Anfield: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Anfield? Kliknij tutaj.

Anfield: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 3156 opinii

Naprawdę przyjemne. Wszyscy bardzo pomocni i przyjaźni. Ir był spokojnym czasem, kiedy poszliśmy i mogliśmy nie spieszyć się i cieszyć się w pełni tym doświadczeniem. Parking w Stanley Park był świetny KIEDY udało nam się znaleźć drogę. Projekt budowlany i objazdy bardzo nas zestresowały, ponieważ mogliśmy zobaczyć park, ale nie mogliśmy się tam dostać. Bardzo przyjazny Liverpudlian, którego zapytałem, kto dostaje paliwo pobliski garaż kazał nam iść za nim, co zrobiliśmy. Pomogłyby lepsze znaki na zewnątrz stadionu. Ale dziękuję za wspaniałe doświadczenie.

Zarezerwowaliśmy to doświadczenie dla części naszych wnuków na 13 urodziny prezentu na początku lat i nic o tym nie wiedział, dopóki nie wsiadł do samochodu i daliśmy mu kupon w kopercie - spojrzenie na jego twarzy sprawiło, że dzień! Kocha LFC, ale do tej pory nie miał okazji pojechać na stadion. Jest ogromny parking, mnóstwo okazji do zrobienia wielu zdjęć, a na pamiątkę można kupić profesjonalne zdjęcia swojego dnia. Sklep to marzenie każdego fana LFC i bardzo dobrze zaopatrzony. Czy poleciłbym - absolutnie :-) bez wahania.

To było absolutnie fantastyczne, muszę dla każdego gościa w Liverpoolu, aby nie przegapić tej historii wspaniałego klubu to było wszystko, na co liczyłem jako wielki fan Liverpoolu FC, przyniosło mi łzy w oku i dostałem gęsiej skórki wow dobrze warto, a przewodnik i personel są pierwszej klasy, więc nie przegap tego, co jest koniecznością?

Skorzystaj z bezpłatnego parkingu Stanley Park. Jest to krótki spacer po ziemi do wejścia na wycieczki. Po drodze miniesz pomnik kibicom Liverpoolu, którzy stracili życie w tragedii na Hillsborough. Poświęć chwilę na zatrzymanie się i zastanowienie. Bardzo wzruszające doświadczenie!

Po prostu wspaniałe przeżycie dla każdego fana piłki nożnej, a nawet każdej osoby o zainteresowaniach kulturowych. Miejsce pełne emocji, historii i emocji. Tyle do ogarnięcia dzięki pierwszorzędnej organizacji. Mój wnuk to uwielbiał i chciałbym odwiedzić ponownie (pociągi pozwalają)