Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Apulia

Najciekawsze atrakcje

Apulia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Apulia? Kliknij tutaj.

Apulia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 2056 opinii

Nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać po wycieczce, ale było fantastycznie:) Widoki i wejście do grot było niesamowite, ale nasz kierowca przełożył to doświadczenie na szczyt. Muzyka, popping Prosecco i wskazywanie wszystkich interesujących zabytków. Nie przegap tego! Gdybym miał jedną krytykę, byłoby lepiej zorganizować odbiór i odbiór. O wiele bardziej zagmatwane niż to konieczne :(

Musisz to zrobić, gdy jesteś w Polignano. Doskonała obsługa, wszystko zgodnie z ustaleniami. Pepe, nasz kapitan, stworzył atmosferę i pokazał nam fajne miejsca. Gorąco polecam w tej cenie.

Piękny, relaksujący widok na miasto i jaskinie. Nie za dużo ludzi na łodzi. Okazja w cenie! Must-do w Polignano a Mare. O wiele lepsze niż oglądanie go z plaży/ulicy.

Było bardzo śmieszne. Kierowca łodzi był bardzo zabawny i czasami jechał bardzo szybko. Jaskinie są bardzo piękne. Nie było postoju na pływanie.

Świetnie się bawiliśmy. To znacznie przekroczyło nasze oczekiwania. Zapłaciliśmy za transfer z polignano klaczy i wszystko poszło gładko.