Anglia Południowo-Zachodnia
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 205
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Anglia Południowo-Zachodnia

Anglia Południowo-Zachodnia

Anglia Południowo-Zachodnia: atrakcje

Anglia Południowo-Zachodnia: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Anglia Południowo-Zachodnia? Kliknij tutaj.

Anglia Południowo-Zachodnia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5
(5 recenzji)

Moja wycieczka przebiegła perfekcyjnie, wszystko odbyło się na czas, przybycie na miejsce odbyło się punktualnie i jeśli udało nam się być jedną z pierwszych grup, które odwiedziły Stonehenge, mogliśmy się nią cieszyć bez tak dużej liczby osób w pobliżu. Przewodnik był bardzo przyjazny, po drodze udzielał nam ciekawych informacji i był przyjazny i pomocny. Ciężarówka była bardzo czysta i wygodna. Kierowca był również bardzo przyjazny. W kilku komentarzach na temat tej atrakcji byli zdenerwowani, ponieważ przewodnik nie mówi po hiszpańsku i po drodze nic nie zrozumieli, a właściwie wycieczka odbywa się w całości po angielsku, co jest dla mnie oczywiste, ponieważ jest to język danego kraju oni odwiedzają. Ale szczerze mówiąc, nie jest konieczne, aby rozmawiali z Tobą po hiszpańsku lub w wybranym przez Ciebie języku, jeśli pobierzesz audioprzewodnik po Stonehenge, przekażą Ci informacje w wybranym przez Ciebie języku.

Organizacja ścisła, biorąc pod uwagę liczbę etapów i dostępny czas. Był czas na podziwianie interesujących miejsc. Przewodnik Ivan dołożył wszelkich starań, abyśmy mieli dobre doświadczenia. Świetny sposób na podróż na wieś i zwiedzanie łaźni rzymskich w Bath i Stonehenge.

Fantastyczne miejsce. Doskonały transport. Przewodnik jest bardzo uważny. Złą rzeczą było to, że zapłaciłem za zajęcia z przewodnikiem po hiszpańsku, a przewodnik był po angielsku. Wyjazd nie jest punktualny, podali godzinę 7:15, aby wyjechać o 7:30, a wyjechaliśmy o 8:05

Wycieczkę odbyłem sam. Przewodnik był świetny, środek transportu był bardzo dobry, wyjechaliśmy punktualnie i wróciliśmy w wyznaczonym czasie. Przyjechaliśmy wcześnie rano i wspaniale było móc zrobić dobre zdjęcia i odbyć bardzo spokojną wizytę. Gorąco polecam!

Ponieważ początek był trochę na uboczu, podróż była pełna przygód. Przewodnik był bardzo zmotywowany. Reszta była spójna. Dziękuję bardzo!