Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Arico

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Przygody
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 14
Sortuj według:

Arico: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arico? Kliknij tutaj.

Arico: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 985 opinii

Naprawdę niesamowite przeżycie. Wszystko zostało doskonale wyjaśnione i chociaż w ostatniej chwili nastąpiła zmiana planów z powodu złej pogody, przewodnicy zadbali o komunikację z nami, abyśmy mogli zmienić termin. Obserwacja gwiazd była niesamowita. Miguel jest niesamowicie kompetentny i sprawia, że całe doświadczenie jest zabawne i zrozumiałe nawet dla początkujących astronomów. Wskazuje i objaśnia różne obiekty na niebie: od galaktyk i gromad gwiazd po gwiazdy i przede wszystkim planety. Robi to za pomocą silnego lasera, dzięki czemu można go najpierw zobaczyć gołym okiem, ale potem pokazuje to również za pomocą potężnego teleskopu. Podczas gdy w połowie drogi zrobiło nam się naprawdę zimno (koniecznie zabierzcie ze sobą ciepłe ubrania!) i zdecydowaliśmy się skrócić nasze doświadczenie, chcielibyśmy zostać i posłuchać, jak Miguel mówi również o różnych konstelacjach.

To było bardzo ciekawe i inne doświadczenie. Nauka o niebie, gwiazdach i planetach od Oscara, prawdziwego profesjonalisty, który odpowiadał na wszystkie nasze pytania z uśmiechem i godną pozazdroszczenia postawą, była jedną z najlepszych rzeczy, które zabraliśmy z Teneryfy. bez wątpienia będziemy Cię polecać. Do zobaczenia na balijskim niebie!

To była wspaniała wycieczka! Zostaliśmy podzieleni na dwie grupy i mogliśmy uzyskać niesamowity wgląd w nieskończone światy wszechświata i konstelacje! Mogliśmy też zobaczyć Jowisza i Saturna z jego pierścieniami!!! Świetny personel z bardzo dobrą wiedzą. Wycieczka jest zdecydowanie warta swojej ceny. Koniecznie ciepło się ubierz!

Obserwacja gwiazd nocą na Teide była niesamowita. Zobaczenie Marsa, Jowisza, Saturna, konstelacji 7 sióstr i wielu innych po raz pierwszy w życiu, naprawdę warte każdego grosza. Ciekawe fakty, z pewnością wyszuka dodatkowe rzeczy. Świetna organizacja. Tylko pamiętaj, żeby się ciepło ubrać. W połowie listopada 22 było 8 stopni.

Dobrze zorganizowane, jasne wyjaśnienie konstelacji przez entuzjastycznego przewodnika. Bardzo miły wieczór! Jest naprawdę zimno, potrzebne ciepłe ubrania