyj na nowo wczesne kowbojskie dni z opowieściami o morderstwach i bimbru w starej kabinie „Van Derin”, głównym punkcie Twojej wycieczki, dozwolonej tylko dla wybranych firm jeep tour. Połącz się z pionierskim duchem tej cudownej krainy w tym historycznym gospodarstwie. Posłuchaj, jak Twój przewodnik dzieli się fascynującą wiedzą na temat unikalnych kształtów i kolorów formacji Sedona Red Rock. Wróć do miejsca spotkania w Sedonie pod koniec wycieczki.

Wielki Kanion: Wycieczka po zachodzie słońca z perspektywy biblijnego stworzenia

6. Wielki Kanion: Wycieczka po zachodzie słońca z perspektywy biblijnego stworzenia

Poznaj Wielki Kanion z perspektywy biblijnego stworzenia. Spotkanie w parku przy maszcie flagowym Grand Canyon Visitor Center około cztery godziny przed zachodem słońca, Sunset Rim Tour odwiedza najlepsze miejsca po wschodniej stronie South Rim. Wzdłuż Desert View Drive pojedziesz wygodnie naszym pojazdem wycieczkowym do każdego niesamowitego punktu widokowego i widokowego. Gdy dotrzemy do każdego miejsca na trasie, zeskoczymy z pojazdu, aby podziwiać niesamowite widoki, eksplorację i ekscytujące nauczanie związane ze wszystkim, co widzimy. Podczas wycieczki Twój przewodnik spędzi czas, dzieląc się historią geologii, roślin, zwierząt i ludzi kanionu - i oczywiście biblijnym przesłaniem o stworzeniu i potopie, jak zapisano w Księdze Rodzaju. Pod koniec wycieczki zatrzymamy się w ulubionym miejscu, aby obserwować zachodzące słońce, które znika daleko na zachodzie. Zakończ dzień z Tym, który go stworzył, podczas wycieczki po Grand Canyon Sunset Rim Tour. Dodatkowe codzienne wycieczki, wycieczki z plecakiem i wycieczki po rzece Kolorado można znaleźć na naszej stronie internetowej Canyon Ministries.

Wielki Kanion: Off-Road Sunset Safari z Skip-the-Gate Tour

7. Wielki Kanion: Off-Road Sunset Safari z Skip-the-Gate Tour

Ciesz się wycieczką po Parku Narodowym Wielkiego Kanionu z biletami bez kolejki. Zobacz zapierające dech w piersiach widoki zachodu słońca, wybierz się na leśne ścieżki na 4x4 i podróżuj do krawędzi kanionu z doświadczonym przewodnikiem. Rozpocznij swoją wycieczkę bezproblemowo dzięki wstępowi bez kolejki, który pozwala ominąć zwykłe długie kolejki. Z przewodnikiem i kierowcą wyrusz w teren historycznymi szlakami dyliżansów przez las Kaibab w poszukiwaniu łosi, jeleni i indyków w drodze do krawędzi Kanionu. Po przyjeździe zobacz jedną z najwspanialszych widoków na świecie – zachód słońca nad Wielkim Kanionem. Podążaj za lokalnym przewodnikiem, który prowadzi Cię do punktów widokowych wzdłuż krawędzi kanionu, opisując formacje geologiczne, wewnętrzne szlaki kanionu i rzekę Kolorado. Twoja wycieczka zakończy się w najlepszym miejscu, aby złapać zachód słońca ze spektakularnego Grandview Point, gdzie blaknące światło słoneczne zamienia Kanion w kalejdoskop kolorów.

Sedona: Grand Canyon Sunset Tour z kolacją

8. Sedona: Grand Canyon Sunset Tour z kolacją

Jedź wygodnie i stylowo, podróżując do Północnej Arizony w klimatyzowanym pojeździe, który może pomieścić nie więcej niż 14 pasażerów, zapewniając intymne i osobiste wrażenia. Przeżyj w pełni opowiadane wycieczki od jednych z najbardziej doświadczonych i doświadczonych przewodników na południowym zachodzie. Jeśli wyjeżdżasz z Sedony, Twoja wycieczka rozpoczyna się, gdy wspinasz się na płaskowyż Kolorado przez bujny kanion Oak Creek. Przez 27 mil krętych dróg zostawiasz piękne czerwone skały za sobą i wznosisz się 2000 stóp do wysokich sosen Ponderosa. Po przybyciu do Flagstaff odbierz pozostałych gości i przejedź obok uśpionych wulkanów San Francisco Peaks w drodze do Parku Narodowego Wielkiego Kanionu. Twój pierwszy przystanek to Historic Cameron Trading Post, gdzie będziesz miał okazję zapoznać się z kunsztem rdzennych Amerykanów. Następnie, gdy dotrzesz do wschodniego wejścia do Wielkiego Kanionu z Navajo Nation, zobaczysz wąwóz rzeki Little Colorado i zachodnią krawędź Malowanej Pustyni. Po wejściu do Parku Narodowego Wielkiego Kanionu otrzymasz pierwsze widoki na Wielki Kanion i potężną rzekę Kolorado w Desert View. Wspinaj się na szczyt Obserwatorium Strażnicy i poznaj jedno z osiągnięć słynnej architektki Mary J. Colter. Poświęć trochę czasu, aby podziwiać piękne panoramiczne widoki z różnych punktów widokowych wzdłuż południowej krawędzi kanionu. Podziwiaj jedne z najszerszych i najgłębszych malowniczych widoków, jakie ma do zaoferowania Wielki Kanion. Z południowej krawędzi spójrz na 14 mil na północną krawędź. Odwiedzicie również jedyny punkt, w którym można zobaczyć zarówno Phantom Ranch, jak i wiszący most Kaibab. W ramach tej wycieczki wliczona jest bezpłatna kolacja. Podróż kończy się, gdy Twój przewodnik zabierze Cię do idealnego miejsca, aby mieć okazję zobaczyć niesamowitą gamę kolorów, cieni i oświetlenia, które są znakiem rozpoznawczym Zachodu słońca w Wielkim Kanionie. Zrelaksuj się i ciesz się jazdą powrotną do hotelu, zastanawiając się nad wrażeniami z Wielkiego Kanionu.

Z Las Vegas: Moonlight Kayak Tour w Czarnym Kanionie

9. Z Las Vegas: Moonlight Kayak Tour w Czarnym Kanionie

Przyjdź i dołącz do naszej Moonlight Kayak Tour! To 4-kilometrowa przygoda z kajakiem. Zobaczysz wyjątkową pustynną przyrodę i zachodni zachód słońca, unosząc się na potężnej rzece Kolorado. Zatrzymamy się w połowie drogi na plaży, gdzie można popływać lub po prostu się wykąpać, podczas gdy wszystkim uczestnikom oferujemy zdrowe przekąski i butelkowaną wodę. Będziesz cieszyć się gwiazdami przy ognisku i krótką wędrówką do historycznego miejsca Czarnego Kanionu z oszałamiającym widokiem. W drodze powrotnej będziesz wiosłować pod księżycem i rozgwieżdżonym niebem oraz mieć neony na swoich kajakach, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia. Zapewniamy całe wyposażenie (pojedynczy lub podwójny kajak do wyboru), świecące pałeczki, neony i reflektory. Nasza profesjonalnie prowadzona wycieczka kajakiem Moonlight jest idealna dla osób indywidualnych, par i rodzin. Mile widziani są również początkujący lub wioślarze z doświadczeniem. Czy dostępny jest transfer z Las Vegas? Tak, możemy cię odebrać w Mandalay Bay Hotel on the Strip lub możesz pojechać sam i spotkać się z nami w Willow Beach w Arizonie.

Z Sedony: całodniowa wycieczka po Wielkim Kanionie o zachodzie słońca

10. Z Sedony: całodniowa wycieczka po Wielkim Kanionie o zachodzie słońca

Zachody słońca nad Wielkim Kanionem były inspiracją dla niezliczonych dzieł sztuki ze względu na ich legendarne kolory i naturalne zjawiska. Podczas tej całodniowej wycieczki z Sedony wyruszysz później w ciągu dnia, aby cieszyć się zachodem słońca i fantastyczną kolacją. Przewodnicy przyrodnicy poprowadzą Cię do jednego z 7 cudów natury świata, aby zobaczyć z bliska siły, które stworzyły Wielki Kanion co najmniej 2 miliardy lat temu. Zobacz historię geologiczną Ziemi na mapie rozległego Kanionu i jego kultowych skał, zamieszkałych przez rdzennych Amerykanów nieprzerwanie od tysięcy lat i uważanych przez lud Peublo za święte miejsce. Po przybyciu do kanionu wjedziesz prosto w punkt widokowy, podczas gdy inni rywalizują na zatłoczonych parkingach. Następnie zjedz wliczoną w cenę kolację w Grand Canyon Village.

Liczba znalezionych atrakcji: 21
Sortuj wg::
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu O zachodzie słońca w: Arizona

Oprócz atrakcji typu O zachodzie słońca jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Arizona?

Arizona: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arizona? Kliknij tutaj.