Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Archipelag Elaficki

Archipelag Elaficki – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Archipelag Elaficki

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Archipelag Elaficki?

Na jakich wycieczkach w: Archipelag Elaficki obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Archipelag Elaficki: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Archipelag Elaficki? Kliknij tutaj.

Archipelag Elaficki: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1306 opinii

Spędziliśmy wspaniały dzień. Organizacja i traktowanie przez organizatorów wycieczki było wspaniałe, zawsze uprzejme. Godziny zwiedzania wysp były bardzo dobrze zorganizowane, warto je odwiedzić. Jedzenie było całkiem dobre, biorąc pod uwagę, że nie zamierzaliśmy jeść w 5-gwiazdkowej restauracji. Jako propozycję ulepszeń dodałbym piwo do oferowanych przez nich napojów i aby wszystko było indywidualnie butelkowane. Dziękuję bardzo za wszystko!!

Ja i moja dziewczyna naprawdę podobała nam się ta trasa. Personel był bardzo miły i udzielił nam wielu pomocnych wskazówek na nasze wakacje. Jedzenie i picie były dobre. Poza tym transport zi do naszego hotelu był bardzo dobrze zorganizowany. Ta wycieczka jest warta kwoty, którą za nią płacisz i gorąco polecam z tego powodu.

To była wspaniała wycieczka. Mieliśmy mnóstwo czasu na wyspach (3 godziny na pierwszej i 1 godzinę na każdej z dwóch pozostałych). Na obiad wybraliśmy grillowanego kurczaka, który smakował dobrze. Organizatorzy byli mili i pomocni.

Bardzo ciekawa wycieczka, wszystko idealne, począwszy od odbioru w hotelu, dotarliśmy na łódź, którą wygodnie osiedliliśmy, piękne wyspy i doskonały lunch

Wycieczka to świetny sposób na poznanie wybrzeża i kilku wysp. Gospodarze są wspaniali. Obiad był pyszny. Zdecydowanie poleciłbym to.