Dodaj daty

ArizonaAutobusem/minivanem

Nasze najbardziej polecane Arizona Autobusem/minivanem

Monument Valley: malownicza 2,5-godzinna wycieczka z przewodnikiem

1. Monument Valley: malownicza 2,5-godzinna wycieczka z przewodnikiem

Wejdź w głąb Monument Valley, aby odwiedzić popularne łuki, domy i petroglify wykonane przez starożytnych Anasazi. Zatrzymaj się najpierw, aby podziwiać Śpiącego Smoka z chmurami nad głową, a następnie Głowę Wodza z czapką z piór. Idąc dalej, odkryj tradycyjne mieszkanie ludu Navajo znanego jako hogan. Podziwiaj okrągłe, stożkowate i wieloboczne konstrukcje. Z wewnętrznymi słupkami lub bez, zostały zbudowane z drewna lub kamiennego muru i wypełnione ziemią lub korą. W przypadku domku letniskowego drzwi skierowane są na wschód, aby powitać wschodzące słońce zapewniające bogactwo i szczęście. Twój przewodnik dostarczy informacji i przedstawi krótką prezentację na temat ludu Navajo i jego stylu życia. Zachowaj najlepsze na koniec i podziwiaj łuk, który jest repliką tradycyjnego hogana z spoglądającym na ciebie sokolim okiem. Zobacz panoramiczny widok Oka Słońca, pięknie ukształtowanego oka, przez które przebijają się promienie słoneczne. Ostatnie będzie Ucho Wiatru, stojące na tle stromej wydmy, do której najprawdopodobniej przywieziesz do domu pamiątkę z Monument Valley: piasek w butach. p>

Sedona: Zabytki, historia i zakupy Open-Bus Tour

2. Sedona: Zabytki, historia i zakupy Open-Bus Tour

Zwiedzaj pojazd na świeżym powietrzu z widokiem 360 stopni i zrób sześć przystanków podczas tej wycieczki po zabytkach, historii i zakupach w Sedonie. Zobacz czerwone skały, odkryj potężne wiry, z których słynie Sedona, i zatrzymaj się na najlepsze jedzenie i zakupy w okolicy. Rozpocznij dzień od widoków czerwonych skał na szczyty i góry Sedony. Usłysz od swojego przewodnika wszystko, od tego, jak powstały te skały, po najlepsze miejsca na kolację. Podziwiaj widoki na Cathedral Rock, Thunder Mountain, miejsca filmowania i wiele więcej. Pomiędzy przystankami słuchaj, jak przewodnik wyjaśnia tajemnice Sedony i jej fascynujących miejsc. Zatrzymaj się w połowie trasy w modnej Uptown Sedona na opcjonalny lunch pomiędzy innymi przystankami na trasie. Zakończ wycieczkę z powrotem w biurze lokalnego partnera, mając trochę czasu przed kolacją, aby spędzić go swobodnie. Cała trasa wycieczki obejmuje przystanki na: • Kaplica Świętego Krzyża (30 minut) • Widok na lotnisko w Sedonie (20 minut) • Tlaquepaque Arts & Shopping Village (40 minut) • Uptown Sedona (60 minut) • Pagórek Racheli (20 minut) • Stupa Amitabha i Park Pokoju (30 minut)

Savannah: Grave Encounters Ghost Tour z piwnicą i kolacją

3. Savannah: Grave Encounters Ghost Tour z piwnicą i kolacją

Rozpocznij wieczór od wycieczki wózkiem Grave Encounters, aby zapoznać się z ekscytującym przeglądem nawiedzonej historii Savannah. Każdej nocy w tygodniu upiorni przewodnicy dzielą się opowieściami o morderstwach, voodoo, śmierci, chorobach i katastrofach w Mieście Hostess na Południu. Wycieczka Grave Encounters obejmuje historie o Sorrel-Weed House, który jest powszechnie uważany za najbardziej nawiedzony dom w Savannah, oraz o cmentarzu Colonial Park, na którym pochowano wiele ofiar żółtej febry. Zobaczysz także kultowy Olde Pink House, znany ze swojej nadprzyrodzonej aktywności, i odkryjesz Akademię Telfair, najstarsze publiczne muzeum sztuki w Savannah, aby cieszyć się mrożącymi krew w żyłach historiami. Po drodze usłyszysz żywe historie opowiadane przez niektóre z najwybitniejszych „duchów” Savannah – od zmarłych artystów teatralnych po martwych piratów – które wskakują na wózek, by podzielić się swoimi chorobliwymi opowieściami o nieszczęściu. Po wycieczce zjedz pyszną kolację w The Pirates’ House – jednej z najbardziej kultowych restauracji w Georgii, która pierwotnie została otwarta w 1753 roku jako zajazd dla marynarzy – i uważaj na zjawiska paranormalne. Uwieczniony przez Roberta Louisa Stevensona w jego uznanej powieści Treasure Island, Dom Piratów służył kiedyś jako miejsce, w którym klienci byli bezceremonialnie „szanghajowani” i budzili się, by znaleźć się na morzu na pokładzie działającego statku pirackiego.

Z Las Vegas: zwiedzanie zapory Hoovera

4. Z Las Vegas: zwiedzanie zapory Hoovera

Wyrusz na wyprawę z Las Vegas nad zaporę Hoovera, która od wielu lat jest znana jako jeden z inżynieryjnych cudów świata. Gdy zapora Hoovera została zakończona w 1935 roku, była zarówno największym na świecie zakładem produkującym energię elektryczną, jak i największą na świecie betonową konstrukcją. Obecnie jest ona 34. największą elektrownią wodną. Podczas tej trwającej pół dnia wycieczki obejrzysz 17 turbin głównych generujących maksymalnie 2074 megawatów energii. Odwiedzisz też najlepszy punkt widokowy w okolicy, Arizona Lookout Point, z którego można podziwiać zaporę i jezioro Lake Mead. Ponadto zobaczysz z bliska nowo otwarty most przy zaporze Hoovera znajdujący się ponad 270 m nad rzeką Kolorado. Jest to najdłuższy i najwyższy most łukowy na półkuli zachodniej. Opcjonalnie możesz także wziąć udział w rejsie łodzią z napędem kołowym po Lake Mead. Uwaga! To nie jest wycieczka po wnętrzu zapory Hoovera.

Z Las Vegas: wycieczka po zaporze Hoovera

5. Z Las Vegas: wycieczka po zaporze Hoovera

Zobacz najważniejsze atrakcje Zapory Hoovera podczas półdniowej wycieczki, która jest idealna dla tych, którzy chcą podziwiać widoki na Zaporę Hoovera, jezioro Mead i zabytkowe miasto Boulder. Wyrusz z Las Vegas Strip luksusowym autokarem na szybką przejażdżkę do Boulder City, domu robotników, którzy zbudowali zaporę Hoovera. Przystanek w tym uroczym miasteczku obejmuje bezpłatną wizytę w Muzeum Zapory Hoovera, kawiarniach, antykwariatach i wyjątkowym spacerze artystycznym z pięknymi posągami z brązu. Uzyskaj wspaniałe widoki na ten „stworzony przez człowieka cud świata” z mostu pamięci Mike O'Callaghan-Pat Tillman, który zapewnia widok z lotu ptaka z wysokości 900 stóp nad rzeką Kolorado i Czarnym Kanionem.

Las Vegas: Hoover Dam Experience z Power Plant Tour

6. Las Vegas: Hoover Dam Experience z Power Plant Tour

Podziwiaj wyjątkowe i piękne widoki na Czarny Kanion, rzekę Kolorado, wewnątrz Zapory Hoovera, a także poniżej i powyżej tamy. Poznaj fascynującą historię betonowej zapory łukowej, której ukończenie zajęło ponad pięć lat i kosztowało prawie 50 milionów dolarów. Dowiedz się wszystkiego o historii ogromnej Zapory Hoovera, odwiedzając centrum dla zwiedzających Zaporę Hoovera i Elektrownię Zapory Hoovera na dnie tamy. Przejdź przez zdumiewający drugi co do wysokości most w USA, Mike O'Callaghan-Pat Tillman Memorial Bridge, i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na Czarny Kanion rzeki Kolorado i masywną Zaporę Hoovera z góry. Przeżyj Zaporę Hoovera podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem, gdy postawisz stopę na szczycie Zapory zbudowanej przez tysiące robotników podczas Wielkiego Kryzysu. Podziwiaj zaporę Hoovera od dołu, a następnie odkryj elektrownię i generatory, które dostarczają duże ilości energii dla części Nevady, Arizony i Kalifornii.

Las Vegas: 3-godz. wycieczka nad zaporę Hoovera, mała grupa

7. Las Vegas: 3-godz. wycieczka nad zaporę Hoovera, mała grupa

Dla każdego podróżnego odwiedzającego Las Vegas ogromnym zaniedbaniem byłoby odebranie sobie szansy na zobaczenie tego cudu stworzonego przez człowieka. Co roku blisko milion turystów odwiedza zaporę Hoovera. Jeśli kiedykolwiek ją zobaczysz, zrozumiesz dlaczego. Ogromna zapora Hoovera zatrzymuje wodę największego akwenu Ameryki, jeziora Mead. Po odbiorze z wybranego hotelu wyruszysz w trwającą 30–45 minut podróż do zapory Hoovera. Po przybyciu do zapory przejedziesz przez most Hoover Dam Bypass (most Mike'a O’Callagham-Pat Tillmama). Następnie samochód zaparkuje i wejdziesz na most pieszo. Z tego punktu widokowego można podziwiać z lotu ptaka niesamowite widoki na zaporę i pobliską rzekę Kolorado. Zatrzymasz się w parku Hemenway, dobrze znanego ze znajdujących się w nim dużych owiec Desert Big Horn Sheep (nie ma gwarancji, że tam będą).  Następnie zatrzymasz się przy jeziorze Mead i zobaczysz wspaniałe panoramiczne widoki będące doskonałą okazją do robienia zdjęć. Potem przejedziesz przez zaporę Hoovera i odwiedzisz różne punkty widokowe na tamie, gdzie zrobisz zdjęcia. Na zakończenie swojej wycieczki wrócisz do Las Vegas i do swojego hotelu albo wybranego miejsca na Las Vegas Strip.

Sedona Mini wycieczka autokarowa

8. Sedona Mini wycieczka autokarowa

Dowiedz się wszystkiego o historii, geologii, folklorze i legendach Sedony podczas tej 2,5-godzinnej wycieczki miniautokarem. Będziesz miał mnóstwo czasu na podziwianie cudów, które uczyniły Sedoną najpiękniejszym miejscem w obu Amerykach. Ciesz się komfortem podróżowania naszymi przestronnymi pojazdami, które zapewniają wspaniały widok na Sedonę. Nasi doświadczeni, kompetentni i zabawni przewodnicy zapewnią dobrą zabawę. Możesz doświadczyć pełnego piękna Sedony, mając mnóstwo czasu dla siebie. Otrzymasz nie tylko kompleksową wycieczkę, ale także rekomendacje dotyczące sklepów, wycieczek i miejsc do jedzenia. To jedna z nielicznych wycieczek, która pozwala zobaczyć Sedonę w mniej niż trzy godziny. "Musisz zrobić" na początku pobytu!

Sedona: Prywatna degustacja win w Verde Valley Vineyards

9. Sedona: Prywatna degustacja win w Verde Valley Vineyards

„Sedona Vineyard Tours” odbiera gości w Sedonie i przewozi ich do wszystkich czterech słynnych winnic Verde Valley - luksusowym transportem! Jesteśmy dumni z doskonałej obsługi klienta - zapewniając niesamowite wrażenia dla Ciebie, Twoich przyjaciół, rodziny i współpracowników, które zapamiętasz na całe życie! Podczas gdy naszą najpopularniejszą wycieczką jest Winery Tour - „Sedona Vineyard Tours” z przyjemnością oferuje gościom wiele opcji wycieczek z obszaru Sedony, w tym: Winery Tours, Sedona Highlights Tours, połączenie Wine / Sedona Highlights, niestandardowe wycieczki i wycieczki po winach do Sedony ze Scottsdale. Oferujemy do wyboru kameralne miejsca dla dwóch osób lub grupy powyżej 50 osób. Z „Sedona Vineyard Tours” wszystko jest możliwe! Zadzwoń, aby skonfigurować swoje najlepsze wrażenia z Sedony - Pozdrawiam!

Las Vegas: Półdniowa wycieczka po zaporze Hoovera i jeziorze Mead

10. Las Vegas: Półdniowa wycieczka po zaporze Hoovera i jeziorze Mead

Wybierz się na krótką wycieczkę z Las Vegas Strip (odbiór zaczyna się od 7 rano) do Boulder City, gdzie znajduje się Zapora Hoovera i Jezioro Mead. Podróżuj wygodnie i stylowo klimatyzowanym pojazdem w drodze do celu. Po przybyciu do Zapory Hoovera zostaniesz poprowadzony do Centrum dla zwiedzających. Tutaj będziesz miał czas, aby dowiedzieć się o historycznym znaczeniu Zapory Hoovera. Cofnij się w czasie do lat 30. XX wieku i odkryj technologię i siłę roboczą potrzebną do budowy zapory Hoovera, poświęconej prezydentowi Franklinowi D. Rooseveltowi. Zobacz eksponaty, modele i pokazy zdjęć, które z pewnością zapewnią Ci dogłębny przegląd tego cudu stworzonego przez człowieka. Zobacz tę słynną budowlę i rób zdjęcia temu, co kiedyś było najwyższą zaporą na świecie. Będziesz także mógł podziwiać widoki na lśniące wody jeziora Mead, jednego z największych zbiorników wodnych w Stanach Zjednoczonych. Ta półdniowa wycieczka z przewodnikiem to doskonały sposób na zapoznanie się z historią i zwiedzaniem. Dotrzyj bezpiecznie do hotelu około 12:30.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 17
Sortuj wg:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Autobusem/minivanem w: Arizona

Oprócz atrakcji typu Autobusem/minivanem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Arizona?

W których atrakcjach typu Autobusem/minivanem w: Arizona obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Arizona: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arizona? Kliknij tutaj.

Arizona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2601 opinii

Naprawdę niesamowite doświadczenie, które gorąco polecam każdemu, kto podróżuje do Vegas. Bob, nasz przewodnik, był źródłem wiedzy o okolicy i bardzo dobrze nas informował.

To świetna wycieczka, jeśli nie masz tak wielu godzin w Vegas, bardzo dobrze zorganizowana i niesamowite informacje!

Wycieczka do Hoover Dam była niesamowita, a mój przewodnik, pan Skip, był bardzo pouczający i był niesamowity! !

Świetna wycieczka z przewodnikiem wiedzy Beth! Skip był bardzo zabawny i doskonały przewodnik. Gorąco polecam.