Antwerpen-Centraal

Antwerpen-Centraal – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Antwerpia: gra w poszukiwanie skarbów i główne atrakcje miasta

1. Antwerpia: gra w poszukiwanie skarbów i główne atrakcje miasta

Zwiedzaj Antwerpię w swoim tempie podczas pieszego poszukiwania skarbów w ramach gry na telefonie. Spróbuj rozszyfrować zagadki, szukaj pomocy w głównych atrakcjach miasta i odblokuj interesujące fakty i legendy. Ta atrakcja na świeżym powietrzu jest doskonała dla osób, które po raz pierwszy odwiedzają miasto, par, grup, rodzin oraz dzieci i świetnie sprawdzi się jako zajęcie integracyjne. Pobierz aplikację na swoje urządzenie mobilne (instrukcje otrzymasz po dokonaniu rezerwacji), po czym rozpocznij piesze poszukiwanie 10 głównych atrakcji miasta. Spaceruj w swoim tempie. Możesz wstrzymać lub wznowić grę, kiedy tylko zechcesz. Na przystankach poznasz lepiej każdą z atrakcji i otrzymasz zadanie rozwiązania zagadki związanej z miejscem, co może Ci się udać tylko, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Musisz użyć swojej wyobraźni, zdolności logicznego myślenia i obserwacji oraz umiejętności pracy w zespole, aby odblokować prawidłowy kod i odkryć kolejny cel gry połączonej ze zwiedzaniem miasta. W trakcie spaceru odkrywaj wskazówki przy każdej z atrakcji, aby poznać następny cel gry. Aby ukończyć grę, musisz użyć swojej wyobraźni, zdolności logicznego myślenia i obserwacji oraz umiejętności pracy w zespole.Na zewnątrz każdej atrakcji dowiesz się więcej o mieście i będziesz mieć szansę na rozwiązanie ciekawej zagadki. Rozpocznij wycieczkę przy dworcu kolejowym Antwerpen-Centraal. Jest to stalowa budowla o wyjątkowej architekturze. Odwiedź kościół św. Jakuba, który słynie z pięknych wnętrz. Zrób zdjęcia pięknego kościoła protestanckiego św. Karola Boromeusza i podziwiaj katedrę Najświętszej Marii Panny. Następnie udaj się na Groenplaats, duży plac wyglądający jak z bajki. Odwiedź Muzeum Plantin-Moretus i dowiedz się więcej o typografii. Zobacz zamek Het Steen, który ma wyjątkowo burzliwą historię. Zobacz muzeum Vleeshuis, jedno z niewielu muzeów z wystawami dotyczącymi historii tańca i muzyki. Zachwyć się ratuszem miejskim i renesansową architekturą. Na koniec odwiedź Grote Markt z piękną fontanną Brabo.

Antwerpia: wycieczka rowerowa z przewodnikiem

2. Antwerpia: wycieczka rowerowa z przewodnikiem

Przejedź przez urocze miasto Antwerpia podczas wycieczki rowerowej z przewodnikiem. Zobacz okazałe rezydencje, malownicze place i piękną gotycką architekturę. Rozpocznij od głównego dworca kolejowego w Antwerpii i jedź przez dzielnicę żydowską w kierunku parku miejskiego. Kontynuuj w kierunku majestatycznego południa, będziesz cieszyć się spokojną przejażdżką wśród luksusowych rezydencji fantazyjnej części miasta. Zwiedzaj przyjemne place i zobacz piękną gotycką katedrę w historycznym centrum. Złap wspaniałe widoki na niezwykle ważną rzekę Scheldt i stary port. Odkryj najnowszy park w Antwerpii i przejedź przez dzielnicę Seefhoek do stacji, aby podziwiać wspaniały widok na imponujący budynek.

Antwerpia: Wycieczka po mieście na hulajnodze elektrycznej

3. Antwerpia: Wycieczka po mieście na hulajnodze elektrycznej

Poznaj najlepsze atrakcje Antwerpii podczas wycieczki z przewodnikiem na wygodnej hulajnodze elektrycznej. Szybuj ulicami najpopularniejszych dzielnic miasta, poznając ich historię od profesjonalisty. Podziwiaj tradycyjne i nowoczesne budynki podczas spokojnej przejażdżki. Poznaj swojego przewodnika i wskocz na pokład swojej elektrycznej hulajnogi. Naucz się nim sterować w mgnieniu oka i ciesz się stabilną jazdą. Rejs z dzielnicy portowej Het Eilandje na północy, z Domem Portowym architekta Zahy Hadid, do Dzielnicy Diamentów na południu. Obejrzyj do 16 kilometrów tętniących życiem ulic miasta. Podróżuj wzdłuż rzeki Scheldt i odkryj lokalne atrakcje, w tym operę, Museum aan de Strom, średniowieczną fortecę Het Steen, Pałac Sprawiedliwości architekta Richarda Rogersa oraz park centralny i dworzec centralny.

Antwerpia: gra w ucieczkę i wycieczka

4. Antwerpia: gra w ucieczkę i wycieczka

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawą w eksplorację podczas tej pieszej wycieczki po Antwerpii na smartfonie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu, zagadki są zawsze trudne. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj w grę we własnym tempie. Rozpocznij swoją wycieczkę na dworcu głównym w Antwerpii, stalowej konstrukcji o wyjątkowej architekturze. Odwiedź Sint-Jacob Antwerpen z jej pięknym wystrojem wnętrz. Sfotografuj kościół św. Karola Boromeusza, piękny kościół protestancki i podziwiaj katedrę Panagia, która Cię urzeka. Potem zrób zdjęcia Groenplaats, dużego, bajkowo wyglądającego placu. Zwiedź Muzeum Plantin-Moretus i poznaj typografię. Podziwiaj Het Steen z jego ciężką historią. Zobacz Muzeum Vleeshuis, jedno z nielicznych muzeów z eksponatami dotyczącymi historii tańca i muzyki. Ciesz się ratuszem w Antwerpii i podziwiaj renesansową architekturę. Na koniec odwiedź Grote Markt z pięknym pomnikiem Brabo.

Antwerpia: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

5. Antwerpia: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę od głównego dworca kolejowego w Antwerpii – stalowej konstrukcji o wyjątkowej architekturze. Odwiedź Sint-Jacob Antwerpen z pięknym wystrojem wnętrz. Sfotografuj kościół św. Karola Boromeusza, piękny kościół protestancki i podziwiaj katedrę Panagia, która Cię oczaruje. Następnie zrób zdjęcia Groenplaats – dużego, bajkowego placu. Poznaj Muzeum Plantin-Moretus i poznaj typografię. Podziwiaj Het Steen z jego ciężką historią. Zobacz Muzeum Vleeshuis, jedno z niewielu muzeów posiadających eksponaty dotyczące historii tańca i muzyki. Ciesz się ratuszem w Antwerpii i podziwiaj renesansową architekturę. Na koniec odwiedź Grote Markt z pięknym pomnikiem Brabo. Pobierz ze sklepu aplikację „World City Trail”. Następnie rozpocznij wycieczkę i ciesz się!

Antwerpia: piesza wycieczka z przewodnikiem po żydowskiej dzielnicy

6. Antwerpia: piesza wycieczka z przewodnikiem po żydowskiej dzielnicy

WYCIECZKA SPACEROWA PO DZIELNICY ŻYDOWSKIEJ Odkryj fascynujące fakty o społeczności żydowskiej w Antwerpii Nasz przewodnik zabierze Cię na wycieczkę odkrywczą po okolicy otaczającej dworzec centralny. Podczas spaceru po dzielnicy diamentów i małych uliczkach dzielnicy żydowskiej przewodnik opowie Ci więcej o Żydach z Antwerpii. Najpierw dowiesz się, jak powstała społeczność żydowska w Antwerpii. Następnie poznasz typowe zwyczaje tradycji żydowskiej, takie jak koszerne jedzenie, szabat i mezuza przy drzwiach. Ta trasa mija żydowskie piekarnie, sklepy i synagogi (nie wchodzimy do środka).

Antwerpia: Historyczna piesza wycieczka po Starym Mieście

7. Antwerpia: Historyczna piesza wycieczka po Starym Mieście

Wybierz się na pieszą wycieczkę po sercu Antwerpii. Podziwiaj kultowe zabytki, takie jak majestatyczny Dworzec Centralny, Meir, inspirująca katedra, średniowieczny Het Steen, wielki Stadsfeestzaal i tętniący życiem Grote Markt. Spaceruj po brukowanych uliczkach i rozległych placach Antwerpii, rozkoszując się chwałą zabytkowych budynków i bogatym średniowiecznym dziedzictwem miasta. Odkryj opowieści o rzymskich zdobywcach, hiszpańskich władcach i średniowiecznych cudach, a także o kluczowej roli Antwerpii w tętniącej życiem historii Belgii. Zdobądź poufną wiedzę od lokalnego przewodnika i poznaj autentyczne antwerpskie doświadczenia, znajdź najlepsze kulinarne hotspoty, poznaj lokalne sekrety i poruszaj się po mieście jak prawdziwy wtajemniczony.

Antwerpia: Ekspresowy spacer z lokalnym przewodnikiem w 60 minut

8. Antwerpia: Ekspresowy spacer z lokalnym przewodnikiem w 60 minut

Wybierz się na 60-minutową wycieczkę po Antwerpii z perspektywy miejscowego i wykorzystaj w pełni swoją cenną wizytę! Od Katedry Matki Bożej po Rubenshuis, poznaj najbardziej charakterystyczne zabytki miasta. Odkryj wszystkie kluczowe fakty na temat Antwerpii, poznaj lokalny styl życia i posmakuj jej wyjątkowej kultury. Twój lokalny przewodnik, wyposażony w historie i wskazówki, wskaże Ci najlepszą lokalną kuchnię i skieruje Cię do tętniących życiem barów, w których możesz wypić drinka i zrelaksować się w prawdziwym antwerpskim stylu. To doświadczenie koncentruje się na zapewnieniu prawdziwego poczucia Antwerpii, łącząc Cię z lokalnym stylem życia i jego zabytkami, a wszystko to idealnie pasuje do każdego planu zwiedzania.

Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj wg::

Antwerpen-Centraal: najlepsze atrakcje w pobliżu

Antwerpen-Centraal: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Antwerpen-Centraal? Kliknij tutaj.

Antwerpen-Centraal: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(76 recenzji)

Naprawdę podobało nam się polowanie na padlinożerców i związana z nim wycieczka po mieście. Masz dobry przegląd pięknych atrakcji Antwerpii i nie chodzisz bez celu po mieście. Byliśmy w Antwerpii na spontanicznej jednodniowej wycieczce, więc nie musieliśmy wcześniej zajmować się miastem.

Fajna wycieczka z ciekawymi informacjami o Antwerpii. Wszystko dzieje się w centrum, dlatego w każdej chwili możesz przerwać zwiedzanie na przekąskę lub kawę. Mieliśmy edukacyjny i rozrywkowy dzień w Antwerpii i zdecydowanie polecamy to zajęcie.

Bardzo fajny sposób na odkrycie Antwerpii. W ten sposób zobaczysz więcej miasta. Zadania były łatwe i przyjemne do wykonania. Napotkałem wystarczająco dużo tarasów, żeby zrobić sobie przerwę :)

to było naprawdę miłe i zabawne doświadczenie. we własnym tempie odkryliśmy kilka perełek miasta i mogliśmy się zatrzymać i odwiedzić to, co nas najbardziej zainteresowało. Rozmyślny.

Bardzo fajny sposób na odkrywanie Antwerpii z grupą przyjaciół