Angel's Billabong

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Angel's Billabong: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Angel's Billabong? Kliknij tutaj.

Angel's Billabong: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 882 opinii

Mój mąż i ja w podróży poślubnej odbyliśmy tę trasę i było to NIESAMOWITE! Głównym powodem, dla którego było tak dobrze, był nasz przewodnik, Dharma, zdecydowanie go polecam! Powiedział nam wszystko o kulturze wyspy i upewnił się, że mamy najlepsze doświadczenia; od zapewnienia nam najlepszych miejsc na łodzi motorowej po pokazanie nam najlepszego miejsca na zdjęcia! Nie musisz stresować się próbą wielozadaniowości przy próbie ustawienia aparatu na zdjęcia, ponieważ robi to za Ciebie Twój własny przewodnik! Wayan dopilnował, abyśmy zrobili najlepsze zdjęcia, nawet gdyby musiał wspinać się na drzewa!

Fantastyczna wycieczka i warta zrobienia. Posiadanie osobistego przewodnika i kierowcy sprawiło, że podróż była idealnym przepisem na 10 z 10. Juni, nasz przewodnik i Kartik, nasz kierowca, są tak doświadczeni, że pokonali dużą liczbę turystów, co pozwoliło nam doświadczyć wszystkich aspektów wycieczki. Personalizacja w połączeniu z krajobrazem sprawiły, że była to jedna z najlepszych wycieczek, jakie odbyłem w 14 lat podróży na Bali.

Nasz przewodnik Agum dał nam dużo czasu na obejrzenie wszystkich stron i robienie zdjęć. Zgłosił się także do zrobienia mojego zdjęcia kilka razy, odkąd jestem sam, co doceniam. Miejsce na lunch było w porządku. Szkoda, że nie mogliśmy wybrać innej restauracji, ponieważ było tam pełno turystów i zajęło trochę czasu, ale jedzenie nie było złe. Za cenę wycieczki było przyzwoite.

Fantastycznie, kiedy płyniemy szybką łodzią, więc bardzo niesamowite, podoba mi się to. A mój kierowca Dewa Arta jest również bardzo miły, zawsze sprawia mi więcej radości, a także pomaga mi robić zdjęcia z drzewa, szalone, ale wszystko jest idealne.

Uwielbiam tę wyspę, widok tak bardzo naturalny i piękny, ale droga jest bardzo mała i zła, ale ta podróż daje mi więcej przygód, wrócę ponownie. Dziękujemy za kierowcę i DEWA ARTA, za bezpieczną jazdę.