Apteka pod Orłem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Apteka pod Orłem: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Apteka pod Orłem? Kliknij tutaj.

Apteka pod Orłem: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 1475 opinii

Świetna wystawa o Krakowie w czasie okupacji, o samym Schindlerze i jego fabryce w sumie jedna salka, ale naprawdę warto, polecam wczytać się w treści i poświecić temu miejscu nieco więcej swojego czasu, lepiej zakupić bilet wcześniej przez internet gdyż kolejka do kasu bardzo długa (zajmowała całą uliczkę przed muzeum) i można odejść z kwitkiem bo jest określony limit biletów na każdy dzień.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z funkcjonowania serwisu. Usługa przejrzysta i wygodna, bilet upoważniał do wstępu bez kolejki, zadziałało bez zarzutu, tym większe zadowolenie, że kolejka przed muzeum po bilety była gigantyczna!

Ogromny wybór możliwości. Nie sposób skorzystać ze wszystkich propozycji. Warto jednak uaktualnić rozkłady godzinowe wizyt w obiektach oraz umieścić informację o konieczności rezerwacji w niektórych.

Wycieczka bardzo sprawnie przebiegająca. Muzeum fantastyczne zorganizowane. Ekspozycja interaktywna zrobiła wrażenie na dorosłych i przede wszystkim na nastolatkach i młodzieży. Bardzo polecam

Wycieczka po niezwykle traumatycznej historii Żydów w Polsce

Niezwykłe miejsce upamiętniające historię Żydów polskich . Powinien to każdy zobaczyć. Oby nigdy się nie powtórzyła.