Dodaj daty

Arizona
Wycieczki całodniowe do:

Wycieczki całodniowe do:
Liczba znalezionych atrakcji: 164
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Arizona

Arizona

Arizona: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arizona? Kliknij tutaj.

Arizona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3824 opinii

Terry i pan Y byli niesamowici! Bardzo uprzejmi, profesjonalni i kompetentni. Sam Kanion Antylopy był dla mnie wart swojej ceny. Bardzo, bardzo długa podróż, ale warto! Byliśmy pierwsi, więc zajęliśmy bardzo dobre miejsca, miałem poduszkę pod szyję i mogłem zrobić sobie kilka drzemek. Przygotowali dla nas mnóstwo wody i podobała mi się zimna kanapka z kurczakiem. Mnóstwo łazienek i przystanków na jedzenie. Gorąco polecam tę wycieczkę, po prostu bądź przygotowany. Dla nas było to 17 godzin.

Podróż jest bardzo długa, ale Gracie była doskonałym kierowcą, a Marvin zabawnym przewodnikiem. Bardzo rygorystycznie przestrzegał terminów, ale zapewniło to płynną i punktualną podróż. Zakole Podkowy i Kanion Antylopy (poszliśmy do Kanionu X) były niesamowite i warte podróży.

Podsumowując: Wspaniale Byliśmy tam około 16:00 i momentami światło nie było zbyt dobre. Niemniej jednak jest to bardzo wyjątkowe doświadczenie i bardzo dobrze zorganizowane.

Bardzo podobał mi się przewodnik Carlitos, udziela wielu informacji, jest bardzo miły, bardzo dobrze wykonuje swoją pracę i przewyższa ją, dziękuję

Warte swojej ceny. To było niesamowite doświadczenie i przewodnik jest dobry.