Antyczny teatr w Taorminie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Antyczny teatr w Taorminie: najlepsze atrakcje w pobliżu

Antyczny teatr w Taorminie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Antyczny teatr w Taorminie? Kliknij tutaj.

Antyczny teatr w Taorminie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 191 opinii

To było wspaniałe doświadczenie mieć okazję zbliżyć się tak blisko wulkanu Etna i odwiedzić wymarłe kratery, przepływy lawy itp. Weszliśmy również do jaskini wulkanicznej. Po bardzo dobrej przekąsce udaliśmy się do Taorminy, bardzo pięknego miasta, z kilkoma interesującymi miejscami, zwłaszcza z teatru greckiego, którego budynki pochodzą z V wieku pne. Gratulacje dla Przewodnika Denise, który oprócz życzliwości, punktualności i kompetencji dał nam wiele klas wszystkiego, co wiąże się z wulkanem Etna.

Świetnie się bawiliśmy spacerując po kraterach Etny i jaskini lawowej. Nasz przewodnik, Maurizio, zabrał nas z naszego hotelu i oprowadził nas po wspaniałej trasie, nie tylko w Mt. Etna, ale także podczas całej podróży. Udzielił także przydatnych porad na temat naszego bezpłatnego spaceru w Taorminie, który był bardzo piękny (choć bardzo zatłoczony). My wtedy znowu spadliśmy przed hotelem. To było bardzo miłe i wygodne doświadczenie.

Bardzo dobra organizacja wycieczki i miła obsługa. Odbiór z hotelu. Na Etne mieliśmy około dwóch godzin co starczy na wjazd kolejką i dalsze skorzystanie z autobusów które zawożą pod jeden z kraterów (opcja dodatkowo płatna na miejscu 66 euro). Mogłoby być więcej czasu na Etnie bo jednak dwie godziny to za mało, kosztem krótszego zwiedzania Taorminy.

Świetna wycieczka. Bardziej niż doskonały przewodnik! Wyjątkowego profesjonalizmu, bardzo jasnych wyjaśnień, słuchania ludzi. Niezwykle przyjazny i przyjazny. Mieliśmy wspaniały dzień. Dziękujemy mu

Bardzo kompletna i interesująca wizyta dzięki przewodnikowi, który opanował swój przedmiot