Angel's Billabong

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Angel's Billabong: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Angel's Billabong? Kliknij tutaj.

Angel's Billabong: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 882 opinii

Tour muy completo, un buen resumen de Bali en dos días. Son 10hs cada día, así que, es un tour un poco intenso, pero si vas por un solo un fin de semana es correctamente lo que necesitas. Me tocó Iwayan de guia. La verdad muy buen guia, te explica las cosas bien y sabe donde están los mejores spoty para fotos. Muy amable, siempre estaba atento a solucionar los problemas que podrías tener por ser turista (propinas para baño, no tener que hacer filas itp.).

Najlepszą częścią podróży jest nasz gościnny przewodnik, Dharma! Będziesz się bawił i zaopiekował co najmniej godzinę wcześniej niż godzina rozpoczęcia wycieczki, a on jest naprawdę cierpliwy i pomaga nam poruszać się po lokalnym tłumie wszędzie. Te dwa dni minęły jak wiatr, a on nie naciskał nas do niczego, ale także upewniał się, że zawsze jesteśmy na czas na zajęcia. Spędziliśmy z Dharmą najlepszy czas i mamy nadzieję, że wkrótce znów go zobaczymy.

Fantastyczna wycieczka i warta zrobienia. Posiadanie osobistego przewodnika i kierowcy sprawiło, że podróż była idealnym przepisem na 10 z 10. Juni, nasz przewodnik i Kartik, nasz kierowca, są tak doświadczeni, że pokonali dużą liczbę turystów, co pozwoliło nam doświadczyć wszystkich aspektów wycieczki. Personalizacja w połączeniu z krajobrazem sprawiły, że była to jedna z najlepszych wycieczek, jakie odbyłem w 14 lat podróży na Bali.

Nasz przewodnik Agum dał nam dużo czasu na obejrzenie wszystkich stron i robienie zdjęć. Zgłosił się także do zrobienia mojego zdjęcia kilka razy, odkąd jestem sam, co doceniam. Miejsce na lunch było w porządku. Szkoda, że nie mogliśmy wybrać innej restauracji, ponieważ było tam pełno turystów i zajęło trochę czasu, ale jedzenie nie było złe. Za cenę wycieczki było przyzwoite.

Zrobiłem trasę z Joni i było super! Gorąco polecam tę wycieczkę, a zwłaszcza z Joni. Był bardzo pomocny, wyjaśniał wiele o wyspie i kulturze i zrobił dla mnie piękne zdjęcia na Instagram itp. Cała podróż była idealna!