Wycieczki całodniowe z: Amsterdam

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Amsterdam : autres lieux à visiter

Vous souhaitez découvrir tout ce que Amsterdam a à offrir ? Pour voir la liste complète, cliquez ici.

Amsterdam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 5750 opinii

Genialny przewodnik Xavier, który potrafił doskonałymi komentarzami urozmaicić i tak bogaty program wycieczki. Sama wycieczka przeprowadzona bardzo sprawnie, pokazane i powiedziane jak najwięcej o miejscach, w których byliśmy, łącznie z ciekawostkami na temat miejsc, życia codziennego, historii i innych zabytków Holandii. Widać zgranie z innymi przewodnikami poszczególnych atrakcji. Bardzo ciekawa wycieczka, czas płynie szybko. Gorąco polecam.

Przyjemna podróż, dużo ciekawych wskazówek. Oczywiście jest to jedna z tych mega szybkich wycieczek gdzie nie ma czasu na maruderów tylko otrzymujemy wszystko w skondensowanej postaci / odhaczamy punkty programu - jeśli ktoś spodziewa się dogłębnego zapoznania z tematem to może to później na indywidualnej wycieczce zrobić.

Bardzo dobrze zorganizowany, świetny przewodnik (Diana), fajny autobus i kierowca, ogólnie świetna wycieczka. Powrót do Amsterdamu o 15:00, aby nacieszyć się miastem.

Doskonała wycieczka; nawet jeśli pogoda była fatalna, wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana; nasz przewodnik - Diana - był świetny!

Świetna wycieczka, wspaniali przewodnicy! Zalecana