Aquaworld Cancun

Aquaworld Cancun
Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj wg::

Aquaworld Cancun: najlepsze atrakcje w pobliżu

Aquaworld Cancun – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Cancun: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off wycieczka krajoznawcza

Cancun: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off wycieczka krajoznawcza

Poznaj najlepsze atrakcje Cancun bez konieczności wynajmowania samochodu. Zarezerwuj bilety na tę wycieczkę autobusową hop-on hop-off i zobacz miasto z piętrowego autobusu. Podróżuj po strefie hotelowej, podziwiając najlepsze widoki na Lagunę Nichupté i zatrzymaj się, aby doświadczyć tropikalnych plaż i nowoczesnych dzielnic handlowych. Wsiądź do autobusu na wybranym przystanku spośród 8 dostępnych. Słuchaj komentarza na żywo w języku hiszpańskim i wysiądź z autobusu, kiedy tylko chcesz. Odkryj wspaniałe plaże, odwiedź elegancką restaurację, przejdź się po sklepach w La Isla i Puerto Cancun lub weź udział w sportach wodnych w Aquaworld. Możesz rozpocząć podróż na dowolnym z oficjalnych przystanków (punktów wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku autobusowym po stronie laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.9 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Cancun Center, po stronie laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, przed Liverpoolem. -10:50 Aquaworld: Km. 15 Flowrider - Subsee Explorer -11:00 Playa Delfines: Km.17 Punkt widokowy (przed znakiem CANCUN) -11:10 Plaza Kukulkán: Km.13 Na bulwarze, przy głównym wejściu na plac. -11:15 Plaza Forum: Km. 12, na przystanku autobusowym znajdującym się przed dojazdem do Plaza Forum, przed targiem sztuki i rzemiosła Coral Negro. -11:25 Playa Tortugas: Km.6 W Playa Tortugas, na przystanku autobusowym po stronie oceanu. -11:35 Puerto Cancún: Km. 1 Główne wejście (Starbucks) -11:50 Mercado 28: Na AV. Xel-ha (przed MERAMEX-Mexican Art Market) -12:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. Autobusy kursują co około 2 godziny w zależności od lokalnego ruchu.

Cancún: Skyrider Parasailing Experience

Cancún: Skyrider Parasailing Experience

Usiądź wygodnie i podziwiaj imponujące miejsca laguny Nichupté i Cancún Hotel Zone z nieba. Poczuj spokojną atmosferę latania na niebie, ale bądź zachwycony wysokościami, na których będziesz. To doświadczenie parasailingu dla dwojga zaczyna się od instrukcji, po czym można cieszyć się powolnym i płynnym wznoszeniem się nad wodę z platformy z tyłu łodzi. Wznosząc się w powietrze, podziwiaj zdumiewające widoki Cancún. Spędź 10 minut w locie przed zejściem. Unikalna konstrukcja sprzętu do parasailingu pozwala na komfortową i bezpieczną jazdę, dając szansę na przeżycie na całe życie.

Cancun: Waverunner w lagunie Nichupte

Cancun: Waverunner w lagunie Nichupte

Wynajmij Waverunnera w Cancun na pół godziny lub całą godzinę, a wkrótce poczujesz wiatr we włosach, supeł w żołądku i emocje związane z uderzeniem w otwarte wody. Dowiedz się, jak obsługiwać jeden z tych dobrze utrzymanych Waverunnerów Yamaha od doświadczonego instruktora. Otrzymaj pełne instrukcje przed wypożyczeniem, abyś mógł swobodnie jeździć bez wymaganej licencji. Następnie wskocz na Waverunnera i wskocz do wody, by przeżyć ekscytujący czas na oceanie lub w lagunie.

Cancun: Podwodna przejażdżka odkrywcą

Cancun: Podwodna przejażdżka odkrywcą

Przyjdź i przeżyj przygodę w SubSee Explorer, mieszance żółtej łodzi podwodnej i łodzi ze szklanym dnem. Wypłyń szybką łodzią na rafę Punta Nizuc. Gdy już tam będziesz, wejdź na pokład SubSee. Klimatyzowana przejażdżka jest prowadzona w języku angielskim i hiszpańskim i wskazuje na różne gatunki raf koralowych, życie morskie i egzotyczne ryby, które zobaczysz podczas przejażdżki. Będziesz także mógł zobaczyć część Muzeum Podwodnego Cancun, które łączy sztukę z naturą w postaci niesamowitych posągów naturalnej wielkości. Ta wycieczka jest doskonałym wyborem dla dzieci lub osób nie umiejących pływać, które chcą poznać podwodny świat.

Cancun: Karnet Go City Explorer na 3 do 10 atrakcji

Cancun: Karnet Go City Explorer na 3 do 10 atrakcji

Choose 3, 4, 5, 7, or 10 Cancun attractions to explore with a digital pass. Visit them at your own pace within 60 days. Tick a few firm favorites off your bucket list and save up to 50%* compared to buying separate attraction tickets. Embark on an adventure at Royal Garrafon Park in Isla Mujeres, enjoy a romantic dinner cruise, snorkel around reefs, or explore the Mayan ruins at Chichen Itzá or Tulum. Included attractions and tours to choose from with your Explorer Pass: • Columbus Romantic Dinner Cruise with Steak or Vegetarian Food • Chichen Itza & Valladolid Roundtrip Transportation • Parasailing Adventure in Cancun • Sky Wheel Cancun • Reef, Turtle, and Shipwreck Snorkeling Tour • Royal Garrafon Natural Reef Park Adventure in Isla Mujeres • Dancer Cruise Cancun with Snorkeling • Ventura Pass at Ventura Park • Tulum Express Tour with Hotel Pickup • Extreme Adventure Puerto Morelos Snorkel • 'Glow on the Go' Facial by Adore MediSpa Cancun • Photo Session on the Beach • Isla Mujeres Discovery Sail • Albatros Catamaran Sailing Adventure "Plus" • Coba and Cenote Swim with Lunch Tour • Flowrider "Ride the Wave" Experience at Aquaworld • Dolphin Encounter and Maroma Beach Club Access • Shopping Tour in Playa del Carmen • Dolphin Encounter at Akumal • Shopping Tour in Cancun • $20 Included Credit for Drinks at Fred's House • Paradise SubSee Excursion at Paraiso Nizuc • Open Bar at Congo Bar Cancun • Snorkeling in Musa Nizuc plus Subsee Experience • Underwater Museum Snorkel at Paraiso Nizuc • AquaTwister Speedboat Thrill Ride at AquaWorld • 30 Minute Waverunner Rental Lagoonside • Sunrise Wildlife Stand-Up Paddleboard or Kayak Tour • Moonlight Bioluminescence Snorkeling Tour • Jungle Tour Speedboat in Cancun • Aquarium Trek & Cancun Interactive Aquarium • Microderm Facial by Adore MediSpa Cancun • Ripley's Believe it or Not Check the included digital guide for the most up-to-date list of attractions and instructions on how to access each attraction with your pass. *Savings based on itineraries on Go City website.

Cancun: Wycieczka hop-on hop-off i bilet do Hard Rock Beach Club

Cancun: Wycieczka hop-on hop-off i bilet do Hard Rock Beach Club

Odkryj Cancun, biorąc udział w oficjalnej wycieczce krajoznawczej po mieście. Wskocz do jednego z naszych wspaniałych piętrowych autobusów Turibus i podziwiaj niesamowite panoramiczne widoki. To najlepszy i najbardziej wyjątkowy sposób na poruszanie się po Cancun i odkrywanie najsłynniejszych miejsc i atrakcji w strefie hotelowej. Będziesz mógł odwiedzić piękne plaże, stanowiska archeologiczne, muzea, najlepiej oceniane restauracje i centra handlowe, cieszyć się szeroką gamą zajęć wodnych i znaleźć wszystkie przygody potrzebne do spędzenia niesamowitych wakacji. Możesz swobodnie podróżować po mieście, wsiadając i wysiadając na dowolnym z naszych oficjalnych przystanków tyle razy, ile chcesz, a wszystko to z jednym biletem. Ciesz się białymi piaszczystymi plażami Playa Delfines i Playa Tortugas, odwiedź Muzeum Majów i stanowisko archeologiczne El Rey lub przygotuj się na zakupy w najnowszym centrum handlowym Cancun, Puerto Cancun Marina Town Center, które oferuje szeroki wybór znanych na całym świecie marek, food court, kino i wiele więcej. Możesz rozpocząć podróż na dowolnym z oficjalnych przystanków (punktów wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku autobusowym po stronie laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.9 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Cancun Center, po stronie laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, przed Liverpoolem. -10:50 Aquaworld: Km. 15 Flowrider - Subsee Explorer -11:00 Playa Delfines: Km.17 Punkt widokowy (przed znakiem CANCUN) -11:10 Plaza Kukulkán: Km.13 Na bulwarze, przy głównym wejściu na plac. -11:15 Plaza Forum: Km. 12 Plaza Forum, na przystanku autobusowym znajdującym się przed dotarciem do Plaza Forum, przed targiem sztuki i rzemiosła Coral Negro. -11:25 Playa Tortugas: Km.6 W Playa Tortugas, na przystanku autobusowym po stronie oceanu. -11:35 Puerto Cancún: Km. 1 Główne wejście (Starbucks) -11:50 Mercado 28: Na AV. Xel-ha (przed MERAMEX-Mexican Art Market) -12:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. Autobusy kursują co około 2 godziny w zależności od lokalnego ruchu. Ta wycieczka obejmuje wejście do Hard Rock Cafe Beach Club, znajdującego się w jednym z najlepszych obszarów strefy hotelowej i wewnątrz centrum handlowego Forum by the Sea. Będziesz mieć dostęp do pięknej plaży, na której możesz cieszyć się wspaniałą muzyką i pyszną przekąską, podziwiając turkusowy błękit Morza Karaibskiego. Ta wycieczka ma dla Ciebie wszystko. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się jazdą!

Cancun: Flowrider Surfing Experience

Cancun: Flowrider Surfing Experience

Surfuj w Cancun w łatwy sposób dzięki generatorowi fal Flowrider. Spędź idealne popołudnie surfowania dla początkujących lub zaawansowanych surferów. Słuchaj wspaniałej muzyki, dźwięków fal i okrzyków podniecenia, delektując się piwem i przekąskami. Wypróbuj generator falowy na pochyłej powierzchni, który pozwoli użytkownikowi surfować na ciele lub dostosować tradycyjny styl wstawania. Baw się bez względu na wiek, kształt, rozmiar i umiejętności. Poczuj się bezpiecznie dzięki miękkiej powierzchni przypominającej trampolinę i pouczającym przewodnikom, które zapewnią pomoc i coaching, aby zapewnić Ci pełną chwałę Flowridera. Jedź na falach w Aquaworld, gdzie w 2017 roku odbyły się mistrzostwa Flowboardingu. Uzyskaj dostęp na godzinę, po której możesz odpocząć na chwilę oddechu, posłuchać imprezowej muzyki i wypić pięć z zimnym piwem.

Cancún: Wrak i rafa dla certyfikowanych nurków

Cancún: Wrak i rafa dla certyfikowanych nurków

Odwiedź wrak General Anaya, trałowiec C-58, który leży 85 stóp pod powierzchnią oceanu. Wypatrz tłum płaszczek, które zimą lubią pływać wokół trałowca. Rozpocznij swoją przygodę i wejdź do części wraku ze swoim profesjonalnym instruktorem. Zobacz ogromne ryby pływające w komorach wraku statku, który jest domem dla szerokiej gamy życia morskiego. Stąd ciesz się drugim zanurzeniem w rafie koralowej, w Grumpin lub Punta Negra. Spoglądaj na tropikalne ryby, żółwie i inne piękne stworzenia morskie, gdy docierasz do dna na głębokości 55 stóp.

Cancun: Szkoła nurkowania Aquaworld

Cancun: Szkoła nurkowania Aquaworld

Najlepszym sposobem na poznanie podwodnego świata Cancun jest bez wątpienia nurkowanie. Naucz się nurkować po raz pierwszy z profesjonalnym nurkiem i odkryj wspaniałe życie morskie meksykańskich Karaibów. Wybierz między odwiedzeniem kolorowej rafy Manchones a tajemniczym Podwodnym Muzeum Sztuki, znanym również jako MUSA. Oba miejsca do nurkowania są domem dla setek tropikalnych ryb, koralowców, rozgwiazd, żółwi i płaszczek. Manchones to płytka rafa położona w pobliżu Isla Mujeres (po hiszpańsku Wyspa Kobiet). Bardzo często można tu zobaczyć żółwie, a także wiele innych kolorowych ryb rafowych i życia morskiego. Podwodne Muzeum Sztuki (MUSA) składa się z dwóch głównych lokalizacji. Głębsza część jest świetna do nurkowania, podczas gdy płytsza część jest świetna dla osób nie nurkujących i nurkujących z rurką. Podczas nurkowania w MUSA zobacz ponad 450 naturalnej wielkości posągów, które są teraz pokryte algami i rafą koralową. Ta sztuczna rafa przyciąga wszelkiego rodzaju podwodne życie: szczeliny rzeźb zapewniają wspaniałe kryjówki dla ryb do rozmnażania się i zamieszkiwania.

Z Cancun: Snorkeling na Isla Mujeres i jednodniowa wycieczka łodzią na plażę

Z Cancun: Snorkeling na Isla Mujeres i jednodniowa wycieczka łodzią na plażę

Przeżyj piękno Isla Mujeres podczas tej jednodniowej wycieczki opuszczającej Cancun, idealnej dla całej rodziny. Wybierz się na krótką przejażdżkę łodzią na wyspę i ciesz się scenerią, nurkuj w czystych, ciepłych wodach lub zrelaksuj się na plaży przed pysznym lunchem. Spotkaj się z łodzią w przystani Aquaworld w Cancun i wyrusz na jednodniową wycieczkę, aby odkryć to, co najlepsze w Isla Mujeres. Zobacz osobliwe, malownicze piękno wyspy i turkusowe wody, które ją otaczają, gdy łódź płynie prosto na wyspę, aby wysadzić tych, którzy nie chcą nurkować. Opuść wyspę na rafę tuż przy wybrzeżu, aby nurkować z rurką po zrzuceniu osób, które nie nurkują. Poznaj rafę, zobacz lokalne życie wodne i ciesz się czasem w czystych, ciepłych wodach wzdłuż wybrzeża wyspy. Zakończ nurkowanie z rurką i wróć do klubu plażowego na wyspie na relaks i lunch. Zjedz pyszny lunch w klubie plażowym, a kiedy skończysz, wejdź na pokład łodzi i udaj się do centrum Isla Mujeres i zostań wysadzony na zakupy. Opuść wyspę po zakupach i wejdź na pokład łodzi, aby wrócić do Cancun i podziwiać widoki, relaksując się na łodzi.

Cancún: Najciekawsze atrakcje

Aquaworld Cancun: Wycieczki i bilety

Meksyk: Ciekawe miejsca

Aquaworld Cancun: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Aquaworld Cancun? Kliknij tutaj.

Aquaworld Cancun: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(83 recenzji)