Atrakcje i wycieczki
Arizona

Arizona – nasze najbardziej polecane atrakcje

Strona: Wejście do Dolnego Kanionu Antylopy i wycieczka z przewodnikiem

1. Strona: Wejście do Dolnego Kanionu Antylopy i wycieczka z przewodnikiem

Spełnij marzenie fotografa dzięki temu biletowi wstępu do Dolnego Kanionu Antylopy i pieszej wycieczce z przewodnikiem Navajo. Przyjrzyj się z bliska rzeźbionym w wodzie piaskowcowym ścianom jednego z najczęściej odwiedzanych kanionów. Z biegiem lat Dolny Kanion Antylopy stał się ulubionym miejscem spotkań fotografów, turystów i gości z całego świata. Navajo nazwa Dolnego Kanionu Antylopy to Hasdeztwazi lub „Spiralne Łuki Skalne”. Ten malowniczy kanion był tworzony przez wiele tysięcy lat przez nieustępliwe siły wody i wiatru, które powoli rzeźbiły i rzeźbiły piaskowiec w formy, tekstury i kształty, a wszystko to będziesz mógł obserwować podczas Twojej wizyty. Widoki w Dolnym Kanionie Antylopy nieustannie się zmieniają, gdy słońce przesuwa się po niebie, delikatnie filtrując światło przez kamienne ściany. Te nieustannie poruszające się kąty słońca odbijają światło tam iz powrotem po ścianach wąskiego kanionu, tworząc olśniewający pokaz kolorów, światła i cienia. Dla fotografów, przy odpowiedniej ekspozycji, możesz wydobyć to, co najlepsze z własnej kreatywności. Zarówno początkujący, jak i nie-fotografowie mają do dyspozycji magiczny nowy świat, w którym można się zanurzyć.

Las Vegas: Wielki Kanion, Zapora Hoovera, lunch i opcje przejścia po schodach

2. Las Vegas: Wielki Kanion, Zapora Hoovera, lunch i opcje przejścia po schodach

Poznaj Zachodni Kanion Wielkiego Kanionu podczas jednodniowej wycieczki z 4-godzinnym pobytem w rezerwacie Hualapai. Wyjedź z Las Vegas i przejedź autobusem przez pustynię Mojave. Zatrzymaj się na chwilę w Arizona Joshua Tree Forest, aby zrobić zdjęcia tych wyjątkowych drzew i przejedź przez Grand Wash Cliffs w drodze do rezerwatu Hualapai. Spędź 4 godziny w Grand Canyon West, gdzie musisz odwiedzić Eagle Point, Guano Point i Hualapai Ranch. Zachowaj energię dzięki batonowi granola. Możesz ulepszyć to doświadczenie, aby uwzględnić cud architektoniczny Grand Canyon Skywalk. W cenę wliczony jest lunch w delikatesach. Zrób krótkie zdjęcie zapory Hoovera z mostu z widokiem na obszar widokowy w drodze powrotnej do Las Vegas. W drodze powrotnej do Las Vegas zatrzymaj się na krótko w parku Hemenway w Boulder City, aby zobaczyć lokalne owce Bighorn Sheep.

Strona: Bilet wstępu do Górnego Kanionu Antylopy i wycieczka z przewodnikiem

3. Strona: Bilet wstępu do Górnego Kanionu Antylopy i wycieczka z przewodnikiem

Zarezerwuj z wyprzedzeniem bilet wstępu na teren Górnego Kanionu Antylopy i podziwiaj arcydzieło natury w ramach tej wizualnej uczty dla zmysłów. Wyrusz w malowniczą podróż do kanionu, a następnie rozpocznij pieszą wycieczkę z przewodnikiem z grupy etnicznej Nawaho. Rozpocznij przygodę od malowniczej przejażdżki w kierunku kanionu (około 10 minut drogą utwardzoną i 10 minut wśród suchych terenów Kanionu Antylopy). W drodze przewodnik opowie Ci o geologii kanionu, historii i kulturze oraz współczesnych problemach. Po dotarciu na miejsce wkroczysz na pustynię i wejdziesz do kamiennego świata fantazji. Wykorzystując odpowiedni czas naświetlania, miłośnicy fotografii mogą uchwycić tu wspaniałe ujęcia. Pozostałe osoby mogą po prostu zanurzyć się w tym wyjątkowym, magicznym świecie. Rano możesz podziwiać bogate i głębokie kolory, a po południu zobaczysz słynne promienie światła, które pojawiają się w połowie dnia od kwietnia do września. W trakcie spaceru z przewodnikiem po tym kanionie w Page nad jeziorem Powell zobaczysz atrakcje, których nie doświadczysz nigdzie indziej.

Las Vegas: Kanion Antylopy, Zakręt Podkowy - wycieczka z lunchem

4. Las Vegas: Kanion Antylopy, Zakręt Podkowy - wycieczka z lunchem

Wyjedź z Las Vegas i poznaj zapierający dech w piersiach Kanion Antylopy podczas jednodniowej wycieczki. Dowiedz się, dlaczego Navajo nazywają kanion "miejscem, w którym woda przepływa przez skały", zrób piękne zdjęcia inspirujących formacji geologicznych i zobacz rzekę Kolorado na zakręcie Horseshoe. Spotkaj się z przewodnikiem w punkcie odbioru w Las Vegas i udaj się na pustynię. Podczas jazdy przejedź przez miasto Kanab w stanie Utah. Po krótkiej przerwie na toaletę zbliż się do potężnej rzeki Kolorado, aby odwiedzić Horseshoe Bend.. Zatrzymaj się w punkcie widokowym, aby zobaczyć panoramiczne widoki na jezioro Powell, a następnie udaj się do jednego z najpopularniejszych miejsc fotograficznych na świecie, Kanionu Antylopy. Wybierz pomiędzy wejściem do kanionu w najlepszym czasie, w najlepszych godzinach, aby zobaczyć światło słoneczne na ścianach kanionu lub poza nim. Spotkaj się z lokalnym przewodnikiem Navajo i wejdź do kanionu, aby zrobić zdjęcia światła odbijającego się od ścian kanionu. Następnie przejedź do Page na przerwę obiadową przed powrotem do Las Vegas. Zatrzymaj się, aby zrobić niesamowite zdjęcia wzdłuż trasy. W końcu nie każdego dnia jesteś otoczony tak kolorowymi, naturalnymi formacjami skalnymi.

Strona: Antelope Canyon X Wycieczka z przewodnikiem

5. Strona: Antelope Canyon X Wycieczka z przewodnikiem

Odkryj Kanion X w Kanionie Antylopy podczas wycieczki z przewodnikiem i wstępem o określonej godzinie. Zachwyć się wyjątkowymi formacjami i żywymi kolorami tego stosunkowo nowego kanionu, a po drodze dowiedz się o jego historii i kształtowaniu od doświadczonego przewodnika. Wejdź przez południowo-wschodnią część Dolnego Kanionu Antylopy i rozpocznij odkrywanie Kanionu X z przewodnikiem. Przewodnik opowie Ci o tym, jak ta część kanionu została wyrzeźbiona przez miliony lat erozji spowodowanej powodziami i silnych wiatrów uderzających w piaskowiec, co doprowadziło do powstania kultowego kształtu litery „X”, od której pochodzi nazwa kanionu. Podziwiaj mieszankę cech Górnego i Dolnego Kanionu, z charakterystycznymi dla tego pierwszego kolumnami światła i stromością typową dla tego drugiego. Zejdź do Kanionu X, który jest głębszy niż pozostałe dwa, i zrób niesamowite zdjęcia.

Page: wycieczka po Dolnym Kanionie Antylopy z przewodnikiem z plemienia Nawaho

6. Page: wycieczka po Dolnym Kanionie Antylopy z przewodnikiem z plemienia Nawaho

Dołącz do wycieczki z przewodnikiem przez Dolny Kanion Antylopy w Page i odkryj ten popularny punkt orientacyjny z pomocą lokalnego przewodnika Navajo. Spacerując, podziwiaj kolorowe ściany oraz ciekawe formy i tekstury kanionu szczelinowego. Udaj się na miejsce spotkania i zamelduj się na wycieczkę, zanim spotkasz się z przewodnikiem i wyruszysz na wycieczkę z przewodnikiem. Podczas spaceru poznaj ciekawe fakty na temat kanionu, na przykład skąd wzięła się jego angielska nazwa i jak widoki nieustannie zmieniają się wraz ze zmieniającym się słońcem. Podziwiaj fascynujące konstrukcje stworzone przez miliony lat przez nieustępliwe siły wody i wiatru, powoli rzeźbiące i rzeźbiące piaskowiec w formy, tekstury i kształty, które zobaczysz podczas wędrówki. p> Pod koniec wycieczki powrócisz do miejsca spotkania.

Grand Canyon Village: Opcje wycieczki helikopterem i wycieczki hummerem

7. Grand Canyon Village: Opcje wycieczki helikopterem i wycieczki hummerem

Podziwiaj Wielki Kanion z wyjątkowej perspektywy dzięki wycieczce helikopterem, która przenosi widoki na zupełnie nowy poziom. Dodaj opcjonalną wycieczkę Hummerem, w ciągu dnia lub o zachodzie słońca, aby uzyskać kolejny niezapomniany sposób na poznanie tego cudu natury. Leć nad lasem narodowym Kaibab, przez najszerszą część południowej krawędzi. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami na rzekę Kolorado w kierunku North Rim. Zobacz formacje, takie jak Wieża Ra i Łup Wisznu, przelatując przez Smoczy Korytarz. Ulepsz swoją wycieczkę, aby obejmowała doświadczenie Hummera . Jedź wygodnie i zobacz formacje skalne, wąwozy i inne cuda parku narodowego. Pojazd został dostosowany tak, aby umożliwić Ci podziwianie najlepszych widoków na krajobraz kanionu. Podróż do Wielkiego Kanionu poprowadzi przewodnik, który zabierze Cię do 3-4 najlepszych punktów widokowych. Dowiedz się o powstawaniu kanionu, historii, zwierzętach i starożytnych mieszkańcach. Będzie mnóstwo czasu na zwiedzanie i robienie zdjęć.

Z Las Vegas: Kanion Antylopy, wycieczka i lunch w Horseshoe Bend

8. Z Las Vegas: Kanion Antylopy, wycieczka i lunch w Horseshoe Bend

Podczas jednodniowej wycieczki z Las Vegas odkryj słynny Kanion Antylopy oraz Horseshoe Bend. Bilety wstępu są wliczone w cenę wycieczki. Wybierz się w podróż pośród krajobrazu Arizony i zatrzymaj się, by zrobić zdjęcia w malowniczych miejscach. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w Las Vegas i wsiądź do klimatyzowanego, luksusowego autokaru, by rozpocząć swoją przygodę. Zrelaksuj się w drodze do Page, podziwiając widoki na rzekę Virgin oraz formacje skalne w Grand Staircase-Escalante National Monument.  Spaceruj między słynnymi rzeźbionymi ścianami z piaskowca, podziwiając ich wzory i kolory. Będzie to okazja zobaczenia czegoś, co do tej pory można było podziwiać jedynie na zdjęciach.  Zatrzymaj się, by zrobić zdjęcia, przysłuchując się opowieściom przewodnika z grupy etnicznej Nawaho. Opowie Ci on o lokalnej historii i kulturze. Jeśli po drodze zgłodniejesz, możesz zjeść wliczony w cenę batonik musli i napić się wody. Następnie udaj się do Horseshoe Bend Overlook, gdzie rzeka Kolorado wyżłobiła słynne zakole w kształcie podkowy. Weź udział w krótkiej wędrówce do punktu widokowego (2,4 km we dwie strony), a następnie podziwiaj rzekę przepływającą przez kanion Glen.  Wsiądź do autobusu, by powrócić do Las Vegas, gdzie wrócisz do miejsca rozpoczęcia wycieczki.

Strona: Wycieczka piesza po Dolnym Kanionie Antylopy z przewodnikiem Navajo

9. Strona: Wycieczka piesza po Dolnym Kanionie Antylopy z przewodnikiem Navajo

Poznaj naturalnie wykonane, kolorowe labiryntowe ścieżki jednego z najpopularniejszych kanionów szczelinowych na świecie, Dolnego Kanionu Antylopy. Podążaj za lokalnym przewodnikiem Navajo podczas pieszej wycieczki po tym kanionie, poznając te formacje skalne i historię ziemi. Udaj się prosto do krętych korytarzy kanionu, podziwiając jego wspaniałe, smagane wiatrem wzory, kolorowe, wysokie ściany i kręte korytarze. Poczuj wspaniałość i spokój swojego naturalnie stworzonego otoczenia, podczas gdy lokalny przewodnik Navajo szczegółowo opowiada o tych formacjach. Następnie zejdź pięcioma schodami 35 metrów w dół i wejdź do największej jaskini na tej trasie. Spójrz w górę, aby uchwycić cienkie skrawki jasnoniebieskiego nieba wysoko nad tobą. Wróć po ośmiu różnych schodach, aby zobaczyć kalejdoskop jasnych kolorów wirujących wokół ciebie na otaczającym piaskowcu Navajo. Stworzony przez deszcz, wiatr i erozję piaskowiec został przez lata ukształtowany i pokolorowany w taki sposób, jaki teraz widzisz. Zatrzymaj się, aby zrobić niesamowite zdjęcia wzdłuż trasy.

Las Vegas: Odkryj Zachodni Wielki Kanion i Zaporę Hoovera z posiłkami

10. Las Vegas: Odkryj Zachodni Wielki Kanion i Zaporę Hoovera z posiłkami

Wyrusz z Las Vegas na całodniową wycieczkę po Zachodniej Krawędzi Wielkiego Kanionu, gdzie znajduje się słynny Skywalk i potężna Zapora Hoovera. Ciesz się pysznym śniadaniem i lunchem BBQ w Guano Point z widokiem na kanion. Wyjedź z Las Vegas luksusowym klimatyzowanym autobusem wczesnym rankiem. Zapoznaj się z lokalnym przewodnikiem na ten dzień i udaj się do lokalnej restauracji na obrzeżach Vegas na pyszne i gorące śniadanie. Udaj się do pierwszego przystanku tego dnia na Zaporze Hoovera. Ciesz się czasem, aby zrobić fantastyczne panoramiczne zdjęcia tamy. Kontynuuj podróż przez las Joshua Tree Forest, z mnóstwem zdjęć po drodze. Po dotarciu na zachodnią krawędź Wielkiego Kanionu skorzystaj z dostępu VIP do wielu fantastycznych punktów widokowych, bez czekania w kolejce do alternatywnych autobusów. Podziwiaj fantastyczne panoramy kultowego kanionu. Przyjedź do Guano Point, gdzie zjesz smaczny lunch z grilla w idealnym miejscu z widokiem na kanion. Możesz także odwiedzić szklany Skywalk zbudowany nad krawędzią kanionu, jeśli wybierzesz tę opcję podczas rezerwacji. Na koniec zrelaksuj się podczas podróży powrotnej do Las Vegas.

Najciekawsze atrakcje

Arizona: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 542
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Arizona

Arizona: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arizona? Kliknij tutaj.

Arizona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(17 944 recenzji)

Przyjechałem na tę wycieczkę ze Stambułu, oddalonego o około 13 000 kilometrów. To było niesamowite przeżycie i jestem winien ogromne podziękowania naszemu przewodnikowi, Kevinowi, za to jedyne w swoim rodzaju przeżycie. Jest oczywiste, że kocha swoją pracę. Zaczynał od 5 rano do 22:00, był niezwykle energiczny, pomocny i utrzymywał 73 osoby w formie. Dziękuję Kevin za to, że było wspaniale dla wszystkich!

Chociaż oczywiście Wielki Kanion i tama Hoovera były wyraźnymi atrakcjami, Derk sprawił, że było o wiele lepiej podczas przejażdżek autobusem! Jest bardzo kompetentny, zabawny i podczas podróży czułem się bezpiecznie w jego autobusie. Autobus był utrzymany w czystości, podróż przebiegła bezproblemowo i mam nadzieję, że będzie mógł zapewnić takie same wrażenia wielu innym osobom.

Lot naprawdę jest tego wart. Świetne i wyjątkowe doświadczenie ze wspaniałym widokiem na kanion. Lot uznaliśmy za bardzo drogi, ale w porównaniu z lotem helikopterem jest to zdecydowanie zwycięzca pod względem stosunku ceny do wydajności.

Świetna obsługa klienta i niesamowita wycieczka! Gorąco polecam tę wycieczkę, ponieważ jest własnością rodziny, a wszyscy pracownicy są bardzo uprzejmi. Kanion Antylopy X był wspaniały

Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane. Długość lotu optymalna. Przeżycia niezapomniane!