Arizona – nasze najbardziej polecane atrakcje

Strona: Wejście do Dolnego Kanionu Antylopy i wycieczka z przewodnikiem

1. Strona: Wejście do Dolnego Kanionu Antylopy i wycieczka z przewodnikiem

Spełnij marzenie fotografa dzięki temu biletowi wstępu do Dolnego Kanionu Antylopy i pieszej wycieczce z przewodnikiem Navajo. Przyjrzyj się z bliska rzeźbionym w wodzie piaskowcowym ścianom jednego z najczęściej odwiedzanych kanionów. Z biegiem lat Dolny Kanion Antylopy stał się ulubionym miejscem spotkań fotografów, turystów i gości z całego świata. Navajo nazwa Dolnego Kanionu Antylopy to Hasdeztwazi lub „Spiralne Łuki Skalne”. Ten malowniczy kanion był tworzony przez wiele tysięcy lat przez nieustępliwe siły wody i wiatru, które powoli rzeźbiły i rzeźbiły piaskowiec w formy, tekstury i kształty, a wszystko to będziesz mógł obserwować podczas Twojej wizyty. Widoki w Dolnym Kanionie Antylopy nieustannie się zmieniają, gdy słońce przesuwa się po niebie, delikatnie filtrując światło przez kamienne ściany. Te nieustannie poruszające się kąty słońca odbijają światło tam iz powrotem po ścianach wąskiego kanionu, tworząc olśniewający pokaz kolorów, światła i cienia. Dla fotografów, przy odpowiedniej ekspozycji, możesz wydobyć to, co najlepsze z własnej kreatywności. Zarówno początkujący, jak i nie-fotografowie mają do dyspozycji magiczny nowy świat, w którym można się zanurzyć.

Las Vegas: Wielki Kanion, Zapora Hoovera, Lunch, Opcjonalnie Skywalk

2. Las Vegas: Wielki Kanion, Zapora Hoovera, Lunch, Opcjonalnie Skywalk

Weź udział w całodniowej wycieczce nad zachodnią krawędź Wielkiego Kanionu z 4 godzinami w rezerwacie Indian Hualapai. Opuść Las Vegas i wyrusz autobusem przez pustynię Mojave. Zatrzymaj się na chwilę w lesie Joshua Tree i zrób zdjęcia wyjątkowym drzewom. Przejedź obok klifów Grand Wash Cliffs, jadąc w stronę rezerwatu Indian Hualapai. Spędź 4 godziny w zachodniej części Wielkiego Kanionu i odwiedź Eagle Point, Guano Point i Hualapai Ranch. Zjedź batonik musli, aby zachować siły na dalsze odkrywanie. Możesz podwyższyć standard swojej wycieczki, wybierając opcję z cudem architektonicznym, jakim jest Grand Canyon Skywalk. Na lunch do wyboru masz różne potrawy z menu w restauracji Sky View w zachodniej części Wielkiego Kanionu. W drodze powrotnej do Las Vegas zrób krótki przystanek na zdjęcia na moście przy zaporze Hoovera. Skorzystaj też z krótkiego postoju w parku Hemenway w Boulder City, aby zobaczyć żyjące tam owce kanadyjskie.

Vegas: Kanion Antylopy, Zakręt Podkowy, Jezioro Powell z lunchem

3. Vegas: Kanion Antylopy, Zakręt Podkowy, Jezioro Powell z lunchem

Wyjedź z Las Vegas i poznaj zapierający dech w piersiach Kanion Antylopy podczas jednodniowej wycieczki. Dowiedz się, dlaczego Navajo nazywają kanion "miejscem, w którym woda przepływa przez skały", zrób piękne zdjęcia inspirujących formacji geologicznych i zobacz rzekę Kolorado na zakręcie Horseshoe. Spotkaj się z przewodnikiem w punkcie odbioru w Las Vegas i udaj się na pustynię. Podczas jazdy przejedź przez miasto Kanab w stanie Utah. Po krótkiej przerwie na toaletę zbliż się do potężnej rzeki Kolorado, aby odwiedzić Horseshoe Bend.. Zatrzymaj się w punkcie widokowym, aby zobaczyć panoramiczne widoki na jezioro Powell, a następnie udaj się do jednego z najpopularniejszych miejsc fotograficznych na świecie, Kanionu Antylopy. Wybierz pomiędzy wejściem do kanionu w najlepszym czasie, w najlepszych godzinach, aby zobaczyć światło słoneczne na ścianach kanionu lub poza nim. Spotkaj się z lokalnym przewodnikiem Navajo i wejdź do kanionu, aby zrobić zdjęcia światła odbijającego się od ścian kanionu. Następnie przejedź do Page na przerwę obiadową przed powrotem do Las Vegas. Zatrzymaj się, aby zrobić niesamowite zdjęcia wzdłuż trasy. W końcu nie każdego dnia jesteś otoczony tak kolorowymi, naturalnymi formacjami skalnymi.

Strona: Wycieczka z przewodnikiem po Kanionie Antylopy X

4. Strona: Wycieczka z przewodnikiem po Kanionie Antylopy X

Odkryj Kanion X w Kanionie Antylopy podczas wycieczki z przewodnikiem i wstępem o określonej godzinie. Zachwyć się wyjątkowymi formacjami i żywymi kolorami tego stosunkowo nowego kanionu, a po drodze dowiedz się o jego historii i kształtowaniu od doświadczonego przewodnika. Wejdź przez południowo-wschodnią część Dolnego Kanionu Antylopy i rozpocznij odkrywanie Kanionu X z przewodnikiem. Przewodnik opowie Ci o tym, jak ta część kanionu została wyrzeźbiona przez miliony lat erozji spowodowanej powodziami i silnych wiatrów uderzających w piaskowiec, co doprowadziło do powstania kultowego kształtu litery „X”, od której pochodzi nazwa kanionu. Podziwiaj mieszankę cech Górnego i Dolnego Kanionu, z charakterystycznymi dla tego pierwszego kolumnami światła i stromością typową dla tego drugiego. Zejdź do Kanionu X, który jest głębszy niż pozostałe dwa, i zrób niesamowite zdjęcia.

Page: Górny Kanion Antylopy – bilet i wycieczka z przewodnikiem

5. Page: Górny Kanion Antylopy – bilet i wycieczka z przewodnikiem

Zarezerwuj z wyprzedzeniem bilet wstępu na teren Górnego Kanionu Antylopy i podziwiaj arcydzieło natury w ramach tej wizualnej uczty dla zmysłów. Wyrusz w malowniczą podróż do kanionu, a następnie rozpocznij pieszą wycieczkę z przewodnikiem z grupy etnicznej Nawaho. Rozpocznij przygodę od malowniczej przejażdżki w kierunku kanionu (około 10 minut drogą utwardzoną i 10 minut wśród suchych terenów Kanionu Antylopy). W drodze przewodnik opowie Ci o geologii kanionu, historii i kulturze oraz współczesnych problemach. Po dotarciu na miejsce wkroczysz na pustynię i wejdziesz do kamiennego świata fantazji. Wykorzystując odpowiedni czas naświetlania, miłośnicy fotografii mogą uchwycić tu wspaniałe ujęcia. Pozostałe osoby mogą po prostu zanurzyć się w tym wyjątkowym, magicznym świecie. Rano możesz podziwiać bogate i głębokie kolory, a po południu zobaczysz słynne promienie światła, które pojawiają się w połowie dnia od kwietnia do września. W trakcie spaceru z przewodnikiem po tym kanionie w Page nad jeziorem Powell zobaczysz atrakcje, których nie doświadczysz nigdzie indziej.

Phoenix: Bilet wstępu Phoenix ZooLights

6. Phoenix: Bilet wstępu Phoenix ZooLights

Wszędzie znajdziesz przygodę w ulubionej świątecznej tradycji Doliny, ZooLights! Ten sezon zapowiada się większy i jaśniejszy niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki nowym latarniom ze zwierzętami i pokazom świetlnym, ulepszonemu doświadczeniu Świętego Mikołaja oraz naszemu zupełnie nowemu pokazowi muzycznemu i świetlnemu, który zabierze Cię dookoła świata! PLUS, wejście dla gości do ZooLights obejmuje wstęp do Dinosaurs in the Desert, wydarzenia, którego nie można przegapić! Zapraszamy na międzynarodową objazdową wystawę sztuki poświęconą ochronie dzikiej przyrody, stworzoną przez artystę Russella Ronata. Zobacz ponad 13 pięknych dzieł sztuki, które rozświetlają siedliska słynnych mieszkańców zoo. Poznaj 30-letnią tradycję społeczności. Zatrzymaj się przy Ścianie Tradycji naprzeciwko Sawanny, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak celebrowane są tradycje na całym świecie. Przejdź się po Cul-de-Sac Wildlife Lantern na Africa Trail, aby zobaczyć nowe latarnie. Świętuj, odwiedzając trzypiętrową choinkę znajdującą się w kawiarni Crossroads. Poznaj Szlak Zewnętrznych Tropików, na którym jest więcej błyszczących świateł niż kiedykolwiek wcześniej. Spotkaj się ze Świętym Mikołajem i jego elfami w Leapin’ Lagoon i zabierz do domu pamiątkowe zdjęcie. Rozkoszuj się ulubionymi świątecznymi smakołykami, takimi jak kukurydza i gorące kakao, które można kupić. Zabierz do domu pamiątkę ze swojego wyjątkowego wieczoru w jednym z różnych sklepów zoologicznych lub sklepie z pamiątkami Desert Marketplace.

Grand Canyon Village: Opcje wycieczki helikopterem i wycieczki hummerem

7. Grand Canyon Village: Opcje wycieczki helikopterem i wycieczki hummerem

Podziwiaj Wielki Kanion z wyjątkowej perspektywy dzięki wycieczce helikopterem, która przenosi widoki na zupełnie nowy poziom. Dodaj opcjonalną wycieczkę Hummerem, w ciągu dnia lub o zachodzie słońca, aby uzyskać kolejny niezapomniany sposób na poznanie tego cudu natury. Leć nad lasem narodowym Kaibab, przez najszerszą część południowej krawędzi. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami na rzekę Kolorado w kierunku North Rim. Zobacz formacje, takie jak Wieża Ra i Łup Wisznu, przelatując przez Smoczy Korytarz. Ulepsz swoją wycieczkę, aby obejmowała doświadczenie Hummera . Jedź wygodnie i zobacz formacje skalne, wąwozy i inne cuda parku narodowego. Pojazd został dostosowany tak, aby umożliwić Ci podziwianie najlepszych widoków na krajobraz kanionu. Podróż do Wielkiego Kanionu poprowadzi przewodnik, który zabierze Cię do 3-4 najlepszych punktów widokowych. Dowiedz się o powstawaniu kanionu, historii, zwierzętach i starożytnych mieszkańcach. Będzie mnóstwo czasu na zwiedzanie i robienie zdjęć.

Las Vegas: Wycieczka do Zachodniego Wielkiego Kanionu i Zapory Hoovera z posiłkami

8. Las Vegas: Wycieczka do Zachodniego Wielkiego Kanionu i Zapory Hoovera z posiłkami

Wyrusz na cały dzień przygody i zabawy dzięki tej wycieczce VIP po zachodniej krawędzi Wielkiego Kanionu – domu słynnego Skywalk. Wyjedź z Las Vegas luksusowym, klimatyzowanym autobusem (z łazienką na pokładzie) rano, w ramach tej wycieczki znajdziesz gorące śniadanie w lokalnej restauracji na obrzeżach Vegas. (Dostępne są opcje wegetariańskie). Ta wycieczka obejmuje przystanek fotograficzny na zaporze Hoovera, gdzie można uzyskać niesamowite zdjęcia panoramiczne zapory. Przygotuj aparat na liczne przystanki na zdjęcia podczas jazdy po słynnym Lesie Joshua Tree, spędzając czas w eksperckim towarzystwie w pełni wyszkolonych profesjonalnych przewodników turystycznych przez całą drogę Po dotarciu do kanionu otrzymasz dostęp do autobusu VIP – nie musisz przesiadać się do autobusu wahadłowego, który zabierze Cię wokół punktów widokowych, jak inne wycieczki – ta trasa korzysta z tego samego autobusu, który zabierze Cię z hotelu, zabierze Cię po kanionie , co oznacza więcej czasu na podziwianie niesamowitych widoków, a mniej czasu na czekanie w kolejkach. Otrzymasz również malowniczy lunch z grillem w kanionie w Guano Point, gdzie możesz cieszyć się posiłkiem w otoczeniu niesamowitego piękna kanionu. (Dostępne są również opcje wegetariańskie) Możliwe jest również zafundowanie sobie wycieczki po słynnym na całym świecie szklanym Skywalk zbudowanym nad krawędzią kanionu, jeśli wybierzesz tę opcję podczas rezerwacji.

Z Las Vegas: Kanion Antylopy, wycieczka do Horseshoe Bend i lunch

9. Z Las Vegas: Kanion Antylopy, wycieczka do Horseshoe Bend i lunch

Podczas jednodniowej wycieczki z Las Vegas odkryj słynny Kanion Antylopy oraz Horseshoe Bend. Bilety wstępu są wliczone w cenę wycieczki. Wybierz się w podróż pośród krajobrazu Arizony i zatrzymaj się, by zrobić zdjęcia w malowniczych miejscach. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w Las Vegas i wsiądź do klimatyzowanego, luksusowego autokaru, by rozpocząć swoją przygodę. Zrelaksuj się w drodze do Page, podziwiając widoki na rzekę Virgin oraz formacje skalne w Grand Staircase-Escalante National Monument.  Spaceruj między słynnymi rzeźbionymi ścianami z piaskowca, podziwiając ich wzory i kolory. Będzie to okazja zobaczenia czegoś, co do tej pory można było podziwiać jedynie na zdjęciach.  Zatrzymaj się, by zrobić zdjęcia, przysłuchując się opowieściom przewodnika z grupy etnicznej Nawaho. Opowie Ci on o lokalnej historii i kulturze. Jeśli po drodze zgłodniejesz, możesz zjeść wliczony w cenę batonik musli i napić się wody. Następnie udaj się do Horseshoe Bend Overlook, gdzie rzeka Kolorado wyżłobiła słynne zakole w kształcie podkowy. Weź udział w krótkiej wędrówce do punktu widokowego (2,4 km we dwie strony), a następnie podziwiaj rzekę przepływającą przez kanion Glen.  Wsiądź do autobusu, by powrócić do Las Vegas, gdzie wrócisz do miejsca rozpoczęcia wycieczki.

Page: wycieczka po Dolnym Kanionie Antylopy z przewodnikiem z plemienia Nawaho

10. Page: wycieczka po Dolnym Kanionie Antylopy z przewodnikiem z plemienia Nawaho

Dołącz do wycieczki z przewodnikiem przez Dolny Kanion Antylopy w Page i odkryj ten popularny punkt orientacyjny z pomocą lokalnego przewodnika Navajo. Spacerując, podziwiaj kolorowe ściany oraz ciekawe formy i tekstury kanionu szczelinowego. Udaj się na miejsce spotkania i zamelduj się na wycieczkę, zanim spotkasz się z przewodnikiem i wyruszysz na wycieczkę z przewodnikiem. Podczas spaceru poznaj ciekawe fakty na temat kanionu, na przykład skąd wzięła się jego angielska nazwa i jak widoki nieustannie zmieniają się wraz ze zmieniającym się słońcem. Podziwiaj fascynujące konstrukcje stworzone przez miliony lat przez nieustępliwe siły wody i wiatru, powoli rzeźbiące i rzeźbiące piaskowiec w formy, tekstury i kształty, które zobaczysz podczas wędrówki. p> Pod koniec wycieczki powrócisz do miejsca spotkania.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Arizona

Najciekawsze atrakcje

Arizona: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 422
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Często zadawane pytania dotyczące: Arizona

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Arizona?

Najlepsze atrakcje to:

Arizona: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arizona? Kliknij tutaj.

Arizona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 17 944 opinii

Wszystko było dobrze zorganizowane – komunikacja z organizatorem była jasna. Nasza wycieczka odbyła się z National Park Express. Ich komunikacja dotycząca miejsca odbioru była szczegółowa, z opisem i zdjęciami, więc nie ma szans na błąd. Naszym przewodnikiem był Marvin, a kierowcą autobusu Stanley. Obaj byli uprzejmi i pomocni przez cały dzień. Marvin był bardzo dobrze poinformowany i pełen szacunku w odniesieniu do okolicy i historii. Był bardzo jasny i prosty w przerwach i utrzymywał naszą trasę na czas i przebiegał płynnie. Nasz przewodnik Navajo, Mike w kanionie, miał dużą wiedzę na temat historii tego obszaru, powstawania kanionu i jest szczególnie dobrze wyszkolony w fotografii. Pokazał nam, jak robić dobre zdjęcia w kanionie i zrobił dla nas wspaniałe zdjęcia. W sumie świetnie się bawiliśmy w Antelope Canyon i Horseshoe Bend. Gorąco polecam je każdemu. W rzeczywistości, jeśli i kiedy wrócimy ponownie do Vegas, zdecydowanie dołączyłbym z nimi do kolejnej trasy.

Dołączyłem do trasy od 2:30. Pogoda nie dopisała tego dnia, ale widziałem zakola podków i antylopy. Niestety potem w Wielkim Kanionie padało, ale pogoda w górach bardzo się zmienia, więc uczestnicy wycieczki elastycznie wybierali lokalizację, a ja widziałem bardzo ładny widok bez zmoknięcia. ! To była też wycieczka, która sprawiła, że chciałem pojechać w inne miejsca w słoneczny dzień ☆ Co dwie godziny była przerwa na łazienkę, więc było bardzo wygodnie! Byliśmy tam jedynymi Japończykami, ale wśród personelu byli Japończycy, którzy byli mili i sprawiali, że czułem się swobodnie.

Fantastyczny przewodnik z ogromną wiedzą. Bezpieczny i wygodny samochód, kierowcy się zmieniali. Kameralna grupa, łatwo było liczyć aby nikt nie został na trasie. Myślę, że jeśli kiedyś będę miała okazję to z pewnością skorzystam z Waszych wycieczek! Tylko w opisie miejsca spotkania mogłoby być napisane, że auto będzie czekało na parkingu podziemnym. WYdaje mi się, że takiej informacji nie było i pierwsze kroki skierowałam do głównego wejścia hotelu Bellagio w Las Vegas a potem zapytałam obsługę hotelu gdzie mogę szukać kierowcy na wycieczki.

Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana i bezpieczna . Nasza przewodnik była Leyla - śmieszna kobieta z dobra wiedza. Kanion jest pięknym miejscem i opłaca się tu przyjechać . Z Skywalk nie brałam udziału i była to moim zdaniem dobra decyzja . 20 dolarów za atrakcje na której nie można zrobić zdjęć i stoi się godzinę - to nieopłacalne . Obok od razu jest piękny widok a dalsze punkty widokowe w parku są równie piękne . Warto zrobić te wycieczkę jako zorganizowana .

Piękne widoki ale niestety większość wycieczki to podróż i tak naprawdę jest to tylko próbka parków zajmująca może 15% czasu całej wycieczki.