Arico
Wycieczki plażowe

Wycieczki plażowe
Liczba znalezionych atrakcji: 7

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Arico: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 25
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Arico Wycieczki plażowe

Teneryfa: Snorkeling w morskim obszarze chronionym

Teneryfa: Snorkeling w morskim obszarze chronionym

Nurkuj i odkrywaj krystaliczne wody wzdłuż południowo-wschodniego wybrzeża Teneryfy. Pływaj wśród tropikalnych i subtropikalnych ryb i obserwuj gatunki, których nie znajdziesz nigdzie indziej na świecie. Dowiedz się więcej o świecie pod falami od profesjonalnego instruktora. Wycieczka wyrusza z Abades i kieruje się do morskiego obszaru chronionego, osłoniętej zatoki ze spokojnymi wodami, które są odpowiednie dla wszystkich pływaków. Poznaj liczne rafy w okolicy, a nawet ciesz się plażą - relaksującą alternatywą dla turystycznych kurortów na południu. W przeciwieństwie do nurkowania, nie potrzebujesz żadnych certyfikatów ani szkoleń, aby nurkować z rurką, a Twój przewodnik będzie Ci pomagał na każdym kroku. Zachęcamy do spróbowania swoich sił nawet osoby starsze i niepływające. Używamy wysokiej jakości kombinezonów zaprojektowanych tak, aby każdy czuł się komfortowo. Przed nurkowaniem otrzymasz instrukcję bezpieczeństwa, aby wiedzieć, czego się spodziewać i jak wchodzić w interakcje z dziką przyrodą morską.

Obserwacja gwiazd w Parku Narodowym Teide

Obserwacja gwiazd w Parku Narodowym Teide

Rozpocznij wycieczkę po zachodzie słońca i najpierw obserwuj ciała niebieskie gołym okiem. Naucz się rozpoznawać różne konstelacje i najważniejsze gwiazdy. Wskaż położenie Gwiazdy Polarnej i północny biegun niebieski. Podąż palcem za linią ekliptyki i zodiaku. Podążaj za legendami mitologii greckiej na nieboskłonie, poznając kształty i położenie konstelacji. Kiedy zaczniesz już orientować się w położeniu ciał niebieskich, przejdź do obserwacji obiektów i planet przez teleskop.  Wycieczka odbywa się w rejonach Parku Narodowego Teide z dobrym i bezpiecznym dostępem. Ponieważ niebo nad parkiem narodowym wolne jest od zanieczyszczenia świetlnego, jest to idealne miejsce do obserwacji ciał niebieskich. Dzięki asyście profesjonalnego przewodnika / personelu oraz wykorzystaniu zaawansowanych teleskopów na długo zapamiętasz ten wyjątkowy wieczór.

Abades: wycieczka z przewodnikiem po nurkowaniu ze zdjęciami

Abades: wycieczka z przewodnikiem po nurkowaniu ze zdjęciami

Odkryj tętniący życiem podwodny świat u wybrzeży Playa Abades na Teneryfie podczas wycieczki z przewodnikiem. Zobacz różnorodne kolorowe życie morskie, a następnie zatrzymaj się, gdzie możesz kupić tradycyjny obiad typowej kuchni kanaryjskiej. Po spotkaniu z przewodnikiem na plaży załóż profesjonalny sprzęt do snorkelingu i kombinezon neoprenowy. Udaj się pod wodę, aby odkryć rafę koralową z setkami kolorowych ryb. Przy odrobinie szczęścia i w zależności od pory roku, możesz także dostrzec duże żółwie i płaszczki. Spróbuj znaleźć tajemnicze ośmiornice ukryte pod kamieniami.

Teneryfa: Zachód słońca na Teide i wycieczka z kolejką linową

Teneryfa: Zachód słońca na Teide i wycieczka z kolejką linową

Ciesz się ekskluzywną przejażdżką kolejką linową na Teide wieczorem i podziwiaj panoramiczne widoki na okolicę o zmierzchu. Oglądaj zachód słońca nad Pico Veijo, podziwiaj gwiazdy z pomocą swojego przewodnika i delektuj się kolacją w formie bufetu lub premium. Zacznij od odbioru z hotelu przewodnika na stacji kolejki linowej i wyrusz w malowniczą 8-minutową przejażdżkę do górnej stacji na wysokości 3555 metrów. Podziwiaj wspaniałe widoki na okolicę, podziwiając cień Teide, który sięga aż po Gran Canarię. Wybierz się na krótki spacer, aby zobaczyć naturalny spektakl zachodzącego słońca za kraterem Pico Viejo oraz La Gomera, El Hierro i La Palma. Po zachodzie słońca zapraszamy na kolację w formie bufetu lub kolację premium w stołówce. Na koniec spójrz na gwiazdy za pomocą przewodnika po gwiazdach i profesjonalnego teleskopu. Zobacz odległe konstelacje i planety w idealnych warunkach Parku Narodowego Teide, z pomocą swojego przewodnika. Na koniec wróć do pierwotnego punktu odbioru.

Teneryfa: Nurkowanie na plaży Abades dla początkujących

Teneryfa: Nurkowanie na plaży Abades dla początkujących

Odkryj wspaniały świat nurkowania w chronionej zatoce Abades na Teneryfie. Zachwyć się różnorodnością ryb i podziwiaj je z bliska w krystalicznie czystej wodzie. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane, a dzięki maksymalnie 2 osobom na instruktora otrzymasz indywidualną opiekę. Po przybyciu rano do centrum nurkowego w Abades otrzymasz nowe stroje i sprzęt, w tym piankę, maskę, płetwy i butlę do nurkowania. Zostaniesz przeniesiony do innego świata i doświadczysz, jak to jest oddychać pod wodą. Odkryjesz również, jak to jest być całkowicie nieważkim, ponieważ po założeniu akwalungu i zejściu na maksymalną głębokość 10 metrów właśnie tak się poczujesz. Żadne wcześniejsze doświadczenie nie jest potrzebne do tej przygody nurkowej, aby odkryć piękną rafę domową. Zobaczysz śpiące ośmiornice, a za nimi ławice ciekawskich ryb o ogromnej różnorodności kształtów, kolorów i rozmiarów. Jeśli masz szczęście, możesz zobaczyć konika morskiego lub znaleźć się twarzą w twarz z żółwiem. twarzą w twarz z żółwiem.

Park Narodowy Teide: obserwowanie księżyca i gwiazd

Park Narodowy Teide: obserwowanie księżyca i gwiazd

Zobacz księżyc oświetlający Park Narodowy Teide z zupełnie nowej perspektywy: niesamowicie wyraźny i pełen szczegółów. Krajobraz parku oglądany zwykle w świetle dziennym jest również spektakularny, jednak stojąc pod gwiazdami, ujrzysz magiczną scenerię, której nigdy nie zapomnisz. Wycieczka rozpoczyna się od obserwacji gołym okiem najjaśniejszych konstelacji. Dzięki towarzyszącemu jej komentarzowi dowiesz się, jak znaleźć gwiazdę polarną, oraz poznasz historię obserwowanych gwiazd. Ponadto odszukasz widoczne planety i konstelacje zodiakalne. Następnie poobserwujesz niebo przez wysokiej klasy teleskop i zobaczysz najbardziej imponujące ciała niebieskie, takie jak planety, satelity i księżyc.

Teneryfa: Półdniowa wycieczka snorkelingowa

Teneryfa: Półdniowa wycieczka snorkelingowa

Zobacz piękny podwodny świat Teneryfy podczas tej zabawnej i relaksującej wycieczki snorkelingowej. Pływaj w czystych wodach zatoki Abades, obserwując różnorodne kolorowe życie morskie. Będziesz mieć do dyspozycji cały niezbędny sprzęt do snorkelingu, w tym maskę, fajkę, płetwy i piankę. Twój przewodnik wyjaśni, jak korzystać ze sprzętu, a następnie zabierze Cię na godzinną wycieczkę z przewodnikiem po zatoce, dzięki czemu na pewno zobaczysz najlepsze morskie życie. Czy po wycieczce z przewodnikiem chcesz jeszcze trochę ponurkować? Skorzystaj ze sprzętu i nurkuj samodzielnie. Przyjaciele i rodzina są również mile widziani, aby spędzić dzień na plaży podczas odkrywania życia morskiego Teneryfy. Bardziej doświadczeni nurkowie są również mile widziani.

Teneryfa: Prywatny kurs odkrywania nurkowania z 2 nurkowaniami

Teneryfa: Prywatny kurs odkrywania nurkowania z 2 nurkowaniami

Poznaj piękno Teneryfy i jej wybrzeża podczas tego prywatnego nurkowania z akwalungiem. Ciesz się 2 nurkowaniami z łodzi motorowej, słuchaj, jak instruktor uczy Cię sztuczek, aby zostać profesjonalistą i zdobądź certyfikat DSD, aby kontynuować nurkowanie na całym świecie. Spotkaj się ze swoim instruktorem w Tenerife Dive Experience, aby rozpocząć swoją przygodę. Uzyskaj krótkie wprowadzenie, jak korzystać ze sprzętu, zanim wskoczysz na miejsce nurkowe. Zanurz się w czystych wodach i podziwiaj lokalne życie morskie, które czai się pod powierzchnią. Pływaj z wszelkiego rodzaju tropikalnymi rybami kanaryjskimi i życiem morskim. Ciesz się niezapomnianym przeżyciem na tym kursie, który obejmuje dwa nurkowania, praktyczną teorię i światowy certyfikat, który pozwala zanurkować na głębokość 12 metrów, o ile masz instruktora.

Costa Adeje: Prywatna lekcja nurkowania z rurką dla początkujących

Costa Adeje: Prywatna lekcja nurkowania z rurką dla początkujących

Jeśli chcesz się dobrze bawić podczas wakacji na Teneryfie, przyjedź nurkować z profesjonalnymi instruktorami. Otrzymasz wysokiej jakości sprzęt do nurkowania (kombinezon, maska na płetwy i rurka) Nurkowanie z rurką to niesamowita aktywność odpowiednia dla każdego, kto lubi przebywać w wodzie lub odkrywać życie morskie. Możesz zdecydować się na przyjazd sam lub przyprowadzić kogoś wyjątkowego, przyjaciół i rodzinę. Podczas odprawy Twój przewodnik przedstawi Ci, jak prawidłowo korzystać ze sprzętu do nurkowania i być bezpiecznym w wodzie. Dowiesz się, jakie życie morskie można zobaczyć na Atlantyku i jak najlepiej wykorzystać swój dzień. Gdy wszyscy się ubiorą, wejdziesz do wody z brzegu i zaczniesz. Podczas pobytu w małej grupie Twój przewodnik będzie Ci asystował i pomoże Ci dostrzec wiele kolorowych ryb i niesamowitych stworzeń. Przez około godzinę będziesz unosić się na powierzchni i podążać za rybą. Będziesz zaskoczony, jak łatwe i relaksujące może być nurkowanie z rurką po nauczeniu się kilku prostych sztuczek. Kombinezon zapewni ciepło, dzięki czemu nurkowanie z rurką będzie możliwe również zimą. Pomaga również unosić się na powierzchni. Porozmawiaj ze swoim przewodnikiem i resztą grupy i ciesz się krótką przerwą z fantastycznym widokiem na morze przed powrotem. Nurkowanie z rurką polega na odkrywaniu życia morskiego oraz czystych i błękitnych wód Atlantyku z powierzchni. Będziesz zaskoczony, jak relaksujące jest pływanie i podążanie za rybą. Jest to również świetna alternatywa, jeśli nie jesteś jeszcze zainteresowany nurkowaniem. Nawet jeśli jest to Twój pierwszy raz, nie martw się, Twój instruktor jest zawsze gotowy, aby Ci pomóc. Program nurkowania z rurką jest doświadczeniem wprowadzającym, a nie kursem. Cena obejmuje sprzęt do snorkelingu, ubezpieczenie i prywatnego instruktora.

Skuterowa wycieczka snorcel w okolicy żółwia

Skuterowa wycieczka snorcel w okolicy żółwia

Spotkamy się na plaży Abades, pięknym parku przyrody pod ochroną. Po krótkiej rozmowie, podczas której dowiesz się wszystkiego o naszej wycieczce, założysz piankę, maskę, rurkę i płetwy, a następnie popływamy po plaży. Korzystanie ze skutera jest dość łatwe i daje dużo frajdy Przygoda zaczyna się od wypróbowania skutera i zrobienia kilku świetnych zdjęć i filmów. Czas spędzony na skuterze wyniesie około 40 minut, ale nasza wycieczka nadal będzie trwała, szukając niesamowitych żółwi morskich, które żyją w tym obszarze. Znalezienie żółwi nie jest gwarantowane, ale istnieje naprawdę duża szansa na ich zobaczenie. Oczywiście pokażemy Ci również miliony kolorowych ryb i innych morskich stworzeń, takich jak ośmiornice, sepie i płaszczki Pod koniec tej imprezy na skuterach snorcel wracamy na plażę, a zdjęcia i filmy otrzymasz bezpośrednio przez drop off lub WhatsApp. Ta aktywność jest dla każdego Idealny dla przyjaciół, par i rodziny Dzieci mogą dołączyć od 6 roku życia Osoby niepływające mogą dołączyć, jeśli nie boją się wody i mają pewne warunki, aby wytrzymać godzinę w wodzie.

Arico

Arico

Nasze najbardziej polecane Arico Wycieczki plażowe

Teneryfa: Snorkeling w morskim obszarze chronionym

Teneryfa: Snorkeling w morskim obszarze chronionym

Nurkuj i odkrywaj krystaliczne wody wzdłuż południowo-wschodniego wybrzeża Teneryfy. Pływaj wśród tropikalnych i subtropikalnych ryb i obserwuj gatunki, których nie znajdziesz nigdzie indziej na świecie. Dowiedz się więcej o świecie pod falami od profesjonalnego instruktora. Wycieczka wyrusza z Abades i kieruje się do morskiego obszaru chronionego, osłoniętej zatoki ze spokojnymi wodami, które są odpowiednie dla wszystkich pływaków. Poznaj liczne rafy w okolicy, a nawet ciesz się plażą - relaksującą alternatywą dla turystycznych kurortów na południu. W przeciwieństwie do nurkowania, nie potrzebujesz żadnych certyfikatów ani szkoleń, aby nurkować z rurką, a Twój przewodnik będzie Ci pomagał na każdym kroku. Zachęcamy do spróbowania swoich sił nawet osoby starsze i niepływające. Używamy wysokiej jakości kombinezonów zaprojektowanych tak, aby każdy czuł się komfortowo. Przed nurkowaniem otrzymasz instrukcję bezpieczeństwa, aby wiedzieć, czego się spodziewać i jak wchodzić w interakcje z dziką przyrodą morską.

Obserwacja gwiazd w Parku Narodowym Teide

Obserwacja gwiazd w Parku Narodowym Teide

Rozpocznij wycieczkę po zachodzie słońca i najpierw obserwuj ciała niebieskie gołym okiem. Naucz się rozpoznawać różne konstelacje i najważniejsze gwiazdy. Wskaż położenie Gwiazdy Polarnej i północny biegun niebieski. Podąż palcem za linią ekliptyki i zodiaku. Podążaj za legendami mitologii greckiej na nieboskłonie, poznając kształty i położenie konstelacji. Kiedy zaczniesz już orientować się w położeniu ciał niebieskich, przejdź do obserwacji obiektów i planet przez teleskop.  Wycieczka odbywa się w rejonach Parku Narodowego Teide z dobrym i bezpiecznym dostępem. Ponieważ niebo nad parkiem narodowym wolne jest od zanieczyszczenia świetlnego, jest to idealne miejsce do obserwacji ciał niebieskich. Dzięki asyście profesjonalnego przewodnika / personelu oraz wykorzystaniu zaawansowanych teleskopów na długo zapamiętasz ten wyjątkowy wieczór.

Abades: wycieczka z przewodnikiem po nurkowaniu ze zdjęciami

Abades: wycieczka z przewodnikiem po nurkowaniu ze zdjęciami

Odkryj tętniący życiem podwodny świat u wybrzeży Playa Abades na Teneryfie podczas wycieczki z przewodnikiem. Zobacz różnorodne kolorowe życie morskie, a następnie zatrzymaj się, gdzie możesz kupić tradycyjny obiad typowej kuchni kanaryjskiej. Po spotkaniu z przewodnikiem na plaży załóż profesjonalny sprzęt do snorkelingu i kombinezon neoprenowy. Udaj się pod wodę, aby odkryć rafę koralową z setkami kolorowych ryb. Przy odrobinie szczęścia i w zależności od pory roku, możesz także dostrzec duże żółwie i płaszczki. Spróbuj znaleźć tajemnicze ośmiornice ukryte pod kamieniami.

Teneryfa: Zachód słońca na Teide i wycieczka z kolejką linową

Teneryfa: Zachód słońca na Teide i wycieczka z kolejką linową

Ciesz się ekskluzywną przejażdżką kolejką linową na Teide wieczorem i podziwiaj panoramiczne widoki na okolicę o zmierzchu. Oglądaj zachód słońca nad Pico Veijo, podziwiaj gwiazdy z pomocą swojego przewodnika i delektuj się kolacją w formie bufetu lub premium. Zacznij od odbioru z hotelu przewodnika na stacji kolejki linowej i wyrusz w malowniczą 8-minutową przejażdżkę do górnej stacji na wysokości 3555 metrów. Podziwiaj wspaniałe widoki na okolicę, podziwiając cień Teide, który sięga aż po Gran Canarię. Wybierz się na krótki spacer, aby zobaczyć naturalny spektakl zachodzącego słońca za kraterem Pico Viejo oraz La Gomera, El Hierro i La Palma. Po zachodzie słońca zapraszamy na kolację w formie bufetu lub kolację premium w stołówce. Na koniec spójrz na gwiazdy za pomocą przewodnika po gwiazdach i profesjonalnego teleskopu. Zobacz odległe konstelacje i planety w idealnych warunkach Parku Narodowego Teide, z pomocą swojego przewodnika. Na koniec wróć do pierwotnego punktu odbioru.

Teneryfa: Nurkowanie na plaży Abades dla początkujących

Teneryfa: Nurkowanie na plaży Abades dla początkujących

Odkryj wspaniały świat nurkowania w chronionej zatoce Abades na Teneryfie. Zachwyć się różnorodnością ryb i podziwiaj je z bliska w krystalicznie czystej wodzie. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane, a dzięki maksymalnie 2 osobom na instruktora otrzymasz indywidualną opiekę. Po przybyciu rano do centrum nurkowego w Abades otrzymasz nowe stroje i sprzęt, w tym piankę, maskę, płetwy i butlę do nurkowania. Zostaniesz przeniesiony do innego świata i doświadczysz, jak to jest oddychać pod wodą. Odkryjesz również, jak to jest być całkowicie nieważkim, ponieważ po założeniu akwalungu i zejściu na maksymalną głębokość 10 metrów właśnie tak się poczujesz. Żadne wcześniejsze doświadczenie nie jest potrzebne do tej przygody nurkowej, aby odkryć piękną rafę domową. Zobaczysz śpiące ośmiornice, a za nimi ławice ciekawskich ryb o ogromnej różnorodności kształtów, kolorów i rozmiarów. Jeśli masz szczęście, możesz zobaczyć konika morskiego lub znaleźć się twarzą w twarz z żółwiem. twarzą w twarz z żółwiem.

Park Narodowy Teide: obserwowanie księżyca i gwiazd

Park Narodowy Teide: obserwowanie księżyca i gwiazd

Zobacz księżyc oświetlający Park Narodowy Teide z zupełnie nowej perspektywy: niesamowicie wyraźny i pełen szczegółów. Krajobraz parku oglądany zwykle w świetle dziennym jest również spektakularny, jednak stojąc pod gwiazdami, ujrzysz magiczną scenerię, której nigdy nie zapomnisz. Wycieczka rozpoczyna się od obserwacji gołym okiem najjaśniejszych konstelacji. Dzięki towarzyszącemu jej komentarzowi dowiesz się, jak znaleźć gwiazdę polarną, oraz poznasz historię obserwowanych gwiazd. Ponadto odszukasz widoczne planety i konstelacje zodiakalne. Następnie poobserwujesz niebo przez wysokiej klasy teleskop i zobaczysz najbardziej imponujące ciała niebieskie, takie jak planety, satelity i księżyc.

Teneryfa: Półdniowa wycieczka snorkelingowa

Teneryfa: Półdniowa wycieczka snorkelingowa

Zobacz piękny podwodny świat Teneryfy podczas tej zabawnej i relaksującej wycieczki snorkelingowej. Pływaj w czystych wodach zatoki Abades, obserwując różnorodne kolorowe życie morskie. Będziesz mieć do dyspozycji cały niezbędny sprzęt do snorkelingu, w tym maskę, fajkę, płetwy i piankę. Twój przewodnik wyjaśni, jak korzystać ze sprzętu, a następnie zabierze Cię na godzinną wycieczkę z przewodnikiem po zatoce, dzięki czemu na pewno zobaczysz najlepsze morskie życie. Czy po wycieczce z przewodnikiem chcesz jeszcze trochę ponurkować? Skorzystaj ze sprzętu i nurkuj samodzielnie. Przyjaciele i rodzina są również mile widziani, aby spędzić dzień na plaży podczas odkrywania życia morskiego Teneryfy. Bardziej doświadczeni nurkowie są również mile widziani.

Teneryfa: Prywatny kurs odkrywania nurkowania z 2 nurkowaniami

Teneryfa: Prywatny kurs odkrywania nurkowania z 2 nurkowaniami

Poznaj piękno Teneryfy i jej wybrzeża podczas tego prywatnego nurkowania z akwalungiem. Ciesz się 2 nurkowaniami z łodzi motorowej, słuchaj, jak instruktor uczy Cię sztuczek, aby zostać profesjonalistą i zdobądź certyfikat DSD, aby kontynuować nurkowanie na całym świecie. Spotkaj się ze swoim instruktorem w Tenerife Dive Experience, aby rozpocząć swoją przygodę. Uzyskaj krótkie wprowadzenie, jak korzystać ze sprzętu, zanim wskoczysz na miejsce nurkowe. Zanurz się w czystych wodach i podziwiaj lokalne życie morskie, które czai się pod powierzchnią. Pływaj z wszelkiego rodzaju tropikalnymi rybami kanaryjskimi i życiem morskim. Ciesz się niezapomnianym przeżyciem na tym kursie, który obejmuje dwa nurkowania, praktyczną teorię i światowy certyfikat, który pozwala zanurkować na głębokość 12 metrów, o ile masz instruktora.

Costa Adeje: Prywatna lekcja nurkowania z rurką dla początkujących

Costa Adeje: Prywatna lekcja nurkowania z rurką dla początkujących

Jeśli chcesz się dobrze bawić podczas wakacji na Teneryfie, przyjedź nurkować z profesjonalnymi instruktorami. Otrzymasz wysokiej jakości sprzęt do nurkowania (kombinezon, maska na płetwy i rurka) Nurkowanie z rurką to niesamowita aktywność odpowiednia dla każdego, kto lubi przebywać w wodzie lub odkrywać życie morskie. Możesz zdecydować się na przyjazd sam lub przyprowadzić kogoś wyjątkowego, przyjaciół i rodzinę. Podczas odprawy Twój przewodnik przedstawi Ci, jak prawidłowo korzystać ze sprzętu do nurkowania i być bezpiecznym w wodzie. Dowiesz się, jakie życie morskie można zobaczyć na Atlantyku i jak najlepiej wykorzystać swój dzień. Gdy wszyscy się ubiorą, wejdziesz do wody z brzegu i zaczniesz. Podczas pobytu w małej grupie Twój przewodnik będzie Ci asystował i pomoże Ci dostrzec wiele kolorowych ryb i niesamowitych stworzeń. Przez około godzinę będziesz unosić się na powierzchni i podążać za rybą. Będziesz zaskoczony, jak łatwe i relaksujące może być nurkowanie z rurką po nauczeniu się kilku prostych sztuczek. Kombinezon zapewni ciepło, dzięki czemu nurkowanie z rurką będzie możliwe również zimą. Pomaga również unosić się na powierzchni. Porozmawiaj ze swoim przewodnikiem i resztą grupy i ciesz się krótką przerwą z fantastycznym widokiem na morze przed powrotem. Nurkowanie z rurką polega na odkrywaniu życia morskiego oraz czystych i błękitnych wód Atlantyku z powierzchni. Będziesz zaskoczony, jak relaksujące jest pływanie i podążanie za rybą. Jest to również świetna alternatywa, jeśli nie jesteś jeszcze zainteresowany nurkowaniem. Nawet jeśli jest to Twój pierwszy raz, nie martw się, Twój instruktor jest zawsze gotowy, aby Ci pomóc. Program nurkowania z rurką jest doświadczeniem wprowadzającym, a nie kursem. Cena obejmuje sprzęt do snorkelingu, ubezpieczenie i prywatnego instruktora.

Skuterowa wycieczka snorcel w okolicy żółwia

Skuterowa wycieczka snorcel w okolicy żółwia

Spotkamy się na plaży Abades, pięknym parku przyrody pod ochroną. Po krótkiej rozmowie, podczas której dowiesz się wszystkiego o naszej wycieczce, założysz piankę, maskę, rurkę i płetwy, a następnie popływamy po plaży. Korzystanie ze skutera jest dość łatwe i daje dużo frajdy Przygoda zaczyna się od wypróbowania skutera i zrobienia kilku świetnych zdjęć i filmów. Czas spędzony na skuterze wyniesie około 40 minut, ale nasza wycieczka nadal będzie trwała, szukając niesamowitych żółwi morskich, które żyją w tym obszarze. Znalezienie żółwi nie jest gwarantowane, ale istnieje naprawdę duża szansa na ich zobaczenie. Oczywiście pokażemy Ci również miliony kolorowych ryb i innych morskich stworzeń, takich jak ośmiornice, sepie i płaszczki Pod koniec tej imprezy na skuterach snorcel wracamy na plażę, a zdjęcia i filmy otrzymasz bezpośrednio przez drop off lub WhatsApp. Ta aktywność jest dla każdego Idealny dla przyjaciół, par i rodziny Dzieci mogą dołączyć od 6 roku życia Osoby niepływające mogą dołączyć, jeśli nie boją się wody i mają pewne warunki, aby wytrzymać godzinę w wodzie.

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Wycieczki plażowe w: Arico

Oprócz atrakcji typu Wycieczki plażowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Arico?

W: Arico są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Arico: Najciekawsze atrakcje

Arico: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Arico: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arico? Kliknij tutaj.

Arico: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(141 recenzji)

Doświadczenie było super, super świetne! Zostałem odebrany z miejsca, w którym się zatrzymałem. Cały sprzęt był dla mnie dobrze skonfigurowany, a mój przewodnik był bardzo cierpliwy i miły. Dostałem krótkie informacje na temat trasy i życia w tej okolicy, po czym poszliśmy nurkować. Widziałem mnóstwo różnych ryb i 2 duże żółwie, jeden podszedł bardzo blisko nas, ciesząc się jedzeniem 🤣. Po nurkowaniu personel był tak miły, że pożyczył mi sprzęt do snorkelingu i pokazał mi, jak zobaczyć więcej ryb. Gorąco polecam to doświadczenie, zwłaszcza personel Cindy i mój przewodnik (bardzo przepraszam, że zapomniałem jej imienia? Ale była dla mnie bardzo, bardzo miła). Jeszcze raz gorąco polecam!

Naprawdę dobre doświadczenie. Cudowne przewodniki. Jedyną rzeczą było dużo czekania, ale nadal warto było to wspaniałe doświadczenie. Mnóstwo ryb, więc dobra lokalizacja.

Trener Daniel, Cindy i Katherina są bardzo entuzjastyczni, cierpliwi i szczegółowo przekazują wiedzę nurkową. To wspaniałe doświadczenie nurkowe.

Organizacja działała dobrze. Nawet odbiór z hotelu działał bardzo dobrze po kilku podróżach tam i z powrotem. Dziękuję za to. Pozdrawiam, Andreas

Bardzo mili ludzie. Świetne doświadczenie dla kogoś, kto nigdy wcześniej nie nurkował 👍