Bilet wstępu

Z Amsterdamu: całodniowy bilet do Keukenhof z transportem

Organizator atrakcji: Holland Ticket Services
Bilet wstępu

Z Amsterdamu: całodniowy bilet do Keukenhof z transportem

Organizator atrakcji: Holland Ticket Services

Od 175,47 zł za osobę

Certyfikat

Odwiedź największy na świecie ogród wiosenny i skorzystaj z bezpośredniego i komfortowego transportu z centrum Amsterdamu do ogrodu Keukenhof. Omiń kolejki i zobacz zadziwiające kwiaty oraz wystawy kwiatowe w swoim tempie.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Opiekun uczestników lub osoba witająca
niderlandzki, angielski, niemiecki

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Skorzystaj z częstego i komfortowego transportu do ogrodu Keukenhof
 • Nie spiesz się i wróć do Amsterdamu o godzinie, która będzie Ci odpowiadać
 • Zwiedź jeden z najsłynniejszych i największych wiosennych ogrodów na świecie
 • Podziwiaj wystawy kwiatowe, spacerując po ogrodzie w swoim tempie
 • Spraw, by Twoja podróż do Keukenhof była przyjemna dzięki temu biletowi łączonemu
Pełny opis

Skorzystaj z bezproblemowego transportu z centrum Amsterdamu do ogrodów Keukenhof. Dzięki swojemu biletowi możesz zwiedzać ogrody tak długo, jak tylko zechcesz. Autobusy do ogrodu Keukenhof odjeżdżają codziennie spod wieży widokowej „This is Holland” znajdującej się naprzeciwko dworca centralnego. Po prostu skorzystaj z bezpłatnego promu za dworcem centralnym w Amsterdamie i przepłyń na drugi brzeg rzeki IJ, skąd dojdziesz pieszo do wieży widokowej „This is Holland” w zaledwie 3 minuty.  

Wejdź na pokład autobusu i podziwiaj krajobrazy w drodze do Keukenhof. Po przybyciu do ogrodu Keukenhof zwiedzaj kwieciste wystawy w swoim tempie. Zachwyć się ponad 7 milionami kwitnących cebulek, zobacz barwne kwietniki i odwiedź pachnące wystawy kwiatowe. Spędź dowolną ilość czasu w ogrodach Keukenhof, a następnie skorzystaj z gwarantowanego miejsca siedzącego w jednym z luksusowych autobusów kursujących regularnie do Amsterdamu.

Wliczone w cenę
 • Transport w obie strony pomiędzy Amsterdamem i ogrodem Keukenhof
 • Wielojęzyczna broszura
 • Wstęp do ogrodów Keukenhof
 • Posiłki i napoje

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Zacznij od stanowiska odprawy na parterze This is Holland (naprzeciwko Dworca Centralnego), gdzie wymienisz swój kupon na bilet. Godziny otwarcia stanowiska odprawy w This is Holland to 8:00–15:00. (Godziny otwarcia na stronie internetowej this is Holland są inne) Godzina rezerwacji to godzina odjazdu autobusu z Amsterdamu. Aby dostać się do This is Holland, skorzystaj z bezpłatnego promu z peronu F3 za Dworcem Centralnym. Prom pokazuje kierunek „Buikslotermeerweg”. To tylko 3 minuty promem na drugą stronę. Gdy wysiądziesz z promu, skręć w lewo. Spójrz w górę, a zobaczysz okrągły budynek z niebiesko-biało-czerwoną flagą Holandii. Ten budynek to „To jest Holandia”. Z promu to 3 minuty spacerem. Kiedy odprawiasz się w celu transferu do Keukenhof; możesz wybrać godzinę/datę rejsu po kanałach

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Zarezerwowana godzina to godzina odjazdu autobusu z Amsterdamu.
 • Czas trwania wycieczki jest elastyczny. Przejazd autobusem z Amsterdamu do ogrodu Keukenhof trwa 55 minut, a park możesz zwiedzić w swoim tempie.
 • Autobusy odjeżdżają codziennie co 30 minut w godz. 8.00–15.00. Nie trzeba rezerwować przedziału czasowego, ale zaleca się przybycie na miejsce na 20–30 minut przed wybraną godziną odjazdu.
 • Autobusy powrotne do Amsterdamu odjeżdżają co 30 minut w godz. 13.00–18.30. Masz zagwarantowane miejsce w luksusowym autokarze.
 •  W przypadku podróży powrotnej do Amsterdamu okaż swój bilet z Amsterdamu do ogrodu Keukenhof. Kupon jest ważny tylko w dniu widocznym na pieczątce.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 2986 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,7/5
 • Transport
  4,7/5
 • Jakość usług
  4,3/5
 • Organizacja
  4,1/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Ogólnie fajnie, ale wiosna przyszła z opóźnieniem i lepiej by było pojechać troszkę później, kiedy wszystkie kwiaty są w rozkwicie. Wietrzna pogoda nieco zmniejszała komfort zwiedzania. Dostępne: plac zabaw dla dzieci, troszkę zwierzątek (króliki, kozy), rejs łodzią, wiatrak, sklepy z pamiątkami, jedzenie i napoje. Pawilon z orchideami umożliwia zakup, do kupienia tez cebulki i nasiona kwiatów. Aby rzetelnie zwiedzić potrzeba około 5h. Wycieczka wykupiona z dojazdem - świetna opcja. Wycieczka dla lubiących spacerować i lubiących rośliny. Ogólnie polecam :)

Czytaj dalej

1 kwietnia 2023

Früh aus dem Hotel raus und erst abends mit dem Zug nach Hause. Dazwischen Keukenhof - doch wohin mit dem Gepäck? Hat sich quasi in Luft aufgelöst, das Problem, nicht das Gepäck ;-) Der Transfer erfolgt mit Reisebussen, die ja ein riesiges Kofferfach haben und im Keukenhof kannst du gleich vornean dein Gepäck kostenfrei zur Aufbewahrung geben. Bei diesem Anbieter erfolgt der Transfer hin- und zurück nach dem HopOn-HopOff-Prinzip; du steigst einfach in den nächsten Bus - nix mit Zeitfenster einhalten müssen - total entspannt. Tja - und Keukenhof is einfach nur schön...

Czytaj dalej

1 kwietnia 2023

35 hehtaaria puistoa ja miljoonia tulppaaneja oli näkemisen arvoinen kokemus. Netistä saadun tiedon mukaan tulppaaniaika kestää äitienpäivään asti, mutta itse huomasimme, että olimme jo vähän myöhässä vappuna. Pelloilla tulppaanit olivat jo kukkineet ja puistossa osa tulppaaneista myös.

1 kwietnia 2023

Numer identyfikacyjny produktu: 85542