Wybierz daty
Arizona

Autobusem/minivanem

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu autobusem/minivanem w: Arizona

Oprócz atrakcji typu autobusem/minivanem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Arizona?

W: Arizona są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu autobusem/minivanem w: Arizona obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Arizona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arizona? Kliknij tutaj.

Arizona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2601 opinii

To było niesamowite przeżycie. Odbierają wszystkich gości ze swoich hoteli, a następnie zaczynają od dużego 54-osobowego do zapory Hoovera i Wielkiego Kanionu. Kierowca autobusu był również przewodnikiem, ale bardzo kompetentny i zabawny. Przystanek na zdjęcia przy Zaporze Hoovera mógłby być nieco dłuższy. Poza tym fantastyczne doświadczenie i bardzo profesjonalnie zorganizowane.

Całe doświadczenie było niesamowite, chociaż poradzono nam, abyśmy przybyli na miejsce odbioru 15 minut przed odlotem, autobus spóźnił się około 30 minut! Przewodnik wycieczki Jaren był niesamowity, bardzo pouczający i poświęcił czas na robienie zdjęć wszystkim. W ciągu dnia padało, ale i tak wykorzystaliśmy to! Niesamowite przeżycie.

Kierowca Lurna była bardzo miła i doświadczona, nie czuliśmy jazdy po przystankach tam, gdzie na czas i w dobrych miejscach, a ona dała nam wystarczająco dużo czasu w GC, abyśmy mogli się cieszyć. Zwróciła nas do miejsca odbioru, gdy się komunikowała i wszystko było idealne?

Wycieczka zorganizowana i wyjaśniona bardzo dobrze, na pewno warto wstać wcześnie, aby odwiedzić najsłynniejszy park narodowy w historii.

To była świetna wycieczka z Las Vegas do Wielkiego Kanionu. To była świetna wycieczka i bardzo ją polecam.