Anglia Południowo-Zachodnia
Wycieczki całodniowe do:

Wycieczki całodniowe do:
Liczba znalezionych atrakcji: 182
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Anglia Południowo-Zachodnia

Anglia Południowo-Zachodnia

Anglia Południowo-Zachodnia: Wycieczki i bilety

Anglia Południowo-Zachodnia: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Anglia Południowo-Zachodnia? Kliknij tutaj.

Anglia Południowo-Zachodnia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0
(5 recenzji)

Świetna jednodniowa wycieczka z Ivanem i Armando pomagającymi w zarządzaniu czasem, dużo dzielenia się wiedzą i ciekawych historii o każdym miejscu historycznym. Moja mama i ja bardzo podobała nam się ta jednodniowa wycieczka. Gorąco polecam! Ivan dołożył także wszelkich starań, aby przygotować dla nas mapy zawierające odniesienia wizualne, dzięki którym odnajdziemy drogę powrotną do miejsc spotkań, a także zalecenia dotyczące jedzenia. Doceniam to i świetną robotę Ivan!

Ogólna podróż była dobra. Czasami czuliśmy się pospieszeni, ale staraliśmy się zobaczyć dużo w ciągu jednego dnia. Przewodnik miał dobre poczucie humoru, a kierowca był świetny, szczególnie w deszczu. Jedynym minusem była deszczowa pogoda, ale to nam nie przeszkodziło.

Bardzo prosta podróż. Mamy idealną ilość czasu, aby popatrzeć na kamienie i zobaczyć sklep z pamiątkami. Trochę ciasno jest też zobaczyć muzeum, które mają na miejscu, ale podoba mi się, że wróciliśmy do miasta wystarczająco wcześnie, aby zająć się innymi rzeczami:)

Nasz kierowca Dexter był świetny. Gdy wychodziliśmy, dostarczył wielu informacji na temat Londynu i okolicy. Mnóstwo czasu do spędzenia wokół skał i okolicy. Jeśli interesuje Cię Stonehenge, polecam tę wycieczkę. Wszystko było bez zarzutu.

Wrażenia bardzo dobre. Niedosyt w Oksfordzie, - mało czasu - nie starczyło na Christ Church.