Atrakcje i wycieczki
Amuk Bay

Amuk Bay – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bali: nurkowanie z rurką i wodospadem po błękitnej lagunie z lunchem

Bali: nurkowanie z rurką i wodospadem po błękitnej lagunie z lunchem

Wybierz się w podróż do Błękitnej Laguny w Padang Bai – jednego z najlepszych miejsc do nurkowania na Bali ze spokojną, krystalicznie czystą wodą. Ciesz się dwiema godzinami snorkelingu, godziną nurkowania w Blue Lagoon i kolejną godziną nurkowania w AmukBay. Zanurz stopy w miękkim, czystym piasku na plaży i nurkuj z rurką, aby odkryć kwitnącą rafę koralową z mątwy, skalary, kowfish i mureny. Pamiętaj, aby spakować aparat podwodny, aby uzyskać niesamowite możliwości fotografii makro. Ciepłe tropikalne wody Błękitnej Laguny są idealne do nurkowania o każdej porze roku. Powróć na brzeg na koniec swojej odysei z rurką na obfity lunch i ucztę indonezyjskim jedzeniem, ciesząc się wyluzowaną atmosferą zatoki Padang. Zakończ dzień, odkrywając wodospad Kanto Lampo, gdzie możesz zanurzyć się w dziewiczej wodzie i zrobić zdjęcia na słynnej skale Insta przed powrotem do hotelu.

Bali: Snorkeling all inclusive na plaży Blue Lagoon

Bali: Snorkeling all inclusive na plaży Blue Lagoon

Ciesz się wspaniałym doświadczeniem w pakiecie Blue Lagoon Bali Snorkeling, który przygotowaliśmy w ciągu jednego dnia z 2-godzinnym snorkelingiem w miejscach do nurkowania Blue Lagoon i Tanjung Jepun w Padang Bai. W tym pakiecie zaprosimy Cię do uprawiania snorkelingu w 2 różnych miejscach. Wśród nich: Plaża Blue Lagoon to najlepszy punkt do snorkelingu i ulubione miejsce do snorkelingu dla początkujących i rodzin, ponieważ wody są bardzo spokojne. Drugim jest Tanjung Jepun Snorkeling Spot, który znajduje się w zatoce Amuk. Znajduje się obok Odyssey Submarine Bali. Oferuje najlepszy podwodny widok na piękne koralowce i kolorowe ryby.

Bali: Błękitna Laguna Snorkeling i Monkey Bar Tour

Bali: Błękitna Laguna Snorkeling i Monkey Bar Tour

Blue Lagoon Snorkeling and Monkey Bar Tour to jeden z najlepszych prywatnych pakietów wycieczek, aby cieszyć się snorkelingiem w Blue Lagoon i Tanjung Jepun. Jest to jeden z najpopularniejszych pakietów wycieczek do nurkowania w Błękitnej Lagunie, które projektujemy na prywatną wycieczkę. Wycieczka rozpocznie się z Twojego hotelu, nasz kierowca odbierze Cię o 8:00 rano, a następnie pojedzie do Amuk Bay do naszego punktu snorkelingu. Po 1 godzinie jazdy nasz przewodnik powita Cię i przygotuje sprzęt do snorkelingu, a prywatna łódź będzie gotowa, aby zabrać Cię do najlepszego miejsca do snorkelingu w okolicy. Doświadczysz 2 godzin snorkelingu w Tanjung Jepun i Blue Lagoon. Nasz przewodnik pokaże Ci odpowiednie miejsce, aby zobaczyć piękny ogród koralowy i kolorowe ryby. Nasz zespół jest ekspertem w tych miejscach. Następnie wycieczka będzie kontynuowana, aby odwiedzić Monkey Bar i możesz spędzić więcej czasu w tym miejscu. Jeśli poczujesz się wystarczająco w tym miejscu, wycieczka będzie kontynuowana, aby odwieźć Cię z powrotem do hotelu.

Bali: Snorkeling w Błękitnej Lagunie i wycieczka do wodospadu Kanto Lampo

Bali: Snorkeling w Błękitnej Lagunie i wycieczka do wodospadu Kanto Lampo

Rano zostaniesz odebrany z hotelu i udasz się do Padang Bai we wschodniej części Bali. Przygoda, która przypomni Ci o naturalnym pięknie morza na plaży Błękitnej Laguny, z pomocą tradycyjnej łodzi, która zabierze Cię do eksploracji wschodniego wybrzeża Błękitnej Laguny i zatrzyma się w Tanjung Jepun. Nurkowanie z rurką w pięknym miejscu i ulubionym przez różne ryby, takie jak kałamarnice, mątwy i nemo, zakończy twoje doświadczenie snorkelingu. Następnie odwiedzisz wodospad Kanto Lampo Waterfall Bali, który jest nadchodzącym miejscem turystycznym i doskonale ukrytym w dżungli.

Bali Wschodnie: 3 miejsca na nurkowanie w Błękitnej Lagunie z Turtle Point

Bali Wschodnie: 3 miejsca na nurkowanie w Błękitnej Lagunie z Turtle Point

Wschodnia część Bali jest najlepsza do uprawiania sportów wodnych, szczególnie nurkowania z rurką, niebieska laguna jest najpopularniejszym miejscem do tego. Wyruszamy w miejscu zbiórki w restauracji Topi Inn, najpierw sprawdzamy sprzęt (snorkeling), aby był bardziej odpowiedni dla Ciebie, jak szpilka, maska itp. Nasz zespół serwuje również powitalnego drinka po przybyciu na miejsce zbiórki. Następnie udajemy się łodzią na plażę, to znaczy tuż przed restauracją, jak stoimy przy łodzi, a następnie udajemy się do pierwszego miejsca w Tanjung jepun (zatoka amuk), uprawiając snorkeling przez 1 godzinę, jest tam wiele ryb, takich jak nemo, dorry i wiele innych, po 1 godzinie udajemy się do drugiego miejsca, które nazywa się niebieską laguną, również snorkeling przez 1 godzinę, Po błękitnej lagunie udajemy się do trzeciego miejsca, które nazywa się Turtle Point (bias tugel), również robimy 1 godzinę. jest tam naprawdę wiele żółwi i możemy zobaczyć wiele żółwi, ale zależy to również od pływów falowych, Wiemy, że żółw jest dzikim życiem, więc czasami możemy zobaczyć wiele w tym miejscu, czasami nie widać, więc nie możemy zagwarantować 100% żółwia. Po zakończeniu snorkelingu w 3 miejscach wracamy do restauracji Topi Inn, bierzemy prysznic i jemy lunch (menu indonezyjskie). Następnie wracamy do hotelu. Dostępne są następujące opcje Z transferem lub miejscem zbiórki (opcja wybrana na podstawie Twojej rezerwacji)

Ubud: Najciekawsze atrakcje

Amuk Bay: Wycieczki i bilety

Indonezja: Ciekawe miejsca

Amuk Bay: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Amuk Bay? Kliknij tutaj.

Amuk Bay: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9
(69 recenzji)