Wybierz daty

Arico Wycieczki jednodniowe

  • Przygody
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj według:

Arico: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arico? Kliknij tutaj.

Arico: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 318 opinii

Świetne pierwsze doświadczenie - żadnych pytań bez odpowiedzi

Po raz pierwszy odważyliśmy się nurkować z rurką. Przewodnik mówił doskonale po niemiecku i wszystko nam wyjaśnił. Sprzęt był wysokiej jakości i idealnie pasował. Nurkowaliśmy z rurką wzdłuż rafy na wybrzeżu. Widzieliśmy ryby, a nawet żółwia. Moja przyjaciółka miała trochę problemów z leżeniem na brzuchu podczas nurkowania, instruktor natychmiast zaproponował jej poduszkę do pływania w wodzie i wycieczka mogła być kontynuowana. Ogólnie wycieczka w wodzie trwała 1 godzinę. Chętnie zrobimy to jeszcze raz!

Niesamowite!

To była jedna z najlepszych aktywności, jakie zrobiliśmy na Teneryfie. Doskonałe wyjaśnienie i bardzo mili i słodcy przewodnicy. A uczestnicy, którzy uznali to za nieco przerażające, również poczuli się bardzo komfortowo. Od razu kupiliśmy zestaw do snorkelingu. Ten był wielokrotnie lepszy od naszego. Mamy również nadzieję, że w przyszłości znów będziemy nurkować.

Znakomity!

Całe doświadczenie było genialne. Wszyscy byli bardzo zrelaksowani i serdeczni od samego początku. Bardzo piękna wioska / plaża i nurkowanie z rurką było fantastyczne, widząc różnorodność fok. Poszli o krok dalej dla mnie i mojego syna, kiedy miałem problemy z transportem i poprowadzili nas z powrotem, co było bardzo mile widziane. Na pewno wrócę

Wspaniałe doświadczenie!

Wszystko było świetne! Chociaż spóźniliśmy się, byli na tyle mili, aby nas pomieścić, abyśmy mogli nadal cieszyć się tym doświadczeniem. Instruktorzy byli bardzo mili i cierpliwi wobec nas jako początkujących i pomogli nam poczuć się komfortowo z całym sprzętem. Zdecydowanie poleciłbym to!

Świetna przygoda

Cudowne doświadczenie, świetny przewodnik mówiący po polsku, doskonała organizacja.