Dodaj daty

Aquaworld Cancun
Natura i przygoda

Natura i przygoda
Liczba znalezionych atrakcji: 5

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Cancún: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 615
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Aquaworld Cancun Natura i przygoda

Cancun: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off wycieczka krajoznawcza

1. Cancun: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off wycieczka krajoznawcza

Poznaj najlepsze atrakcje Cancun bez konieczności wynajmowania samochodu. Zarezerwuj bilety na tę wycieczkę hop-on hop-off i zobacz miasto z piętrowego autobusu. Podróżuj po strefie hotelowej, podziwiając najlepsze widoki na Lagunę Nichupté, i zatrzymaj się, aby doświadczyć tropikalnych plaż i nowoczesnych dzielnic handlowych. Wsiądź do autobusu na wybranym przystanku spośród 8 dostępnych. Słuchaj komentarza na żywo w języku hiszpańskim i wysiądź z autobusu, kiedy tylko chcesz. Odkryj wspaniałe plaże, odwiedź elegancką restaurację, przejdź się po sklepach w La Isla i Plaza Kukulcán lub weź udział w sportach wodnych w Aquaworld. Możesz rozpocząć podróż na dowolnym z oficjalnych przystanków (punktów wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku autobusowym po stronie laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.9 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Cancun Center, po stronie laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, przed Liverpoolem. -10:50 Aquaworld: Km. 15 Flowrider - Subsee Explorer -11:00 Playa Delfines: Km.17 Punkt widokowy (przed znakiem CANCUN) -11:10 Plaza Kukulkán: Km.13 Na bulwarze, przy głównym wejściu na plac. -11:15 Plaza Forum: Km. 12, na przystanku autobusowym znajdującym się przed dojazdem do Plaza Forum, przed targiem sztuki i rzemiosła Coral Negro. -11:25 Playa Tortugas: Km.6 W Playa Tortugas, na przystanku autobusowym po stronie oceanu. -11:35 Puerto Cancún: Km. 1 Główne wejście (Starbucks) -11:50 Mercado 28: Na AV. Xel-ha (przed MERAMEX-Mexican Art Market) -12:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. Autobusy kursują co około 2 godziny w zależności od lokalnego ruchu.

Cancún: Skyrider Parasailing Experience

2. Cancún: Skyrider Parasailing Experience

Usiądź wygodnie i podziwiaj imponujące miejsca laguny Nichupté i Cancún Hotel Zone z nieba. Poczuj spokojną atmosferę latania na niebie, ale bądź zachwycony wysokościami, na których będziesz. To doświadczenie parasailingu dla dwojga zaczyna się od instrukcji, po czym można cieszyć się powolnym i płynnym wznoszeniem się nad wodę z platformy z tyłu łodzi. Wznosząc się w powietrze, podziwiaj zdumiewające widoki Cancún. Spędź 10 minut w locie przed zejściem. Unikalna konstrukcja sprzętu do parasailingu pozwala na komfortową i bezpieczną jazdę, dając szansę na przeżycie na całe życie.

Cancun: Waverunner w lagunie Nichupte

3. Cancun: Waverunner w lagunie Nichupte

Wynajmij Waverunnera w Cancun na pół godziny lub całą godzinę, a wkrótce poczujesz wiatr we włosach, supeł w żołądku i emocje związane z uderzeniem w otwarte wody. Dowiedz się, jak obsługiwać jeden z tych dobrze utrzymanych Waverunnerów Yamaha od doświadczonego instruktora. Otrzymaj pełne instrukcje przed wypożyczeniem, abyś mógł swobodnie jeździć bez wymaganej licencji. Następnie wskocz na Waverunnera i wskocz do wody, by przeżyć ekscytujący czas na oceanie lub w lagunie.

Cancun: Podwodna przejażdżka odkrywcą

4. Cancun: Podwodna przejażdżka odkrywcą

Przyjdź i przeżyj przygodę w SubSee Explorer, mieszance żółtej łodzi podwodnej i łodzi ze szklanym dnem. Wypłyń szybką łodzią na rafę Punta Nizuc. Gdy już tam będziesz, wejdź na pokład SubSee. Klimatyzowana przejażdżka jest prowadzona w języku angielskim i hiszpańskim i wskazuje na różne gatunki raf koralowych, życie morskie i egzotyczne ryby, które zobaczysz podczas przejażdżki. Będziesz także mógł zobaczyć część Muzeum Podwodnego Cancun, które łączy sztukę z naturą w postaci niesamowitych posągów naturalnej wielkości. Ta wycieczka jest doskonałym wyborem dla dzieci lub osób nie umiejących pływać, które chcą poznać podwodny świat.

Cancun: Karnet Go City Explorer na 3 do 10 atrakcji

5. Cancun: Karnet Go City Explorer na 3 do 10 atrakcji

Wybierz 3, 4, 5, 7 lub 10 atrakcji Cancun do odkrycia z cyfrową przepustką. Odwiedź je we własnym tempie w ciągu 60 dni. Odhacz kilka ulubionych miejsc ze swojej listy i zaoszczędź do 50%* w porównaniu do zakupu oddzielnych biletów na atrakcje. Wyrusz na przygodę w Royal Garrafon Park w Isla Mujeres, ciesz się romantycznym rejsem z kolacją, nurkuj z rurką w rafach koralowych lub zwiedzaj ruiny Majów w Chichen Itzá lub Tulum. Wliczone atrakcje i wycieczki do wyboru z Twoją przepustką Explorer Pass: - Romantyczny rejs Columbus ze stekami lub daniami wegetariańskimi - Transport w obie strony do Chichen Itza i Valladolid - Parasailing Adventure w Cancun - Sky Wheel Cancun - Wycieczka z nurkowaniem z rafą, żółwiami i wrakami statków - Przygoda w naturalnym parku rafowym Royal Garrafon w Isla Mujeres - Rejs tancerką w Cancun z nurkowaniem z rurką - Ventura Pass w Ventura Park - Tulum Express Tour z odbiorem z hotelu - Extreme Adventure Puerto Morelos Snorkel - Zabieg na twarz "Glow on the Go" w Adore MediSpa Cancun - Sesja zdjęciowa na plaży - Tekstury Meksyku: Uliczne jedzenie i sztuka w Cancun oraz wycieczka na lokalny targ - Rejs odkrywczy na Isla Mujeres - Żeglarska przygoda katamaranem Albatros "Plus" - Coba i Cenote Swim z wycieczką na lunch - Doświadczenie Flowrider "Ride the Wave" w Aquaworld - Spotkanie z delfinami i dostęp do klubu plażowego Maroma - Wycieczka Colors of Mexico Taco i degustacja lokalnego piwa - Wycieczka na zakupy w Playa del Carmen - Spotkanie z delfinami w Akumal - Wycieczka na zakupy w Cancun - 20 USD wliczone w cenę na drinki w Fred's House - Wycieczka Paradise SubSee w Paraiso Nizuc - Otwarty bar w Congo Bar Cancun - Nurkowanie z rurką w Musa Nizuc plus Subsee Experience - Nurkowanie z rurką w podwodnym muzeum w Paraiso Nizuc - Przejażdżka łodzią motorową AquaTwister w AquaWorld - 30-minutowa przejażdżka Waverunner Lagoonside - Sunrise Wildlife Stand-Up Paddleboard lub wycieczka kajakiem - Wycieczka snorkelingowa w świetle księżyca z bioluminescencją - Jungle Tour Speedboat w Cancun - Wycieczka do akwarium i interaktywne akwarium w Cancun - Microderm Facial w Adore MediSpa w Cancun - Ripley's Believe it or Not (Uwierz lub nie) - Lucha Libre, Tacos i piwo Sprawdź dołączony przewodnik cyfrowy, aby uzyskać najbardziej aktualną listę atrakcji i instrukcje, jak uzyskać dostęp do każdej atrakcji za pomocą karnetu. *Oszczędności oparte na planach zwiedzania na stronie Go City.

Cancún: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off z rejsem łodzią podwodną

6. Cancún: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off z rejsem łodzią podwodną

Zwiedzaj Cancún autobusem turystycznym hop-on-hop-off i odkryj najważniejsze atrakcje tętniącej życiem strefy hotelowej. Następnie wejdź na pokład łodzi podwodnej, aby zobaczyć różnorodność życia morskiego na kolorowej rafie Nizuc. Wskocz do autobusu turystycznego i zwiedzaj miasto w wygodny sposób. Podróżuj swobodnie i wysiadaj na dowolnych oficjalnych przystankach. Możesz odwiedzić Muzeum Majów lub stanowisko archeologiczne El Rey lub przygotować się na zakupy w najnowszym centrum handlowym Cancun, Puerto Cancun Marina Town Center. Połącz zwiedzanie miasta z przejażdżką łodzią podwodną Subsee Explorer. Wskocz na szybką łódź na rafę Nizuc, gdzie wejdziesz na pokład klimatyzowanej łodzi podwodnej, a dwujęzyczny przewodnik wyjaśni Ci wszystko na temat życia morskiego tej rafy. Będziesz miał również okazję zobaczyć część Podwodnego Muzeum Cancun, ekologicznego projektu stworzonego przez brytyjskiego artystę Jasona DeCairesa Taylora w celu promowania wzrostu koralowców i zapewnienia siedliska dla całego życia morskiego. Projekt ten, składający się z naturalnej wielkości posągów, jest idealnym połączeniem sztuki i natury. Możesz rozpocząć przejażdżkę na dowolnym z oficjalnych przystanków (punktów wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku autobusowym po stronie laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.9 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Cancun Center, po stronie laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, przed Liverpoolem. -10:50 Aquaworld: Km. 15 Flowrider - Subsee Explorer -11:00 Playa Delfines: Km.17 Punkt widokowy (przed znakiem CANCUN) -11:10 Plaza Kukulkán: Km.13 Na bulwarze, przy głównym wejściu na plac. -11:15 Plaza Forum: Km. 12, na przystanku autobusowym znajdującym się przed dojazdem do Plaza Forum, przed targiem sztuki i rzemiosła Coral Negro. -11:25 Playa Tortugas: Km.6 W Playa Tortugas, na przystanku autobusowym po stronie oceanu. -11:35 Puerto Cancún: Km. 1 Główne wejście (Starbucks) -11:50 Mercado 28: Na AV. Xel-ha (przed MERAMEX-Mexican Art Market) -12:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. Autobusy kursują co około 2 godziny w zależności od lokalnego ruchu.

Cancun: Flowrider Surfing Experience

7. Cancun: Flowrider Surfing Experience

Surfuj w Cancun w łatwy sposób dzięki generatorowi fal Flowrider. Spędź idealne popołudnie surfowania dla początkujących lub zaawansowanych surferów. Słuchaj wspaniałej muzyki, dźwięków fal i okrzyków podniecenia, delektując się piwem i przekąskami. Wypróbuj generator falowy na pochyłej powierzchni, który pozwoli użytkownikowi surfować na ciele lub dostosować tradycyjny styl wstawania. Baw się bez względu na wiek, kształt, rozmiar i umiejętności. Poczuj się bezpiecznie dzięki miękkiej powierzchni przypominającej trampolinę i pouczającym przewodnikom, które zapewnią pomoc i coaching, aby zapewnić Ci pełną chwałę Flowridera. Jedź na falach w Aquaworld, gdzie w 2017 roku odbyły się mistrzostwa Flowboardingu. Uzyskaj dostęp na godzinę, po której możesz odpocząć na chwilę oddechu, posłuchać imprezowej muzyki i wypić pięć z zimnym piwem.

Cancun: Wycieczka hop-on hop-off i bilet do Hard Rock Beach Club

8. Cancun: Wycieczka hop-on hop-off i bilet do Hard Rock Beach Club

Odkryj Cancun, biorąc udział w oficjalnej wycieczce krajoznawczej po mieście. Wskocz do jednego z naszych wspaniałych piętrowych autobusów Turibus i podziwiaj niesamowite panoramiczne widoki. To najlepszy i najbardziej wyjątkowy sposób na poruszanie się po Cancun i odkrywanie najsłynniejszych miejsc i atrakcji w strefie hotelowej. Będziesz mógł odwiedzić piękne plaże, stanowiska archeologiczne, muzea, najlepiej oceniane restauracje i centra handlowe, cieszyć się szeroką gamą zajęć wodnych i znaleźć wszystkie przygody potrzebne do spędzenia niesamowitych wakacji. Możesz swobodnie podróżować po mieście, wsiadając i wysiadając na dowolnym z naszych oficjalnych przystanków tyle razy, ile chcesz, a wszystko to z jednym biletem. Ciesz się białymi piaszczystymi plażami Playa Delfines i Playa Tortugas, odwiedź Muzeum Majów i stanowisko archeologiczne El Rey lub przygotuj się na zakupy w najnowszym centrum handlowym Cancun, Puerto Cancun Marina Town Center, które oferuje szeroki wybór znanych na całym świecie marek, food court, kino i wiele więcej. Możesz rozpocząć podróż na dowolnym z oficjalnych przystanków (punktów wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku autobusowym po stronie laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.9 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Cancun Center, po stronie laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, przed Liverpoolem. -10:50 Aquaworld: Km. 15 Flowrider - Subsee Explorer -11:00 Playa Delfines: Km.17 Punkt widokowy (przed znakiem CANCUN) -11:10 Plaza Kukulkán: Km.13 Na bulwarze, przy głównym wejściu na plac. -11:15 Plaza Forum: Km. 12 Plaza Forum, na przystanku autobusowym znajdującym się przed dotarciem do Plaza Forum, przed targiem sztuki i rzemiosła Coral Negro. -11:25 Playa Tortugas: Km.6 W Playa Tortugas, na przystanku autobusowym po stronie oceanu. -11:35 Puerto Cancún: Km. 1 Główne wejście (Starbucks) -11:50 Mercado 28: Na AV. Xel-ha (przed MERAMEX-Mexican Art Market) -12:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. Autobusy kursują co około 2 godziny w zależności od lokalnego ruchu. Ta wycieczka obejmuje wejście do Hard Rock Cafe Beach Club, znajdującego się w jednym z najlepszych obszarów strefy hotelowej i wewnątrz centrum handlowego Forum by the Sea. Będziesz mieć dostęp do pięknej plaży, na której możesz cieszyć się wspaniałą muzyką i pyszną przekąską, podziwiając turkusowy błękit Morza Karaibskiego. Ta wycieczka ma dla Ciebie wszystko. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się jazdą!

Cancún: Wrak i rafa dla certyfikowanych nurków

9. Cancún: Wrak i rafa dla certyfikowanych nurków

Odwiedź wrak General Anaya, trałowiec C-58, który leży 85 stóp pod powierzchnią oceanu. Wypatrz tłum płaszczek, które zimą lubią pływać wokół trałowca. Rozpocznij swoją przygodę i wejdź do części wraku ze swoim profesjonalnym instruktorem. Zobacz ogromne ryby pływające w komorach wraku statku, który jest domem dla szerokiej gamy życia morskiego. Stąd ciesz się drugim zanurzeniem w rafie koralowej, w Grumpin lub Punta Negra. Spoglądaj na tropikalne ryby, żółwie i inne piękne stworzenia morskie, gdy docierasz do dna na głębokości 55 stóp.

Cancun: Szkoła nurkowania Aquaworld

10. Cancun: Szkoła nurkowania Aquaworld

Najlepszym sposobem na poznanie podwodnego świata Cancun jest bez wątpienia nurkowanie. Naucz się nurkować po raz pierwszy z profesjonalnym nurkiem i odkryj wspaniałe życie morskie meksykańskich Karaibów. Wybierz między odwiedzeniem kolorowej rafy Manchones a tajemniczym Podwodnym Muzeum Sztuki, znanym również jako MUSA. Oba miejsca do nurkowania są domem dla setek tropikalnych ryb, koralowców, rozgwiazd, żółwi i płaszczek. Manchones to płytka rafa położona w pobliżu Isla Mujeres (po hiszpańsku Wyspa Kobiet). Bardzo często można tu zobaczyć żółwie, a także wiele innych kolorowych ryb rafowych i życia morskiego. Podwodne Muzeum Sztuki (MUSA) składa się z dwóch głównych lokalizacji. Głębsza część jest świetna do nurkowania, podczas gdy płytsza część jest świetna dla osób nie nurkujących i nurkujących z rurką. Podczas nurkowania w MUSA zobacz ponad 450 naturalnej wielkości posągów, które są teraz pokryte algami i rafą koralową. Ta sztuczna rafa przyciąga wszelkiego rodzaju podwodne życie: szczeliny rzeźb zapewniają wspaniałe kryjówki dla ryb do rozmnażania się i zamieszkiwania.

Cancún

Cancún

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Natura i przygoda w: Aquaworld Cancun

Oprócz atrakcji typu Natura i przygoda w: Aquaworld Cancun jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Cancún?

W: Cancún są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Aquaworld Cancun: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Aquaworld Cancun? Kliknij tutaj.