Wybierz daty

Arico O zachodzie słońca

  • Przygody
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj według:

Arico: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arico? Kliknij tutaj.

Arico: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 94 opinii

Stoisz w kalderze Teide i patrzysz na gwiazdy. Ściany kaldery osłaniają przed światłem nadmorskich miasteczek. To nie żart, jeśli zaleca się ciepłe ubranie. Ważne są długie, ciepłe spodnie i wiatroszczelny, ciepły top. Każdy, kto ma kaptur, jest w porządku. Solidne buty są oczywiste, małe latarki są rozdawane. Odzież dostępna jest na życzenie w Discover Windbreaker. Nasz przewodnik Miguel (astrofizyk) cierpliwie pokazywał i wyjaśniał ważne konstelacje za pomocą bardzo silnego wskaźnika laserowego. Możesz zobaczyć układ podwójny gwiazd przez teleskop, gromadę gwiazd z około 100 000 gwiazd, możesz zobaczyć część Drogi Mlecznej itp. Z naszego Układu Słonecznego mogliśmy zobaczyć Jowisza i Saturna przez teleskop. Pierścienie Saturna były również wyraźnie widoczne jako gruba opaska. Dla dzieci Miguel natychmiast zaadaptował teleskop. Na pytania odpowiadano cierpliwie i chętnie.

Wycieczka była absolutnie niesamowita i bardzo inspirująca! Kto uważa gwiazdy za interesujące, spotyka się z przewodnikami, którzy dosłownie zrobili ze swojego hobby zawód. W razie potrzeby możesz wypożyczyć kurtki od organizatora wycieczki, ponieważ w Parku Narodowym Teide w nocy może być bardzo zimno. Mieliśmy fantastyczny widok na Saturna i księżyc w pełni. Wyposażenie przewodników było absolutnie profesjonalne. Nasz wieczór był naprawdę wyjątkowym i interesującym przeżyciem. Po raz kolejny dowiedziałem się, jak mali jesteśmy my, ludzie, dla wszechświata. Dziękuję bardzo chłopaki!

Pierwsze doświadczenie zanurzone w gwiazdach na zboczach wulkanu Zrobiliśmy pierwszą część wyjaśnień i drugą część obserwacji. Nie zastanawiaj się dwa razy, poproś o ich kurtki: są ciepłe i bardziej techniczne, więc będziesz całkowicie pochłonięty w niebie i nie będziesz bił zębami! Podziękowania dla naszej przewodniczki Paoli (Hiszpania), która kazała nam zostać z podniesionymi nosami i dreszczyć przed jednym z najpiękniejszych nieb na świecie (i Przy pełni księżyca) ☺️ Polecam przybycie na Teide na zachód słońca, daje to światło magiczne.

To było bardzo miłe doświadczenie. Pomyślałem, że to wspaniałe, że za każdym razem mogliśmy oglądać gwiazdy. To było bardzo pouczające i super zorganizowane. Ubrana byłam zbyt chłodno z powodu własnych planów. Ale nawet wtedy przewodnicy wycieczek byli przygotowani i zabrali ze sobą dodatkowe kurtki. Chciałbym dać za tę trasę 6 gwiazdek.

wspaniałe doświadczenie w parku do obserwowania gwiazd! noc pełni księżyca i nie tylko! namiętny przewodnik! dobrze się zapakuj, jest zimno!