Bilet wstępu

Z Amsterdamu: bilet wstępu do Keukenhof i transport

Organizator atrakcji: Holland Ticket Services

Z Amsterdamu: bilet wstępu do Keukenhof i transport

Organizator atrakcji: Holland Ticket Services
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 199,04 zł za osobę

Odwiedź największy na świecie ogród wiosenny i skorzystaj z bezpośredniego i komfortowego transportu z centrum Amsterdamu do ogrodu Keukenhof. Omiń kolejki i zobacz zadziwiające kwiaty oraz wystawy kwiatowe we własnym tempie.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać. Dowiedz się więcej
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Opiekun uczestników lub osoba witająca
angielski, niderlandzki, niemiecki

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Skorzystaj z częstego i wygodnego transportu do ogrodów Keukenhof
 • Obejrzyj prezentację wideo z ciekawymi informacjami podczas jazdy
 • Poznaj jeden z najsłynniejszych i największych wiosennych ogrodów na świecie
 • Omiń kolejki i spaceruj wśród kwietnych wystaw w wolnym czasie
 • Sam zdecyduj, kiedy wrócić do Amsterdamu
Pełny opis

Ciesz się bezproblemowym i wydajnym transportem z centrum Amsterdamu do ogrodów Keukenhof i podróżuj wygodnym autobusem o czasie, który Ci odpowiada. Przyjedź do największego na świecie wiosennego ogrodu w zaledwie 55 minut, skorzystaj z szybkiego wstępu w dniu przyjazdu i pozostań tak długo, jak chcesz. Autobusy do ogrodów Keukenhof odjeżdżają codziennie z przystanku „This is Holland”, naprzeciwko Dworca Centralnego. Po prostu skorzystaj z bezpłatnego promu z głównego dworca kolejowego w Amsterdamie na przeciwną stronę IJ, gdzie „This is Holland” znajduje się zaledwie 3 minuty spacerem od hotelu. Wsiądź do autobusu, a następnie podziwiaj holenderski krajobraz w drodze do ogrodów Keukenhof. Obejrzyj prezentację wideo o historii Holandii, kolorowym krajobrazie i ciekawych informacjach o tym, dlaczego Holandia słynie z kwiatów. Po przybyciu do ogrodów Keukenhof omiń długie kolejki i we własnym tempie zwiedzaj kwietne wystawy wiosennego ogrodu. Podziwiaj nawet 7 milionów kwitnących żarówek i zobacz żywe rabaty kwiatowe i pachnące wystawy kwiatowe. Ciesz się ogrodami Keukenhof w wolnym czasie i korzystaj z częstych odjazdów z gwarantowanymi miejscami w luksusowym autokarze z powrotem do Amsterdamu między 13:00 a 18:30. Jako bonus otrzymasz bezpłatną kopię mapy Amsterdamu, która pomoże Ci odnaleźć się w mieście.

Wliczone w cenę
 • Transport w obie strony między Amsterdamem a Keukenhof
 • Prezentacja wideo w języku angielskim
 • Wielojęzyczna broszura na temat prezentacji (dostępna w 6 językach)
 • Szybki wstęp do ogrodów Keukenhof
 • Mapa miasta Amsterdam
 • Jedzenie i napoje

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Udaj się do This is Holland i wymień kupon na bilet. Godziny otwarcia This is Holland to 8.15–15.15. Godzina rezerwacji jest godziną odjazdu autobusu z Amsterdamu. Aby dostać się do This is Holland, należy skorzystać z bezpłatnego promu kursującego z peronu F3 za dworcem głównym. Kierunek promu to „Buikslotermeerweg”. Na drugą stronę można przepłynąć promem w ciągu zaledwie 3 minut. Po zejściu z promu skręć w lewo. Spójrz w górę, a zobaczysz okrągły budynek z niebiesko-biało-czerwoną flagą Holandii. Ten budynek to This is Holland. Odległość od promu to 3 minuty pieszo.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Paszport lub dowód osobisty

Co trzeba wiedzieć

 • Czas trwania tej wycieczki jest elastyczny. Podróż autobusem z Amsterdamu do ogrodów Keukenhof zajmuje 55 minut, gdzie można zwiedzać park we własnym tempie
 • Autobusy odjeżdżają codziennie co 30 minut od 8:30 do 15:00. Wcześniejsza rezerwacja przedziału czasowego nie jest wymagana, ale zaleca się przybycie 20-30 minut przed planowaną godziną odlotu
 • Autobusy z powrotem do Amsterdamu odjeżdżają co 30 minut między 13:00 a 18:30. Będziesz mieć zagwarantowane miejsce w luksusowym autokarze
 • Prosimy o okazanie biletu dziennego Amsterdam-Keukenhof na podróż powrotną do Amsterdamu. Voucher jest ważny tylko w dniu stempla
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 2857 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,7/5
 • Transport
  4,7/5
 • Jakość/cena
  4,3/5
 • Bezpieczeństwo
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Ogólnie fajnie, ale wiosna przyszła z opóźnieniem i lepiej by było pojechać troszkę później, kiedy wszystkie kwiaty są w rozkwicie. Wietrzna pogoda nieco zmniejszała komfort zwiedzania. Dostępne: plac zabaw dla dzieci, troszkę zwierzątek (króliki, kozy), rejs łodzią, wiatrak, sklepy z pamiątkami, jedzenie i napoje. Pawilon z orchideami umożliwia zakup, do kupienia tez cebulki i nasiona kwiatów. Aby rzetelnie zwiedzić potrzeba około 5h. Wycieczka wykupiona z dojazdem - świetna opcja. Wycieczka dla lubiących spacerować i lubiących rośliny. Ogólnie polecam :)

Czytaj dalej

4 kwietnia 2022

Wygodne transfery do keukemhof

Dobry dzień. Miejsce spotkania mogło być lepiej opisane, ale nadal było łatwe do znalezienia (znajduje się w budynku pod adresem „to jest Amsterdam”). Rozczarowujące, że autobus powrotny, ale miał odjechać o 13, wyjechał o 12:50, więc po prostu go przegapiliśmy i musieliśmy czekać na autobus o 13:30, który odjechał o 13:40, więc mieliśmy prawie godzinę czekania na wyjazd. Poza tym wszystko dobrze.

Czytaj dalej

17 maja 2019

Bardzo wydajny - świetnie się bawiliśmy - a pogoda była idealna?

Jedyną trudnością było to, że nie wiedzieliśmy, gdzie złapać autobus z powrotem do Amsterdamu - ale w końcu pokazał nam się urzędnik (aby przewodnik mógł wskazać miejsce zbiórki do powrotu. Nie pokazano filmu powrotnego - pomyśleliśmy, że może być ciekawe mieć to w drodze powrotnej.Poza tymi małymi problemami doświadczenie było fantastyczne.

Czytaj dalej

30 kwietnia 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 85542