Wybierz daty

Aqualand Costa Adeje

Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj według:

Aqualand Costa Adeje: najlepsze atrakcje w pobliżu

Aqualand Costa Adeje: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Aqualand Costa Adeje? Kliknij tutaj.

Aqualand Costa Adeje: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 102 opinii

Przybył, gdy park się otworzył i dostał leżaki obok basenu Wave. Vulcano Spa i Lazy River idealne dla rodzin i wiosłowania w basenie ze sztuczną falą, gdy nie jest włączony. Świetny park dla dzieci / basen i zjeżdżalnie tylko dla dzieci. Dzieci uwielbiały pokaz delfinów, chociaż bez osłony tak bardzo gorąco, aby siedzieć przez 45 minut. Wszystkie baseny i przejażdżki zamykane są na pół godziny przed zamknięciem. Baseny są ze słoną wodą, więc dzieciom się to nie podobało. Jedzenie i picie jest trochę wygórowane i nie możesz zebrać zdjęć do 10 minut przed zamknięciem, więc musisz poczekać, a potem wszystkie mamy walczą w kolejce, aby dostać się do przodu! Ogromna kolejka taksówek na zewnątrz w gorącym słońcu, więc zarezerwuj wcześniej, jeśli idziesz do końca. Don Vito naprzeciwko ma przyjazny personel i miłe miejsce na drinka, a oni zadzwonią po taksówkę. Ogólnie świetny dzień i wróciłbym ponownie!

Naprawdę bardzo dobry park wodny, godny polecenia. Spędziliśmy tam cały dzień, nie ma potrzeby szybkiego karnetu - którego tam nie ma, żadnych niekończących się kolejek przed zjeżdżalniami, dzieci były zachwycone. Park nie jest duży, ale różnorodność zjeżdżalni sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Doradzać. Nie zgadzam się z tymi, którzy twierdzą, że w zjeżdżalniach są dziury - tylko jedna jest stara (konstrukcja wspinaczkowa, schody) - ale jeśli porównamy z Centre Parcs we Francji, wcale nie jest lepiej. Naprawdę mieliśmy dobry dzień

Park wszędzie bardzo czysty, bardzo dobrze nadzorowany, oczekiwanie jest prawidłowe na najpopularniejsze zjeżdżalnie, pojechaliśmy tam w wieku 8 od 4 do 42 lat i każdy znalazł swoje konto. Gorąco polecam na miły dzień z rodziną.

Zjeżdżalnie są tak zabawne, że nie ma też kolejek, więc musimy spróbować każdego zjeżdżalni. Pokaz delfinów jest piękny.

Piękny park o wiele cichszy niż park Siam, ale wciąż kilka dobrych przejażdżek i piękny pokaz delfinów?