Dodaj daty

Arico
wycieczki

wycieczki

Nasze najbardziej polecane Arico wycieczki

Teneryfa: nurkowanie z rurką w morskim obszarze chronionym

1. Teneryfa: nurkowanie z rurką w morskim obszarze chronionym

Zanurz się i odkryj krystalicznie czyste wody wzdłuż południowo-wschodniego wybrzeża Teneryfy. Pływaj wśród tropikalnych i subtropikalnych ryb i gatunków spotowych, których nie znajdziesz nigdzie indziej na świecie. Dowiedz się o świecie pod falami od swojego profesjonalnego instruktora. Wycieczka wyrusza z Abades i kieruje się do chronionego obszaru morskiego, osłoniętej zatoki ze spokojnymi wodami, które są odpowiednie dla wszystkich pływaków. Przeglądaj liczne rafy w okolicy, a nawet ciesz się plażą – relaksującą alternatywą dla turystycznych kurortów na południu. W przeciwieństwie do nurkowania, nie potrzebujesz żadnego certyfikatu ani szkolenia, aby nurkować, a Twój przewodnik będzie Ci pomagał na każdym kroku. Zachęcamy nawet seniorów i osoby nie umiejące pływać, aby spróbować. Przed nurkowaniem otrzymasz odprawę dotyczącą bezpieczeństwa, aby wiedzieć, czego się spodziewać i jak wchodzić w interakcje z dziką przyrodą morską.

Obserwacja wieczornego nieba w Parku Narodowym Teide

2. Obserwacja wieczornego nieba w Parku Narodowym Teide

Rozpocznij wycieczkę po zachodzie słońca i najpierw obserwuj ciała niebieskie gołym okiem. Naucz się rozpoznawać różne konstelacje i najważniejsze gwiazdy. Wskaż położenie Gwiazdy Polarnej i północny biegun niebieski. Podąż palcem za linią ekliptyki i zodiaku. Podążaj za legendami mitologii greckiej na nieboskłonie, poznając kształty i położenie konstelacji. Kiedy zaczniesz już orientować się w położeniu ciał niebieskich, przejdź do obserwacji obiektów i planet przez teleskop.  Wycieczka odbywa się w rejonach Parku Narodowego Teide z dobrym i bezpiecznym dostępem. Ponieważ niebo nad parkiem narodowym wolne jest od zanieczyszczenia świetlnego, jest to idealne miejsce do obserwacji ciał niebieskich. Dzięki asyście profesjonalnego przewodnika / personelu oraz wykorzystaniu zaawansowanych teleskopów na długo zapamiętasz ten wyjątkowy wieczór.

Półdniowe nurkowanie na Teneryfie z plaży Abades

3. Półdniowe nurkowanie na Teneryfie z plaży Abades

Odkryj wspaniały świat nurkowania w chronionej zatoce Abades na Teneryfie. Zachwyć się różnorodnością ryb i podziwiaj widoki z bliska w krystalicznie czystej wodzie. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie, a przy maksymalnie 2 osobach na instruktora otrzymasz osobistą uwagę. Kiedy rano przybędziesz do centrum nurkowego w Abades, otrzymasz nowe stroje i sprzęt, w tym kombinezon, maskę, płetwy i butlę do nurkowania. Przeniesiesz się do innego świata i poczujesz, jak to jest oddychać pod wodą. Odkryjesz również, jak to jest być całkowicie nieważkim, ponieważ po założeniu butli do nurkowania i zejściu na maksymalną głębokość 10 metrów, dokładnie tak się poczujesz. Do tej przygody nurkowej nie jest potrzebne żadne wcześniejsze doświadczenie, aby odkryć piękną rafę domową. Zobaczysz śpiącą ośmiornicę, a za nią podążają ławice dociekliwych ryb o ogromnej różnorodności kształtów, kolorów i rozmiarów. Jeśli masz szczęście, możesz zobaczyć konika morskiego lub stanąć twarzą w twarz z żółwiem.

Abades: wycieczka z przewodnikiem po nurkowaniu ze zdjęciami

4. Abades: wycieczka z przewodnikiem po nurkowaniu ze zdjęciami

Odkryj tętniący życiem podwodny świat u wybrzeży Playa Abades na Teneryfie podczas wycieczki z rurką z przewodnikiem. Zobacz różnorodne kolorowe życie morskie, a następnie zatrzymaj się, gdzie możesz kupić tradycyjną kolację z typowej kuchni kanaryjskiej. Po spotkaniu z przewodnikiem na plaży załóż profesjonalny sprzęt do nurkowania i kombinezony neoprenowe. Udaj się pod wodę, aby odkryć rafę koralową z setkami kolorowych ryb. Przy odrobinie szczęścia iw zależności od pory roku można też spotkać duże żółwie i płaszczki. Spróbuj znaleźć tajemnicze ośmiornice ukryte pod kamieniami. Po wyjściu z wody udaj się do popularnej lokalnej restauracji, w której możesz kupić posiłek składający się z typowych kanaryjskich potraw. Otrzymasz również podwodne zdjęcia Ciebie i Twojej grupy zrobione przez instruktora po wycieczce.

Park Narodowy Teide: obserwowanie księżyca i gwiazd

5. Park Narodowy Teide: obserwowanie księżyca i gwiazd

Zobacz księżyc oświetlający Park Narodowy Teide z zupełnie nowej perspektywy: niesamowicie wyraźny i pełen szczegółów. Krajobraz parku oglądany zwykle w świetle dziennym jest również spektakularny, jednak stojąc pod gwiazdami, ujrzysz magiczną scenerię, której nigdy nie zapomnisz. Wycieczka rozpoczyna się od obserwacji gołym okiem najjaśniejszych konstelacji. Dzięki towarzyszącemu jej komentarzowi dowiesz się, jak znaleźć gwiazdę polarną, oraz poznasz historię obserwowanych gwiazd. Ponadto odszukasz widoczne planety i konstelacje zodiakalne. Następnie poobserwujesz niebo przez wysokiej klasy teleskop i zobaczysz najbardziej imponujące ciała niebieskie, takie jak planety, satelity i księżyc.

Teneryfa: Zachód słońca na Teide i wycieczka z kolejką linową

6. Teneryfa: Zachód słońca na Teide i wycieczka z kolejką linową

Ciesz się ekskluzywną przejażdżką kolejką linową na Teide wieczorem i podziwiaj panoramiczne widoki na okolicę o zmierzchu. Oglądaj zachód słońca nad Pico Veijo, podziwiaj gwiazdy z pomocą swojego przewodnika i delektuj się kolacją w formie bufetu lub premium. Zacznij od odbioru z hotelu przewodnika na stacji kolejki linowej i wyrusz w malowniczą 8-minutową przejażdżkę do górnej stacji na wysokości 3555 metrów. Podziwiaj wspaniałe widoki na okolicę, podziwiając cień Teide, który sięga aż po Gran Canarię. Wybierz się na krótki spacer, aby zobaczyć naturalny spektakl zachodzącego słońca za kraterem Pico Viejo oraz La Gomera, El Hierro i La Palma. Po zachodzie słońca zapraszamy na kolację w formie bufetu lub kolację premium w stołówce. Na koniec spójrz na gwiazdy za pomocą przewodnika po gwiazdach i profesjonalnego teleskopu. Zobacz odległe konstelacje i planety w idealnych warunkach Parku Narodowego Teide, z pomocą swojego przewodnika. Na koniec wróć do pierwotnego punktu odbioru.

Teneryfa: wycieczka półdniowa ze snorkelingiem

7. Teneryfa: wycieczka półdniowa ze snorkelingiem

Zobacz piękny podwodny świat Teneryfy podczas tej przyjemnej i relaksującej wycieczki z rurką. Pływaj w czystych wodach Zatoki Abades, obserwując różnorodne kolorowe życie morskie. Będziesz miał do dyspozycji cały niezbędny sprzęt do nurkowania, w tym maskę, fajkę, płetwy i kombinezon. Twój przewodnik wyjaśni, jak korzystać ze sprzętu, a następnie zabierze Cię na 45-minutową wycieczkę z przewodnikiem po zatoce, dzięki czemu na pewno zobaczysz najlepsze życie morskie. Przyjaciele i rodzina są również mile widziani, aby spędzić dzień na plaży podczas odkrywania morskiego życia Teneryfy. Mile widziani są również bardziej doświadczeni nurkowie.

Teneryfa: Prywatny kurs odkrywania nurkowania z 2 nurkowaniami

8. Teneryfa: Prywatny kurs odkrywania nurkowania z 2 nurkowaniami

Poznaj piękno Teneryfy i jej wybrzeża podczas tego prywatnego nurkowania z akwalungiem. Ciesz się 2 nurkowaniami z łodzi motorowej, słuchaj, jak instruktor uczy Cię sztuczek, aby zostać profesjonalistą i zdobądź certyfikat DSD, aby kontynuować nurkowanie na całym świecie. Spotkaj się ze swoim instruktorem w Tenerife Dive Experience, aby rozpocząć swoją przygodę. Uzyskaj krótkie wprowadzenie, jak korzystać ze sprzętu, zanim wskoczysz na miejsce nurkowe. Zanurz się w czystych wodach i podziwiaj lokalne życie morskie, które czai się pod powierzchnią. Pływaj z wszelkiego rodzaju tropikalnymi rybami kanaryjskimi i życiem morskim. Ciesz się niezapomnianym przeżyciem na tym kursie, który obejmuje dwa nurkowania, praktyczną teorię i światowy certyfikat, który pozwala zanurkować na głębokość 12 metrów, o ile masz instruktora.

Costa Adeje: Prywatna lekcja nurkowania z rurką dla początkujących

9. Costa Adeje: Prywatna lekcja nurkowania z rurką dla początkujących

Jeśli chcesz się dobrze bawić podczas wakacji na Teneryfie, przyjedź nurkować z profesjonalnymi instruktorami. Otrzymasz wysokiej jakości sprzęt do nurkowania (kombinezon, maska na płetwy i rurka) Nurkowanie z rurką to niesamowita aktywność odpowiednia dla każdego, kto lubi przebywać w wodzie lub odkrywać życie morskie. Możesz zdecydować się na przyjazd sam lub przyprowadzić kogoś wyjątkowego, przyjaciół i rodzinę. Podczas odprawy Twój przewodnik przedstawi Ci, jak prawidłowo korzystać ze sprzętu do nurkowania i być bezpiecznym w wodzie. Dowiesz się, jakie życie morskie można zobaczyć na Atlantyku i jak najlepiej wykorzystać swój dzień. Gdy wszyscy się ubiorą, wejdziesz do wody z brzegu i zaczniesz. Podczas pobytu w małej grupie Twój przewodnik będzie Ci asystował i pomoże Ci dostrzec wiele kolorowych ryb i niesamowitych stworzeń. Przez około godzinę będziesz unosić się na powierzchni i podążać za rybą. Będziesz zaskoczony, jak łatwe i relaksujące może być nurkowanie z rurką po nauczeniu się kilku prostych sztuczek. Kombinezon zapewni ciepło, dzięki czemu nurkowanie z rurką będzie możliwe również zimą. Pomaga również unosić się na powierzchni. Porozmawiaj ze swoim przewodnikiem i resztą grupy i ciesz się krótką przerwą z fantastycznym widokiem na morze przed powrotem. Nurkowanie z rurką polega na odkrywaniu życia morskiego oraz czystych i błękitnych wód Atlantyku z powierzchni. Będziesz zaskoczony, jak relaksujące jest pływanie i podążanie za rybą. Jest to również świetna alternatywa, jeśli nie jesteś jeszcze zainteresowany nurkowaniem. Nawet jeśli jest to Twój pierwszy raz, nie martw się, Twój instruktor jest zawsze gotowy, aby Ci pomóc. Program nurkowania z rurką jest doświadczeniem wprowadzającym, a nie kursem. Cena obejmuje sprzęt do snorkelingu, ubezpieczenie i prywatnego instruktora.

Santa Cruz de Tenerife: Prywatna wycieczka po Parku Narodowym Teide

10. Santa Cruz de Tenerife: Prywatna wycieczka po Parku Narodowym Teide

Wycieczka VIP o zachodzie słońca na Teide. Prawdopodobnie najpiękniejsza wycieczka na Teneryfie. Pozwoli Ci to dotrzeć na wysokość 2400 metrów, w najczęściej odwiedzanym Parku Narodowym w Europie, Parku Narodowym Teide, gdzie można obserwować majestat Teide, który ze swoimi 3718 metrami jest trzecim najwyższym wulkanem na świecie od baza. Wycieczka rozpoczyna się na południu wyspy, gdzie można obserwować zmiany wegetacji wraz ze wzrostem wysokości. Dojedziemy do najwyżej położonej gminy w Hiszpanii: Vilaflor de Chasna, gdzie będziemy mieli okazję skosztować barraquito (typowej kawy wyspy). Stąd wejdziemy do Parku Narodowego Corona Forestal, gdzie zatrzymamy się, aby obserwować Pino Gordo, które jest największym tego typu na świecie! Przemierzając lasy sosny kanaryjskiej będziesz miał okazję sfotografować, wraz ze wzrostem wysokości, kilka niezwykłych krajobrazów: morze chmur, strumienie lawy, które docierają do krawędzi drogi, zachodnie wyspy (La Gomera, La Palma i El Hierro) aż dotrzesz do Parku Narodowego, który jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa. Tutaj wszystko znów się zmienia! Będziesz przed księżycowym krajobrazem i roślinnością, jakiej nigdy wcześniej nie widziałeś! Zrobimy kilka przystanków w Roques de García i las minas de San José. Wreszcie będziemy na zboczu Pico Viejo, aby zobaczyć rajski zachód słońca. Wycieczka Teide Sunset Vip z pewnością Cię zachwyci. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwych dodatkach do wycieczki, nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy najlepszą opcją, zawsze szukając najlepszych cen dla naszych klientów. Dlatego jeśli znajdziesz niższą cenę, dopasujemy ją.

Liczba znalezionych atrakcji: 19
Sortuj wg::
Arico

Arico

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki w: Arico

Oprócz atrakcji typu wycieczki jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Arico?

Arico: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arico? Kliknij tutaj.

Arico: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 119 opinii

Stoisz w kalderze Teide i patrzysz na gwiazdy. Ściany kaldery osłaniają przed światłem nadmorskich miasteczek. To nie żart, jeśli zaleca się ciepłe ubranie. Ważne są długie, ciepłe spodnie i wiatroszczelny, ciepły top. Każdy, kto ma kaptur, jest w porządku. Solidne buty są oczywiste, małe latarki są rozdawane. Odzież dostępna jest na życzenie w Discover Windbreaker. Nasz przewodnik Miguel (astrofizyk) cierpliwie pokazywał i wyjaśniał ważne konstelacje za pomocą bardzo silnego wskaźnika laserowego. Możesz zobaczyć układ podwójny gwiazd przez teleskop, gromadę gwiazd z około 100 000 gwiazd, możesz zobaczyć część Drogi Mlecznej itp. Z naszego Układu Słonecznego mogliśmy zobaczyć Jowisza i Saturna przez teleskop. Pierścienie Saturna były również wyraźnie widoczne jako gruba opaska. Dla dzieci Miguel natychmiast zaadaptował teleskop. Na pytania odpowiadano cierpliwie i chętnie.

Pierwsze doświadczenie zanurzone w gwiazdach na zboczach wulkanu Zrobiliśmy pierwszą część wyjaśnień i drugą część obserwacji. Nie zastanawiaj się dwa razy, poproś o ich kurtki: są ciepłe i bardziej techniczne, więc będziesz całkowicie pochłonięty w niebie i nie będziesz bił zębami! Podziękowania dla naszej przewodniczki Paoli (Hiszpania), która kazała nam zostać z podniesionymi nosami i dreszczyć przed jednym z najpiękniejszych nieb na świecie (i Przy pełni księżyca) ☺️ Polecam przybycie na Teide na zachód słońca, daje to światło magiczne.

To było bardzo miłe doświadczenie. Pomyślałem, że to wspaniałe, że za każdym razem mogliśmy oglądać gwiazdy. To było bardzo pouczające i super zorganizowane. Ubrana byłam zbyt chłodno z powodu własnych planów. Ale nawet wtedy przewodnicy wycieczek byli przygotowani i zabrali ze sobą dodatkowe kurtki. Chciałbym dać za tę trasę 6 gwiazdek.

ABADES Wspaniałe miejsce do nurkowania z rurką lub nurkowania z zespołem nurków bardzo uważnym na swoich klientów, wycieczka na najwyższym poziomie.Żółw tego dnia nie ma, ale jest mnóstwo ryb. Dziękuję za Twoje wsparcie

profesjonalni instruktorzy bardzo cierpliwi i pomocni