Amsterdam
wycieczki jednodniowe

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Amsterdam: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Amsterdam? Kliknij tutaj.

Amsterdam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 5750 opinii

To była przyjemna wycieczka, zabierająca nas z Amsterdamu na wieś. Wybór lokalizacji i dedykowany im termin był w sam raz. Zostaliśmy powitani w wyznaczonym punkcie wyjścia przez naszego niezwykle przyjaznego i pouczającego przewodnika. Trasa została w pełni wyjaśniona i uspokoiliśmy się. Doświadczyliśmy grup spacerowych, w których zostaliśmy pozostawieni z powodu problemu z poruszaniem się, ale tak się nie stało i naprawdę czuliśmy się częścią grupy.

Genialny przewodnik Xavier, który potrafił doskonałymi komentarzami urozmaicić i tak bogaty program wycieczki. Sama wycieczka przeprowadzona bardzo sprawnie, pokazane i powiedziane jak najwięcej o miejscach, w których byliśmy, łącznie z ciekawostkami na temat miejsc, życia codziennego, historii i innych zabytków Holandii. Widać zgranie z innymi przewodnikami poszczególnych atrakcji. Bardzo ciekawa wycieczka, czas płynie szybko. Gorąco polecam.

Całkowicie podobała mi się ta podróż! Czasy wyznaczone na każdą część wycieczki były idealne! Przewodnik był doskonały. Mówił doskonale po angielsku i hiszpańsku. Dowiedz się dużo o Holandii. Miejsca, w których nas zabrali, były piękne! Autobus był bardzo czysty i wygodny! Zdecydowanie polecam tę wycieczkę, jeśli jesteś w okolicy!

Bardzo miły przewodnik. Wyjątkowo komfortowy autokar. Dobrze zorganizowane.