Aqua Club Termal

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Aqua Club Termal: najlepsze atrakcje w pobliżu

Aqua Club Termal: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Aqua Club Termal? Kliknij tutaj.

Aqua Club Termal: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 170 opinii

super miejsce na relaks, nieskazitelnie czysty, szampon pod prysznicem dzięki Bogu, jak zapomniałem go zabrać. żadnego pośpiechu na nikim, jedynym problemem, jaki miałem, było to, że nie mieliśmy wystarczająco dużo czasu, ponieważ bilet rezerwacyjny powiedział otwarty do 22:00, ale ponieważ był sylwester, był zamknięty o 18:00, wszystko wyłączone o 5:30, ale było wspaniale . dotarliśmy o 3; 40, więc mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby dostać się do wszystkiego, ale chciałbym zostać na kolejne 30 do 45 minut. cudowny personel.

Recepcjonistka najszczęśliwsza osoba w historii i sprawiła, że czuliśmy się super mile widziani. Dobre pomiary COVID na miejscu, nie było zbyt tłoczno, co zwiększa przyjemność. Ja i mój chłopak bardzo lubimy pływanie. Nie jest to największe spa, w jakim byliśmy, ale wystarczyło na relaksujące popołudnie. Na miejscu jest siłownia, o której nie wiemy. Warto z niego skorzystać, jeśli jedziesz, ponieważ karnet obejmuje cały dzień. Dziękuję za uśmiechniętą recepcjonistkę z długimi włosami w kucyk.

Zdecydowanie warte odwiedzenia - bardzo przyjemne i dużo zabawy!

Odwiedziliśmy spa i spędziliśmy tutaj wygodne trzy godziny, wypróbowując różne opcje. Zapłaciliśmy także za masaż, który był naprawdę miły. Wszyscy pracownicy byli bardzo przyjaźni i uprzejmi, a spa było bez skazy. Bardzo relaksujące kilka godzin. Basen pływacki był naszym ulubionym, ale wszystkie dobre doświadczenia.

Świetna obsługa i wyposażenie. Brak skarg. Tylko prośba o ulepszenie to opcje gorących potraw w kawiarni lub więcej opcji jedzenia. Co najmniej 1 opcja bezglutenowa i 1 wegańska.

To był bardzo relaksujący i rodzinny dzień, wszyscy świetnie się bawiliśmy bez stresu