Atrakcje i wycieczki
Archipelag The World Dubai

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Archipelag The World Dubai: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Archipelag The World Dubai? Kliknij tutaj.

Archipelag The World Dubai: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 8332 opinii

W 100% polecam, pracownicy byli bardzo przyjaźni i przychylnie nastawieni. Zaproponowałem mojej dziewczynie na rejsie, skontaktowałem się z Everestem przed podróżą i zorganizowali udekorowanie łodzi. W środku znajdowała się kabina, w której można było odpocząć od wilgoci, a rejs był bardzo komfortowy. Siedzenie z przodu łodzi i oglądanie Burj Al-Arab z tak bliskiej odległości było wyjątkowe.

Świetnie się bawiliśmy z Everest Yachts! Udaliśmy się na ich fantastyczny luksusowy jacht, kąpiąc się w słońcu, podziwiając wspaniałe krajobrazy, które Dubaj ma do zaoferowania. Załoga była fantastyczna i gotowa pomóc, a także wskazać różne miejsca po drodze. Byliśmy dobrze podlewani i na pewno skorzystam z nich ponownie!

Nurkowaliśmy dzisiaj z Ahmedem, najpierw wyjaśnił nam sprzęt do nurkowania i pozostałe ważne rzeczy związane z nurkowaniem. Kiedy nurkowaliśmy, poświęcał nam bardzo dużo uwagi. Czułeś się bardzo bezpieczny i wiedziałeś, że jesteś bezpieczny. Mogę go tylko polecić każdemu, kto nurkuje w Dubaju tylko raz.

Świetne doświadczenie dla początkujących płetwonurków. Instruktorzy są bardzo pomocni i zapewniają dobrą i bezpieczną zabawę. Dodatkową premią są zdjęcia i filmy wideo ze swojego doświadczenia, dołączone do pakietu.

Niesamowite wrażenia, ale nie korzystaj z przewodnika, aby coś zarezerwować.