Amsterdam
Krajoznawcze wycieczki piesze

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Amsterdam

Oprócz atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Amsterdam?

W: Amsterdam są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Amsterdam obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Amsterdam: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Amsterdam? Kliknij tutaj.

Amsterdam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 13 383 opinii

Bardzo interesujące! Nigdy nie spodziewałem się, że będzie to tak pouczające… Stan miał wiele szczegółów, których sam nigdy bym nie poznał. Wędrując po okolicy, nigdy nie wiedziałbym, gdzie iść ani co zobaczyć. Wycieczka była równie zabawna, co informacyjna! Dowiedzieliśmy się o historii problemów narkotykowych nękających Amsterdam wiele lat temu, o tym, jak wpłynęło to na społeczeństwo i jak to ukształtowało legalizację marihuany i prostytucji. Szczerze mówiąc, bez względu na twoje osobiste pochodzenie, ta trasa ze Stanem była pełna dobrej, czystej historii tego wyjątkowego miasta. Zabrałbym to ponownie ze sobą. Dziękuję Ci!

To była niesamowita wycieczka z naszym przewodnikiem Stephanem. Był bardzo przyjazny i przychylny. Ponieważ zrobiliśmy tę wycieczkę wcześniej tego dnia, Dzielnica Czerwonych Latarni była nadal bardzo aktywna. Stephan jego opowiadanie było doskonałe i ogólnie był świetnym przewodnikiem. Obowiązkowa pozycja dla każdego, kto odwiedza miasto. Wysoce rekomendowane!

Bardzo pouczająca wycieczka, nie ograniczająca się do czerwonego światła / kawiarni, ale także wiele ekscytujących informacji o Amsterdamie i związku między historią miasta a kulturą tolerancji. Wysoce polecany ;)

Wycieczka na czerwonym świetle była bardzo ekscytująca i interesująca. Udało nam się odkryć wiele nowych rzeczy, przewodnik był bardzo zrelaksowany i zabawny i mógł odpowiedzieć na wszystko.

Polecam każdemu bez względu czy jest fanem piłki nożnej czy nie. Miejsce super