Wybierz daty

Arco Naturale, Capri

  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 23
Sortuj według:
1 - 16 / 23

Arco Naturale, Capri: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Arco Naturale, Capri? Kliknij tutaj.

Arco Naturale, Capri: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1550 opinii

Capitano Ago to droga do zrobienia! Są bardzo pomocni, chętni do zrobienia tego, co jest potrzebne, aby Twoja podróż była idealna, a jednocześnie uczynili nasze bezpieczeństwo ich priorytetem. Nasz kapitan Salvatore i pierwszy oficer Luigi sprawili, że nasza podróż była absolutnie najwspanialszym czasem! Luigi jest tak zabawny i bardzo pouczający, dając nam wskazówki, co robić na wyspie. Niestety nie udało nam się wejść do Błękitnej Groty, ponieważ woda była dość wzburzona, ale doceniliśmy ich chęć zapewnienia nam bezpieczeństwa. Kanapki, które podawali, były tak pyszne i dużo napojów, aby nas nawodnić! Kilka godzin otwarcia na zwiedzanie Capri i AnaCapri było wisienką na torcie. Będziesz bardzo zadowolony z korzystania z tej firmy! Ich cena była rozsądna i warta każdego grosza! Szczerze dbają i doceniają Twój biznes.

Łatwo było się z nimi porozumieć przed wyjazdem. Przewodnik Mówił dobrze po angielsku i dawał dobre porady na temat poruszania się i odwiedzania Capri w dostępnym czasie. Spotkałem fajnych ludzi, z którymi można spacerować po Capri. To był wspaniały dzień. Moja żona trochę się rozchorowała na łodzi, ale to nie była ich wina. Przewodnik był zabawny i robił zdjęcia wszystkim.

To była fantastyczna podróż, kapitan i załoga byli absolutnie fantastyczni, tak dobrze poinformowani i tak uważni na nasze potrzeby, że byli zabawni, szczęśliwi mogąc pomóc i wystarczająco opiekuńczy, aby rozpoznać, że byliśmy trochę starsi, więc potrzebowaliśmy małej pomocy Nie mogę nic zarzucić tej podróży. poleciłbym tę wycieczkę każdemu?

Doskonała trasa!

Jestem bardzo szczęśliwy, że zrobiliśmy trasę. Nasz kierowca odebrał nas z miejsca zakwaterowania. Poszedł do portu i wsiadł na łódź. Super przyjazny kapitan! Mieliśmy drinki, kanapkę na lunch. Musimy pływać, niesamowite doświadczenie! Nawet mój sześcioletni syn pływał. Mieliśmy dużo czasu na wyspie. Najlepszy dzień!

Dobrze zorganizowana, bardzo dobry i miły przewodnik.