Dodaj daty

Amuk Bay
Dżungla

Dżungla

Brak wyników dla „Amuk Bay Dżungla”

Ubud: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 815
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Amuk Bay Dżungla

Bali: nurkowanie z rurką i wodospadem po błękitnej lagunie z lunchem

1. Bali: nurkowanie z rurką i wodospadem po błękitnej lagunie z lunchem

Wybierz się w podróż do Błękitnej Laguny w Padang Bai – jednego z najlepszych miejsc do nurkowania na Bali ze spokojną, krystalicznie czystą wodą. Ciesz się dwiema godzinami snorkelingu, godziną nurkowania w Blue Lagoon i kolejną godziną nurkowania w AmukBay. Zanurz stopy w miękkim, czystym piasku na plaży i nurkuj z rurką, aby odkryć kwitnącą rafę koralową z mątwy, skalary, kowfish i mureny. Pamiętaj, aby spakować aparat podwodny, aby uzyskać niesamowite możliwości fotografii makro. Ciepłe tropikalne wody Błękitnej Laguny są idealne do nurkowania o każdej porze roku. Powróć na brzeg na koniec swojej odysei z rurką na obfity lunch i ucztę indonezyjskim jedzeniem, ciesząc się wyluzowaną atmosferą zatoki Padang. Zakończ dzień, odkrywając wodospad Kanto Lampo, gdzie możesz zanurzyć się w dziewiczej wodzie i zrobić zdjęcia na słynnej skale Insta przed powrotem do hotelu.

Bali: Snorkeling all inclusive na plaży Blue Lagoon

2. Bali: Snorkeling all inclusive na plaży Blue Lagoon

Ciesz się wspaniałym doświadczeniem w pakiecie Blue Lagoon Bali Snorkeling, który przygotowaliśmy w ciągu jednego dnia z 2-godzinnym snorkelingiem w miejscach do nurkowania Blue Lagoon i Tanjung Jepun w Padang Bai. W tym pakiecie zaprosimy Cię do uprawiania snorkelingu w 2 różnych miejscach. Wśród nich: Plaża Blue Lagoon to najlepszy punkt do snorkelingu i ulubione miejsce do snorkelingu dla początkujących i rodzin, ponieważ wody są bardzo spokojne. Drugim jest Tanjung Jepun Snorkeling Spot, który znajduje się w zatoce Amuk. Znajduje się obok Odyssey Submarine Bali. Oferuje najlepszy podwodny widok na piękne koralowce i kolorowe ryby.

Bali: Błękitna Laguna Snorkeling i Monkey Bar Tour

3. Bali: Błękitna Laguna Snorkeling i Monkey Bar Tour

Blue Lagoon Snorkeling and Monkey Bar Tour to jeden z najlepszych prywatnych pakietów wycieczek, aby cieszyć się snorkelingiem w Blue Lagoon i Tanjung Jepun. Jest to jeden z najpopularniejszych pakietów wycieczek do nurkowania w Błękitnej Lagunie, które projektujemy na prywatną wycieczkę. Wycieczka rozpocznie się z Twojego hotelu, nasz kierowca odbierze Cię o 8:00 rano, a następnie pojedzie do Amuk Bay do naszego punktu snorkelingu. Po 1 godzinie jazdy nasz przewodnik powita Cię i przygotuje sprzęt do snorkelingu, a prywatna łódź będzie gotowa, aby zabrać Cię do najlepszego miejsca do snorkelingu w okolicy. Doświadczysz 2 godzin snorkelingu w Tanjung Jepun i Blue Lagoon. Nasz przewodnik pokaże Ci odpowiednie miejsce, aby zobaczyć piękny ogród koralowy i kolorowe ryby. Nasz zespół jest ekspertem w tych miejscach. Następnie wycieczka będzie kontynuowana, aby odwiedzić Monkey Bar i możesz spędzić więcej czasu w tym miejscu. Jeśli poczujesz się wystarczająco w tym miejscu, wycieczka będzie kontynuowana, aby odwieźć Cię z powrotem do hotelu.

Ubud

Ubud

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Dżungla w: Amuk Bay

Oprócz atrakcji typu Dżungla w: Amuk Bay jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Ubud?

Amuk Bay: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Amuk Bay? Kliknij tutaj.