Arizona Kanioning

  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki kilkudniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 21
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Arizona

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Arizona?

Arizona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arizona? Kliknij tutaj.

Arizona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 265 opinii

Punkt odprawy i odbioru znajduje się na autostradzie, skąd samochód jest następnie kierowany w konwoju na właściwy parking. Nasz lider Antylopy nie mówił dużo, ale robił zdjęcia wszystkim w grupie w pewnych momentach. Na (dobrze wyreżyserowane) zdjęcia starczyło czasu, uwzględniono też inne grupy. Maska nie przeszkadzała nam w kanionie. W sumie może trochę drogo, ale jak zobaczysz zdjęcia... :-)

Z Leo mieliśmy bardzo dobrego przewodnika, który zawsze żartował. W opisie oferty należy również wspomnieć, że od miejsca spotkania trzeba jeszcze jechać własnym pojazdem za pilotującym samochodem po nieutwardzonej drodze do wjazdu do kanionu. Uznanie dla Leo, który poświęcił czas na zrobienie z tobą najlepszych zdjęć. Nawet w zmienionym czasie wszystko było bardzo dobrze zorganizowane

To było niesamowite przeżycie. Odbierają wszystkich gości ze swoich hoteli, a następnie zaczynają od dużego 54-osobowego do zapory Hoovera i Wielkiego Kanionu. Kierowca autobusu był również przewodnikiem, ale bardzo kompetentny i zabawny. Przystanek na zdjęcia przy Zaporze Hoovera mógłby być nieco dłuższy. Poza tym fantastyczne doświadczenie i bardzo profesjonalnie zorganizowane.

Bardzo ładny kanion szczelinowy, znacznie mniej zatłoczony niż inne dostępne części Kanionu Antylopy. Masz więcej czasu na robienie zdjęć, a wszyscy przewodnicy są bardzo przyjaźni; wyjaśnić niezbędne ustawienia aparatu i wielokrotnie oferować robienie zdjęć grupowych.

Piękne miejsce. Wycieczka doskonale zorganizowana. Świetna przewodniczka.