Dodaj daty

Aqua Club Termal

Aqua Club Termal – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Adeje: Bilet wstępu do spa termalnego Aqua Club

1. Adeje: Bilet wstępu do spa termalnego Aqua Club

Pozbądź się stresu związanego z podróżowaniem z całodniowym biletem do wszystkich 18 stref Aqua Club Termal w Adeje, największym miejskim spa w Europie. Poznaj wszystkie 1000 metrów kwadratowych obiektu, w tym wanny z hydromasażem, łaźnię turecką i spa do stóp. Wyjdź z szatni przez baseny z oczyszczającą wodą i wejdź na teren basenu, aby znaleźć instruktora, który wyjaśni kolejność 2-godzinnego obwodu spa. Duży basen ma temperaturę 34°C, a 2 jacuzzi - 38°C. Ciesz się 375 strumieniami i rzeką z prądem krzyżowym w obszarze strumienia, aby aktywować obszar pośladkowy. Następnie zrelaksuj się na łóżkach przy basenie. Wypuść trochę pary w Łaźniach Tureckich (45°C) i oczyść się olejkami eterycznymi w Świątyni Deszczów. Następnie popływaj w basenie z solą morską Flotarium (36°C), a następnie udaj się do kąpieli stóp, by rozpieścić zmęczone nogi (szczególnie polecane kobietom w ciąży). Pozostałe udogodnienia do Państwa dyspozycji to strefa rosy mineralnej oraz sauna fińska (90°C). Pomiędzy tymi dwoma obszarami znajdują się 2 wanny z hydromasażem i basen tonizujący (10°C). W zgodzie z poszanowaniem środowiska do wody używany jest wyłącznie ekologiczny chlor z ekstraktami soli morskiej, który jest nie tylko przyjazny dla środowiska, ale także korzystny dla oczu, włosów i skóry.

Teneryfa: noc spa w Aqua Club Termal

2. Teneryfa: noc spa w Aqua Club Termal

Uwolnij się od stresu związanego z podróżą dzięki biletowi ważnemu w 18 strefach Aqua Club Termal w Adeje, największego miejskiego spa w Europie. Zwiedzaj obiekty o powierzchni 1000 metrów kwadratowych. Doświadczysz poprawy krążenia limfatycznego i żylnego, zauważysz, jak zmniejsza się stres i niepokój, jak rozluźniają się mięśnie i stawy... Idealny plan, aby cieszyć się samotnością lub w towarzystwie tych, których kochasz najbardziej. 2 godziny dobrego samopoczucia spędzone w obiektach przeznaczonych wyłącznie do tego, abyś poczuł się dobrze i zapomniał o codziennej monotonii. Wejście do naszego spa to same korzyści! Nasz duży basen z dyszami pod kątem około 34º, o pojemności 600 m3, posiada dysze wodno-powietrzne o różnej intensywności rozmieszczone wzdłuż ścian i podłogi, oprócz 32 dysz łabędziej szyi i przeciwprądów. Mamy 24 łóżka bąbelkowe, dzięki którym możesz zmniejszyć napięcie mięśni w zabawny sposób. Ponadto w naszym obwodzie znajdziesz różne obszary niezbędne dla dobrego samopoczucia, takie jak kąpiel stóp z biotermalnymi dyszami do krążenia stóp lub nasze flotarium, basen ze skoncentrowaną solą morską. W templarium znajdziesz specjalny obszar przygotowujący ciało do korzystania z naszej sauny fińskiej o temperaturze około 90º. Nie możesz wyjść bez wypróbowania szoku gorących i zimnych temperatur w naszym basenie tonizującym o temperaturze około 10º, w którym doświadczysz zwężenia naczyń krwionośnych. W naszym jacuzzi wypełnionym gorącą wodą możesz zrelaksować się między bąbelkami i cieszyć się mocą strumieni masujących tkankę mięśniową, podczas gdy rozszerzenie naczyń krwionośnych uspokaja całe ciało. Wreszcie, wizyta w naszej strefie relaksu jest koniecznością, której musisz doświadczyć bez względu na wszystko. Po wycieczce nie ma nic lepszego niż odpoczynek na naszych leżakach lub łóżkach balijskich wsłuchując się w szum wody. Aqua Club Thermal otwiera drzwi obiegu termalnego w nocy w pierwszą i trzecią sobotę miesiąca, od 21:30 do 23:30, aby stworzyć magiczną atmosferę dobrego samopoczucia i wyjątkowego relaksu. Ciesz się naszym kompletnym obwodem termalnym w relaksującej atmosferze przy świecach, odśwież się kieliszkiem wina musującego i nie przegap tego idealnego planu, aby cieszyć się samotnością, w parze lub z przyjaciółmi.

Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj wg::

Aqua Club Termal: najlepsze atrakcje w pobliżu

Aqua Club Termal: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Aqua Club Termal? Kliknij tutaj.

Aqua Club Termal: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(218 recenzji)

Łatwy dojazd z Torviscas. Dostaliśmy tam taksówkę i wróciliśmy, czując się miło i zrelaksowani po spa. Było tylko kilka osób korzystających z udogodnień, kiedy tam byliśmy, więc było to łatwe bez czekania. Woda w jacuzzi bulgotała gorąca i bardzo przyjemna. Główny basen, mały basen i sauna były nieskazitelnie czyste. To były szybkie, ale relaksujące 2 godziny. Gorąco polecam wizytę, jeśli przebywasz w pobliżu.

To miejsce jest świetne. Skończyło się na tym, że pojechałem na dwa dni podczas wakacji. Personel jest bardzo przyjazny i gościnny i odpowiedział na wszystkie moje pytania dotyczące zabiegów spa. Obiekty są bardzo ładne, nigdy nie było zbyt tłoczno i ogólnie cudowne doświadczenie. Zdecydowanie polecam.

Uwielbiam to. Byłem bardzo zmęczony przez ostatnie kilka dni i po 2 godzinach w tym miejscu byłem jak nowo narodzony😃🖤

Świetnie się bawiliśmy w ciszy i spokoju w bardzo dobrze podgrzewanej wodzie w atmosferze zen.

Ogólnie dobre doświadczenie, warte odwiedzenia Pomocny, przyjazny personel