Amsterdam
zwiedzanie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Other Sightseeing Options in Amsterdam

Want to discover all there is to do in Amsterdam? Click here for a full list.

Amsterdam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 14 160 opinii

Sprawna organizacja. Rejs jest obowiązkowym punktem zwiedzania Amsterdamu. Polecam zostawić atrakcję na koniec - po zwiedzaniu na nogach. Dostępny jest audiobook w języku polskim - warto posłuchać. W przypadku rejsu startującego i kończącego się w okolicy Dworca Centralnego dobry transfer i bliskość stacji metra. Rejs trwa około godziny. Polecam

Bardzo fajny sposób na niestandardowe poznanie miasta. Dzięki tej grze byłam w tej części miasta gdzie jeszcze nigdy dotąd nie byłam. Jednak myślę, że powinno być więcej dostępnych języków. Przede wszystkim holenderski.

Bardzo miła obsługa rejsu, dopowiadała do przewodnika audio. Szkoda, że w przewodniku audio było kilka powtórek tego samego tekstu. Sam rejs przyjemny, spokojny i można było obejrzeć Amsterdam trochę od innej strony.

Ciekawa przygoda, zmusza do dokładnego oglądania zabytków w celu rozwiązywania kolejnych zagadek a po ich ukończeniu krótko opowiada o historii każdego miejsca. Polecam!

Każdy kto wybiera się do Amstedamu koniecznie powinien odbyć rejs po tamtejszych kanałach. To doskonała i niedroga forma poznania miasta. I atrakcyjna. Warto!