Atrakcje i wycieczki
Antwerpia

Antwerpia: najczęściej polecane atrakcje

Z Amsterdamu: Brugia - 1-dniowa wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim

Z Amsterdamu: Brugia - 1-dniowa wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim

Odkryj staroświecki urok Brugii podczas wycieczki z przewodnikiem z Amsterdamu. Przejedź się wygodnym i klimatyzowanym autokarem i zobacz zabytki, takie jak jezioro Minnewater, Pałac Gruuthuse i Grote Markt podczas wycieczki z przewodnikiem i miej wolny czas na samodzielne zwiedzanie. Opuść Amsterdam i udaj się do Brugii, aby zobaczyć zabytki światowego dziedzictwa UNESCO z anglojęzycznym przewodnikiem. Zapoznaj się z historią Belgii, odwiedzając takie atrakcje jak "Jezioro Miłości" (Minnewater) i XIII-wieczny Begijnhof. Dowiedz się więcej o belgijskich piwach i podziwiaj ceglaną wieżę kościoła Matki Boskiej. Poznaj urokliwą okolicę wokół kanału Djiver, a następnie przejdź się brukowanym placem Walplein. Wędruj wąskimi uliczkami Stoofstraat i odkryj Pałac Gruuthuse, Plac Burg i Bazylikę Świętej Krwi. Zakończ na Grote Markt i zyskaj 3 godziny wolnego czasu na lunch lub samodzielne odwiedzenie sklepów z czekoladą i koronkami.

Z Brukseli: Całodniowa wycieczka z przewodnikiem po Antwerpii i Gandawie

Z Brukseli: Całodniowa wycieczka z przewodnikiem po Antwerpii i Gandawie

O godzinie 8:30 zostaniesz odebrany z miejsca spotkania w centrum Brukseli, aby udać się w kierunku Antwerpii. W drodze do Antwerpii zatrzymasz się na kilka minut przy charakterystycznym Atomium, gdzie zrobisz zdjęcie i będziesz kontynuować podróż. Po dotarciu na miejsce zwiedzisz targ mięsny, zamek Steen, plac ratuszowy, gotycki kościół Matki Bożej, kościół San Carlos de Borromeo, deptak ciastek i piękną ulicę Meir. Po tej wycieczce z przewodnikiem będziesz cieszyć się wolnym czasem na zwiedzanie miasta we własnym zakresie. Następnym celem podróży będzie piękne i potężne miasto Gandawa. Podczas tej wizyty zobaczysz katedrę San Bavón (w której znajduje się słynny obraz braci Van Eyck "Adoracja Mistycznego Baranka"), dzwonnicę Belfort, osobliwy gotycki i renesansowy ratusz, kościół San Nicolás, dom cechowy masonów, nabrzeże ziół i zboża, targ mięsny oraz majestatyczny zamek hrabiów Flandrii. Po tej magicznej wycieczce ponownie wsiądziesz do autobusu, którym wrócisz do Brukseli. Nie przegap okazji, aby cieszyć się tym wspaniałym dniem z nami!

Antwerpia: gra w poszukiwanie skarbów i główne atrakcje miasta

Antwerpia: gra w poszukiwanie skarbów i główne atrakcje miasta

Zwiedzaj Antwerpię w swoim tempie podczas pieszego poszukiwania skarbów w ramach gry na telefonie. Spróbuj rozszyfrować zagadki, szukaj pomocy w głównych atrakcjach miasta i odblokuj interesujące fakty i legendy. Ta atrakcja na świeżym powietrzu jest doskonała dla osób, które po raz pierwszy odwiedzają miasto, par, grup, rodzin oraz dzieci i świetnie sprawdzi się jako zajęcie integracyjne. Pobierz aplikację na swoje urządzenie mobilne (instrukcje otrzymasz po dokonaniu rezerwacji), po czym rozpocznij piesze poszukiwanie 10 głównych atrakcji miasta. Spaceruj w swoim tempie. Możesz wstrzymać lub wznowić grę, kiedy tylko zechcesz. Na przystankach poznasz lepiej każdą z atrakcji i otrzymasz zadanie rozwiązania zagadki związanej z miejscem, co może Ci się udać tylko, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Musisz użyć swojej wyobraźni, zdolności logicznego myślenia i obserwacji oraz umiejętności pracy w zespole, aby odblokować prawidłowy kod i odkryć kolejny cel gry połączonej ze zwiedzaniem miasta. W trakcie spaceru odkrywaj wskazówki przy każdej z atrakcji, aby poznać następny cel gry. Aby ukończyć grę, musisz użyć swojej wyobraźni, zdolności logicznego myślenia i obserwacji oraz umiejętności pracy w zespole.Na zewnątrz każdej atrakcji dowiesz się więcej o mieście i będziesz mieć szansę na rozwiązanie ciekawej zagadki. Rozpocznij wycieczkę przy dworcu kolejowym Antwerpen-Centraal. Jest to stalowa budowla o wyjątkowej architekturze. Odwiedź kościół św. Jakuba, który słynie z pięknych wnętrz. Zrób zdjęcia pięknego kościoła protestanckiego św. Karola Boromeusza i podziwiaj katedrę Najświętszej Marii Panny. Następnie udaj się na Groenplaats, duży plac wyglądający jak z bajki. Odwiedź Muzeum Plantin-Moretus i dowiedz się więcej o typografii. Zobacz zamek Het Steen, który ma wyjątkowo burzliwą historię. Zobacz muzeum Vleeshuis, jedno z niewielu muzeów z wystawami dotyczącymi historii tańca i muzyki. Zachwyć się ratuszem miejskim i renesansową architekturą. Na koniec odwiedź Grote Markt z piękną fontanną Brabo.

Antwerpia: 2-godzinna piesza wycieczka z najważniejszymi atrakcjami

Antwerpia: 2-godzinna piesza wycieczka z najważniejszymi atrakcjami

Zobacz historyczne zabytki Antwerpii podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem w języku angielskim lub holenderskim i podziwiaj główne zabytki głównego placu Groenplaats, takie jak katedra Onze-Lieve-Vrouwekathedraal i pomnik artysty Rubensa. Zejdź małymi uliczkami, aby znaleźć urocze dziedzińce i gotyckie kościoły, a także pozostałości starożytnych kamiennych murów i piękny ratusz na imponującym Grote Markt (Rynek Wielki). Posłuchaj, jak Wikingowie, Napoleon Bonaparte i średniowieczni gildie odegrali rolę w kształtowaniu miasta.

Antwerpia: Wycieczka piesza z aplikacją Audioguide

Antwerpia: Wycieczka piesza z aplikacją Audioguide

Odkryj Antwerpen na własnych warunkach dzięki tej audiowycieczce z przewodnikiem, dostępnej na smartfonie! Zanurz się w pięknie tego historycznego miasta we własnym tempie i w preferowanym języku. Ta audiowycieczka z przewodnikiem oferuje elastyczność w wyborze miejsc docelowych i decydowaniu, ile czasu chcesz spędzić w każdym z nich. Nie możesz przegapić bogatej historii Antwerpii. Historyczne centrum z wielowiekowymi placami ma wiele imponujących budynków, ładne dzielnice, ciekawe muzea i wiele przytulnych restauracji i barów. Podczas wycieczki audio mijasz kilka wyjątkowych zabytków, takich jak gotycka katedra Matki Bożej, Rubenshuis, fontanna Brabo i najstarszy budynek giełdy na świecie. Jak zapewne wiesz, Antwerpia jest największym portem składowania kakao na świecie. Czy wiesz, że kiedyś lekarstwa pokrywano warstwą czekolady? Chocolatier Neuhaus odpowie na wszystkie Twoje pytania i życzenia dotyczące czekolady. Podczas tej wycieczki z przewodnikiem zagłębisz się w historię historycznej Antwerpii i odkryjesz wszystkie sekrety, które niesie ze sobą miasto. Starannie przygotowaliśmy dla Ciebie najpiękniejszą trasę spacerową i zebraliśmy ponad 40 wciągających i interesujących historii. Przejdziesz obok wszystkich dobrze znanych zabytków, ale będziesz także zaskoczony nowymi odkryciami i ukrytymi klejnotami. Odkryj bogatą historię Antwerpii, poznaj jej tętniącą życiem teraźniejszość i zachwyć się jej urzekającymi legendami i opowieściami. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na samotną przygodę, romantyczny spacer po mieście z partnerem, czy też zwiedzasz miasto z przyjaciółmi lub rodziną, nasza audiowycieczka z przewodnikiem zaspokoi wszystkie preferencje. Ponadto otrzymasz atrakcyjną zniżkę, jeśli wybierzesz się na wycieczkę z osobami towarzyszącymi.

eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

Niezależnie od tego, czy jesteś podróżnikiem zwiedzającym Wielką Brytanię, czy wyruszasz na europejską przygodę z wieloma krajami, karta eSIM zapewnia stałą łączność. Ciesz się natychmiastową dostawą mobilną i opcjami zasięgu od 1 do 30 dni z 500 MB do 10 GB. Ta karta eSIM jest idealna dla nowoczesnych podróżników korzystających z urządzeń takich jak iPhone lub inne smartfony obsługujące funkcję eSIM. Ciesz się wygodą przedpłaconego zasięgu we wszystkich głównych europejskich miejscach docelowych z nieprzerwaną łącznością i bez niespodzianek. Ta karta eSIM obejmuje następujące lokalizacje: Austria (Österreich) Belgia (Belgien) Bułgaria (Bulgarien) Cypr (Zypern) Chorwacja (Kroatien) Dania (Dänemark) Estonia (Estland) Finlandia (Finnland) Francja (Frankreich) Niemcy (Deutschland) Grecja (Griechenland) Węgry (Ungarn) Irlandia (Irland) Islandia (Island) Włochy (Italien) Łotwa (Lettland) Litwa (Litauen) Luksemburg (Luxemburg) Malta Norwegia (Norwegen) Holandia (Niederlande) Polska (Polen) Portugalia Słowacja (Slowakei) Słowenia (Slowenien) Hiszpania (Spanien) Zjednoczone Królestwo (Vereinigtes Königreich) Republika Czeska (Tschechische Republik) Rumunia (Rumänien) Szwecja (Schweden) Szwajcaria (Schweiz) Ukraina

Antwerpia: Interaktywna wycieczka po Browarze Miejskim De Koninck

Antwerpia: Interaktywna wycieczka po Browarze Miejskim De Koninck

Wycieczka po naszym Browarze Miejskim! To nie tylko miejsce, które trzeba zobaczyć, ale przede wszystkim ze względu na niezliczone interaktywne doświadczenia. Nie, nie musisz podążać za przewodnikiem: tę wizytę robisz we własnym tempie. Ponadto przed i w trakcie wizyty zapewniamy Państwu doskonale dobraną degustację. Więc umieść naszą wycieczkę na swojej liście życzeń lub jeszcze lepiej: przyjdź i przeżyj ją natychmiast! Weź udział w interaktywnej wycieczce po browarze w Antwerpii City Brewery. Dowiedz się wszystkiego o Antwerpii jako mieście piwa, o historii belgijskich piw i całym procesie warzenia w różnych salach tematycznych. Liczne efekty interaktywne i audiowizualne zapewniają w pełni wciągające wrażenia. Na czterometrowym moście w warzelni można poczuć moc browaru. Przed i w trakcie wizyty zostaniesz poczęstowany doskonale nalanym piwem. Czego możesz się spodziewać? - Audiowizualne, interaktywne zwiedzanie bez przewodnika. - We własnym tempie, czas trwania około 1 godziny. - 2 degustatory są wliczone w cenę, jeden przed wycieczką i jeden w jej trakcie. - Wycieczka jest całkowicie dostępna dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich Po wizycie napij się pysznego, świeżo nalewanego piwa w naszym barze! Serwujemy tutaj wszystkie piwa z naszej oferty oraz oferujemy mnóstwo smacznych przekąsek. Zapraszamy również na spacer po naszym browarze! Znajdziesz tu wszelkiego rodzaju miłe pamiątki i oczywiście pyszne piwa. i Idealne miejsce na zakończenie wizyty!

Antwerpia: City Highlights Group Bike Tour z przewodnikiem

Antwerpia: City Highlights Group Bike Tour z przewodnikiem

Dołącz do wycieczki grupowej i zobacz główne zabytki Antwerpii, w tym katedrę, ratusz, zamek Steen, stary port, muzeum MAS i najpiękniejszy dworzec kolejowy na świecie podczas 2-godzinnej wycieczki rowerowej. Wycieczka rozpoczyna się i kończy przy ulicy Vleminckstraat 15a, która znajduje się w samym centrum miasta, zaledwie 5 minut spacerem od katedry. Podczas wycieczki rowerowej zatrzymasz się w kilku miejscach, w których przewodnik udzieli szczegółowych informacji o tym, co widziałeś. Przewodnicy wycieczek są wybierani na podstawie ich znajomości miasta, umiejętności opowiadania historii i oczywiście poczucia humoru! Zawsze najlepiej jest zobaczyć miasto oczami mieszkańca. Dlatego twoi przewodnicy mają swobodę dostosowania wycieczki do swoich upodobań i specjalnych życzeń. Oznacza to, że oprócz głównych atrakcji będziesz mieć możliwość odwiedzenia niektórych witryn. Będziesz podróżować po mieście, tak jak robi to wielu mieszkańców. To bezpieczny i przyjemny sposób na poznanie Antwerpii.

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Ułatw sobie podróż dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 42 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie i Wielkiej Brytanii. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Objęte są również Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Portugalia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Wielka Brytania i północna Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone'em XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Wielka Brytania: Telefonica / Vodafone /Hutchison 3G /Wszędzie wszędzie

Z Brukseli: Zwiedzanie Antwerpii z przewodnikiem

Z Brukseli: Zwiedzanie Antwerpii z przewodnikiem

Odkryj cuda Antwerpii! Położona wzdłuż rzeki Skaldy, ta czarująca, choć mniej znana destynacja była niegdyś domem słynnego artysty Petera Paula Rubensa. Począwszy od dworca kolejowego w Antwerpii, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO, poprowadzimy Cię przez dzielnicę handlową z jej charakterystycznymi klejnotami architektonicznymi. Poznaj bogate dziedzictwo gotyckich domów cechowych na Rynku i odkryj otaczające go brukowane uliczki, obok imponującego XIII-wiecznego zamku, który niegdyś strzegł średniowiecznego portu rzecznego. W czasie wolnym będziesz miał okazję podziwiać wielkość katedry Matki Bożej, w której znajdują się wspaniałe obrazy światowej klasy artystów z XVII wieku, lub skosztować narodowego dania "Stoofvlees", a także wspaniałego lokalnego piwa "Bolleke". Przed powrotem do Brukseli zabierzemy Cię przez słynny port i tętniącą życiem dzielnicę żydowską. Dołącz do nas na niezapomnianą podróż przez bogatą historię i urok Antwerpii!

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 85
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Antwerpia

Antwerpia: najciekawsze atrakcje

Antwerpia: atrakcje

Belgia: miasta

Antwerpia: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Antwerpia? Kliknij tutaj.

Antwerpia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(1293 recenzji)

Naprawdę podobało nam się polowanie na padlinożerców i związana z nim wycieczka po mieście. Masz dobry przegląd pięknych atrakcji Antwerpii i nie chodzisz bez celu po mieście. Byliśmy w Antwerpii na spontanicznej jednodniowej wycieczce, więc nie musieliśmy wcześniej zajmować się miastem.

Fajna wycieczka z ciekawymi informacjami o Antwerpii. Wszystko dzieje się w centrum, dlatego w każdej chwili możesz przerwać zwiedzanie na przekąskę lub kawę. Mieliśmy edukacyjny i rozrywkowy dzień w Antwerpii i zdecydowanie polecamy to zajęcie.

Bardzo fajny sposób na odkrycie Antwerpii. W ten sposób zobaczysz więcej miasta. Zadania były łatwe i przyjemne do wykonania. Napotkałem wystarczająco dużo tarasów, żeby zrobić sobie przerwę :)

Było fajnie i zobaczyliśmy wszystkie wspaniałe zabytki. O wiele bardziej praktyczne niż samodzielne szukanie wszystkiego. I dowiesz się wiele o historii miasta.

Bardzo fajny sposób na odkrywanie Antwerpii z grupą przyjaciół