Arizona
rejsy i wycieczki statkiem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem w: Arizona

Oprócz atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Arizona?

W: Arizona są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu rejsy i wycieczki statkiem w: Arizona obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Arizona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arizona? Kliknij tutaj.

Arizona: Co mówią inni?

14 grudnia 2021: Zostaliśmy szybko odebrani i trzymaliśmy się harmonogramu przez cały dzień. Krzyczcie naszemu kierowcy Ronnie - nie mogłem prosić o lepszego kierowcę. Pogoda była słoneczna, ale w drodze powrotnej do Vegas zaczęło padać z bardzo silnym wiatrem. Był czujny, ostrożny i bezpiecznie poprowadził nas z powrotem!

Podróż była bardzo przyjemna. Przewodnik, który również był kierowcą, był bardzo przyjazny. Poświęcił nawet trochę czasu, aby zatrzymać się w pobliskich miejscach turystycznych, które nie były uwzględnione w pakiecie wycieczki tylko dlatego, że przeszliśmy przez nie po drodze. Naprawdę doceniam przewodnika.

It was great day, with beautiful view, great guide -Gia. Grand Canyon was amazing, its worth to go there and see this art of Mother Nature on your own eyes. For me just skywalk was wast of time and money- you can not take pictures on skywalk with your own camera :-/

To było wspaniałe doświadczenie. Przewodnik/kierowca był bardzo kompetentny i zapewnił nam komfort i zapewnił nam bezpieczeństwo.

wspaniały przewodnik był pouczający i przyjemny. Bardzo podobała mi się wycieczka, bez czekania na czas.