Dodaj daty

Aquaworld Cancun

Aquaworld Cancun – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Cancun: Wycieczka autobusem Hop-On-Hop-Off Sightseeing Bus Tour

1. Cancun: Wycieczka autobusem Hop-On-Hop-Off Sightseeing Bus Tour

Poznaj to, co najlepsze w Cancun, bez konieczności wynajmu samochodu. Zarezerwuj bilety na wycieczkę typu hop-on hop-off i zobacz miasto z pokładu piętrowego autobusu. Podróżuj po strefie hotelowej, podziwiając najlepsze widoki na lagunę Nichupté i zatrzymaj się, aby zobaczyć tropikalne plaże i nowoczesne dzielnice handlowe. Wsiądź do autobusu na wybranym przystanku spośród 8 dostępnych. Słuchaj komentarzy na żywo w języku hiszpańskim i wysiadaj z autobusu, kiedy tylko chcesz. Przeglądaj wspaniałe plaże, odwiedź elegancką restaurację, przespaceruj się po sklepach w La Isla i Plaza Kukulcán lub weź udział w sportach wodnych w Aquaworld. Możesz rozpocząć podróż na dowolnym z oficjalnych przystanków (punktów wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 i 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni pasażerskiej ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku od strony laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.8 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Centrum Kongresowym, od strony laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, naprzeciwko Liverpoolu. -10:50 Aquaworld: km. 15 Flowrider – Subsee Explorer -11:00 Playa Delfines: Punkt widokowy Km.17 (przed znakiem CANCUN) -11:10 Plaza Kukulkán: Km.13 Na bulwarze, obok głównego wejścia do szpitala La Joya. -11:15 Plac Forum: Km. Główne wejście 12 Plaza Forum (gitara Giant Hard Rock Café) -11:25 Playa Tortugas: Km.6 W Playa Tortugas, na przystanku autobusowym od strony oceanu. -11:35 Puerto Cancún: Km. 1 Główne wejście (Starbucks) -11:50 Mercado 28: na AV. Xel-ha (przed MERAMEX-meksykańskim rynkiem sztuki) -12:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 i 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni pasażerskiej ADO AEROPUERTO. Autobusy kursują mniej więcej co 2 godziny, w zależności od ruchu lokalnego.

Cancún: Skyrider Parasailing Experience

2. Cancún: Skyrider Parasailing Experience

Usiądź wygodnie i podziwiaj imponujące miejsca laguny Nichupté i Cancún Hotel Zone z nieba. Poczuj spokojną atmosferę latania na niebie, ale bądź zachwycony wysokościami, na których będziesz. To doświadczenie parasailingu dla dwojga zaczyna się od instrukcji, po czym można cieszyć się powolnym i płynnym wznoszeniem się nad wodę z platformy z tyłu łodzi. Wznosząc się w powietrze, podziwiaj zdumiewające widoki Cancún. Spędź 10 minut w locie przed zejściem. Unikalna konstrukcja sprzętu do parasailingu pozwala na komfortową i bezpieczną jazdę, dając szansę na przeżycie na całe życie.

Cancun: Waverunner w lagunie Nichupte

3. Cancun: Waverunner w lagunie Nichupte

Wynajmij Waverunnera w Cancun na pół godziny lub całą godzinę, a wkrótce poczujesz wiatr we włosach, supeł w żołądku i emocje związane z uderzeniem w otwarte wody. Dowiedz się, jak obsługiwać jeden z tych dobrze utrzymanych Waverunnerów Yamaha od doświadczonego instruktora. Otrzymaj pełne instrukcje przed wypożyczeniem, abyś mógł swobodnie jeździć bez wymaganej licencji. Następnie wskocz na Waverunnera i wskocz do wody, by przeżyć ekscytujący czas na oceanie lub w lagunie.

Cancun: Paradise Snorkel w Reef and Underwater Museum

4. Cancun: Paradise Snorkel w Reef and Underwater Museum

Wejdź na pokład motorówki i popłyń na rafę Punta Nizuc, gdzie czeka na Ciebie pływająca platforma. Stąd zanurz się w krystalicznie czystej wodzie i odkryj rafę pełną koralowców, aby podziwiać wspaniały podwodny świat. Płytkie wody zapewniają spokojne, osłonięte miejsce do nurkowania, dzięki czemu początkujący mogą nauczyć się podstaw nurkowania. Ciesz się wskakiwaniem i wyskakiwaniem z wody we własnym tempie. Platforma ułatwia dzieciom i dorosłym dostęp do wody. Odśwież się zimnym napojem lub piwem dostępnym na platformie, zanim ponownie zanurzysz się w MUSA, Cancun Underwater Art Museum. Jeśli pozwala na to pogoda, pod wodą można zobaczyć 16 posągów, w tym „Ogród nadziei”, „Bombę zegarową” i „Ostatnią wieczerzę”.

Cancun: Podwodna przejażdżka odkrywcą

5. Cancun: Podwodna przejażdżka odkrywcą

Przyjdź i przeżyj przygodę w SubSee Explorer, mieszance żółtej łodzi podwodnej i łodzi ze szklanym dnem. Wypłyń szybką łodzią na rafę Punta Nizuc. Gdy już tam będziesz, wejdź na pokład SubSee. Klimatyzowana przejażdżka jest prowadzona w języku angielskim i hiszpańskim i wskazuje na różne gatunki raf koralowych, życie morskie i egzotyczne ryby, które zobaczysz podczas przejażdżki. Będziesz także mógł zobaczyć część Muzeum Podwodnego Cancun, które łączy sztukę z naturą w postaci niesamowitych posągów naturalnej wielkości. Ta wycieczka jest doskonałym wyborem dla dzieci lub osób nie umiejących pływać, które chcą poznać podwodny świat.

Cancun: Go City Explorer Pass na 3 do 10 atrakcji

6. Cancun: Go City Explorer Pass na 3 do 10 atrakcji

Wybierz 3, 4, 5, 7 lub 10 atrakcji w Cancun, które chcesz zwiedzić z karnetem cyfrowym. Odwiedź je we własnym tempie w ciągu 60 dni. Zaznacz kilka zdecydowanych faworytów ze swojej listy życzeń i zaoszczędź do 50%* w porównaniu z kupowaniem oddzielnych biletów do atrakcji. Wyrusz na przygodę w Royal Garrafon Park na Isla Mujeres, wybierz się na romantyczny rejs z kolacją, ponurkuj z rurką wokół raf lub odkryj ruiny Majów w Chichen Itzá lub Tulum. Zawarte atrakcje i wycieczki do wyboru z kartą Explorer Pass: • Rejs z romantyczną kolacją Columbus ze stekami lub daniami wegetariańskimi • Transport w obie strony do Chichen Itza i Valladolid • Parasailing Adventure w Cancun • Sky Wheel Cancun • Snorkeling na rafie, żółwiach i wraku statku • Przygoda w Royal Garrafon Natural Reef Park na Isla Mujeres • Rejs taneczny do Cancun z nurkowaniem z rurką • Przepustka Ventura w Ventura Park • Tulum Express Tour z odbiorem z hotelu • Ekstremalna przygoda Puerto Morelos Snorkel • Zabieg na twarz „Glow on the Go” marki Adore MediSpa Cancun • Sesja zdjęciowa na plaży • Textures of Mexico: uliczne jedzenie i sztuka w Cancun oraz jednodniowa wycieczka po lokalnym targu • Odkrywczy żagiel Isla Mujeres • Przygoda na żeglarstwie katamaranem Albatros „Plus” • Pływanie w Coba i Cenote z wycieczką z lunchem • Przeżycie Flowrider „Ride the Wave” w Aquaworld • Spotkanie z delfinami z lunchem i wstępem do klubu plażowego Maroma • Colours of Mexico Taco Tour i degustacja lokalnego piwa • Zakupy w Playa del Carmen • Spotkanie z delfinami w Akumal • Zakupy w Cancun • kupon o wartości 20 USD na napoje w Fred's House • Wycieczka Paradise SubSee do Paraiso Nizuc • Open Bar w Congo Bar Cancun • Nurkowanie z rurką w Musa Nizuc oraz Subsee Experience • Podwodne Muzeum Snorkel w Paraiso Nizuc • Ekscytująca przejażdżka łodzią motorową AquaTwister w AquaWorld • 30-minutowa wypożyczalnia Waverunner przy lagunie • Wycieczka do Snorkel Native Park z posiłkami i napojami • Paddleboard na stojąco lub kajakiem Sunrise Wildlife • Snorkeling w świetle księżyca z bioluminescencją • Wycieczka łodzią motorową po dżungli w Cancun • Akwarium Trek & Cancun Interaktywne Akwarium • Microderm Facial firmy Adore MediSpa Cancun • Wierzcie lub nie Ripley • Lucha Libre, tacos i piwo Sprawdź dołączony przewodnik cyfrowy, aby uzyskać najbardziej aktualną listę atrakcji i instrukcje, jak uzyskać dostęp do każdej atrakcji z karnetem. *Oszczędności na podstawie planów podróży na stronie internetowej Go City.

Cancún: Wycieczka autobusowa Hop-on Hop-off z wycieczką łodzią podwodną

7. Cancún: Wycieczka autobusowa Hop-on Hop-off z wycieczką łodzią podwodną

Odkrywaj Cancún autobusem wycieczkowym typu hop-on-hop-off i odkryj najważniejsze atrakcje tętniącej życiem Strefy Hotelowej. Następnie wejdź na pokład łodzi podwodnej i zobacz różnorodne życie morskie na kolorowej rafie Nizuc. Wskocz do autobusu wycieczkowego i zwiedzaj miasto w wygodny sposób. Podróżuj swobodnie i wysiadaj na oficjalnych przystankach. Możesz odwiedzić Muzeum Majów lub stanowisko archeologiczne El Rey lub przygotować się na szaleństwo zakupów w najnowszym centrum handlowym Cancun, Puerto Cancun Marina Town Center. Połącz zwiedzanie miasta z przejażdżką łodzią podwodną Subsee Explorer. Wskocz szybką łodzią na rafę Nizuc, gdzie wejdziesz na pokład klimatyzowanej łodzi podwodnej, a dwujęzyczny przewodnik wyjaśni wszystko na temat życia morskiego tej rafy. Będziesz miał także okazję zobaczyć część Muzeum Podwodnego w Cancun – ekologicznego projektu stworzonego przez brytyjskiego artystę Jasona DeCairesa Taylora w celu promowania wzrostu koralowców i zapewnienia siedliska całemu organizmowi morskiemu. Projekt ten, złożony z posągów naturalnej wielkości, stanowi idealne połączenie sztuki i natury. Możesz rozpocząć podróż na dowolnym z oficjalnych przystanków (punktów wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 i 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni pasażerskiej ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku od strony laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.8 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Centrum Kongresowym, od strony laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, naprzeciwko Liverpoolu. -10:50 Aquaworld: km. 15 Flowrider – Subsee Explorer -11:00 Playa Delfines: Punkt widokowy Km.17 (przed znakiem CANCUN) -11:10 Plaza Kukulkán: Km.13 Na bulwarze, obok głównego wejścia do szpitala La Joya. -11:15 Plac Forum: Km. Główne wejście 12 Plaza Forum (gitara Giant Hard Rock Café) -11:25 Playa Tortugas: Km.6 W Playa Tortugas, na przystanku autobusowym od strony oceanu. -11:35 Puerto Cancún: Km. 1 Główne wejście (Starbucks) -11:50 Mercado 28: na AV. Xel-ha (przed MERAMEX-meksykańskim rynkiem sztuki) -12:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 i 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni pasażerskiej ADO AEROPUERTO. Autobusy kursują mniej więcej co 2 godziny, w zależności od ruchu lokalnego.

Cancun: wycieczka Hop-on Hop-off i Hard Rock Beach Club

8. Cancun: wycieczka Hop-on Hop-off i Hard Rock Beach Club

Odkryj Cancun, biorąc udział w oficjalnej wycieczce po mieście. Wskocz do jednego z naszych wspaniałych piętrowych autobusów Turibus i podziwiaj niesamowite panoramiczne widoki. To najlepszy i najbardziej wyjątkowy sposób na poruszanie się po Cancun i odkrywanie najsłynniejszych miejsc i atrakcji Strefy Hotelowej. Będziesz mógł odwiedzić piękne plaże, stanowiska archeologiczne, muzea, najwyżej oceniane restauracje i centra handlowe, cieszyć się szeroką gamą zajęć wodnych i znaleźć całą przygodę potrzebną do spędzenia niesamowitych wakacji. Możesz swobodnie podróżować po mieście, wsiadając i wysiadając na naszych oficjalnych przystankach tyle razy, ile chcesz, a wszystko to na podstawie tylko jednego biletu. Ciesz się białymi piaszczystymi plażami w Playa Delfines i Playa Tortugas, odwiedź Muzeum Majów i stanowisko archeologiczne El Rey lub przygotuj się na szaleństwo zakupów w najnowszym centrum handlowym Cancun, Puerto Cancun Marina Town Centre, które oferuje szeroki wybór znanych na całym świecie marek , food court, kino i nie tylko. Możesz rozpocząć podróż na którymkolwiek z oficjalnych przystanków (punktów wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 i 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni pasażerskiej ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku od strony laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.8 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Centrum Kongresowym, od strony laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, naprzeciwko Liverpoolu. -10:50 Aquaworld: km. 15 Flowrider – Subsee Explorer -11:00 Playa Delfines: Punkt widokowy Km.17 (przed znakiem CANCUN) -11:10 Plaza Kukulkán: Km.13 Na bulwarze, obok głównego wejścia do szpitala La Joya. -11:15 Plac Forum: Km. Główne wejście 12 Plaza Forum (gitara Giant Hard Rock Café) -11:25 Playa Tortugas: Km.6 W Playa Tortugas, na przystanku autobusowym od strony oceanu. -11:35 Puerto Cancún: Km. 1 Główne wejście (Starbucks) -11:50 Mercado 28: na AV. Xel-ha (przed MERAMEX-meksykańskim rynkiem sztuki) -12:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 i 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni pasażerskiej ADO AEROPUERTO. Autobusy kursują mniej więcej co 2 godziny, w zależności od ruchu lokalnego. Ta wycieczka obejmuje wstęp do klubu plażowego Hard Rock Cafe, zlokalizowanego w jednej z najlepszych części strefy hotelowej, oraz do centrum handlowego Forum by the Sea. Będziesz miał dostęp do pięknej plaży, gdzie będziesz mógł cieszyć się świetną muzyką i pyszną przekąską, podziwiając turkusowy błękit Morza Karaibskiego. Ta wycieczka ma dla Ciebie wszystko. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się jazdą!

Cancun: Flowrider Surfing Experience

9. Cancun: Flowrider Surfing Experience

Surfuj w Cancun w łatwy sposób dzięki generatorowi fal Flowrider. Spędź idealne popołudnie surfowania dla początkujących lub zaawansowanych surferów. Słuchaj wspaniałej muzyki, dźwięków fal i okrzyków podniecenia, delektując się piwem i przekąskami. Wypróbuj generator falowy na pochyłej powierzchni, który pozwoli użytkownikowi surfować na ciele lub dostosować tradycyjny styl wstawania. Baw się bez względu na wiek, kształt, rozmiar i umiejętności. Poczuj się bezpiecznie dzięki miękkiej powierzchni przypominającej trampolinę i pouczającym przewodnikom, które zapewnią pomoc i coaching, aby zapewnić Ci pełną chwałę Flowridera. Jedź na falach w Aquaworld, gdzie w 2017 roku odbyły się mistrzostwa Flowboardingu. Uzyskaj dostęp na godzinę, po której możesz odpocząć na chwilę oddechu, posłuchać imprezowej muzyki i wypić pięć z zimnym piwem.

Cancún: Wrak i rafa dla certyfikowanych nurków

10. Cancún: Wrak i rafa dla certyfikowanych nurków

Odwiedź wrak General Anaya, trałowiec C-58, który leży 85 stóp pod powierzchnią oceanu. Wypatrz tłum płaszczek, które zimą lubią pływać wokół trałowca. Rozpocznij swoją przygodę i wejdź do części wraku ze swoim profesjonalnym instruktorem. Zobacz ogromne ryby pływające w komorach wraku statku, który jest domem dla szerokiej gamy życia morskiego. Stąd ciesz się drugim zanurzeniem w rafie koralowej, w Grumpin lub Punta Negra. Spoglądaj na tropikalne ryby, żółwie i inne piękne stworzenia morskie, gdy docierasz do dna na głębokości 55 stóp.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj wg:

Aquaworld Cancun: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Aquaworld Cancun? Kliknij tutaj.