Bilet wstępu

Amsterdam: bilet wstępu do Rijksmuseum

Amsterdam: bilet wstępu do Rijksmuseum

Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 97,20 zł za osobę

Podziwiaj ponad 400 dzieł artystów takich jak Jan Steen, Frans Hals, Vermeer czy Rembrandt. Zobacz piękne domki dla lalek oraz ogromne kolekcje srebra.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis

Podaruj sobie wspaniały dzień w jednym z najwspanialszych muzeów Amsterdamu, Rijksmuseum, położonym w samym sercu miasta. Ciesząca się międzynarodowym uznaniem kolekcja Rijksmuseum zawiera jedne z najbardziej znanych dzieł w kraju, w tym dzieła historyczne Vermeera, Rembrandta, Fransa Halsa, Van Gogha i innych. Zwiedzający mogą podziwiać „Straż nocną” Rembrandta, która zajmuje swoje miejsce w pięknie oświetlonej sali, pozwalając odwiedzającym cieszyć się każdym najmniejszym szczegółem.

Spójrz także na „żydowską oblubienicę”. Ten ostatni obraz doprowadził Vincenta van Gogha do łez, który po wizycie w Rijksmuseum krótko po jego otwarciu napisał w liście, że chętnie poświęciłby dziesięć lat swojego życia, aby przez dwa tygodnie siedzieć przed obrazem, jedząc tylko nieświeży skórka chleba. Zwiedzający mogą spodziewać się znacznie więcej niż tylko obrazów holenderskich mistrzów ze Złotego Wieku. Obszerna, sugestywna kolekcja Rijksmuseum obejmuje również Delftware, rzeźby, artefakty archeologiczne, odzież, sztukę azjatycką, grafiki, przedmioty z holenderskiej historii morskiej i wiele innych ważnych kulturowo obiektów, które łączą się, aby w żywy sposób opowiedzieć 800-letnią historię Holandii w kontekście globalnym. I oczywiście kolekcja nie jest zamrożona w czasie – można również zobaczyć nowe elementy, takie jak inspirowana Mondriana sukienka Yves Saint Laurent z 1965 roku. Rozpoczął się największy w historii projekt badawczy i restauratorski „Straż nocna”. Dzieje się to na żywo w muzeum i możesz być jego częścią i wesprzeć projekt darowizną.

Wliczone w cenę
 • Wejście do muzeum
 • Wystawy stałe i czasowe
 • Szatnia
 • Darmowe wifi
 • Opłata za rezerwację
 • Wycieczka multimedialna w ponad 10 językach (możliwość zakupu w muzeum w cenie 5 EUR).
 • Wycieczka z przewodnikiem

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Do Rijksmuseum można dojechać tramwajem linii nr 2, 5 i 12. Najbliższy przystanek tramwajowy GVB to „Rijksmuseum”.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Niedozwolone

 • Zwierzęta
 • Palenie tytoniu
 • Skuter elektryczny

Co trzeba wiedzieć

 • Ze względu na trwające obecnie prace renowacyjne oglądanie „Straży nocnej” Rembrandta będzie niemożliwe przynajmniej do początku kwietnia.
 • Aby dokonać rezerwacji grupowej dla ponad 20 osób, skontaktuj się z GetYourGuide.
 • Godziny otwarcia: 9.00-17.00 codziennie przez cały rok. Kasa biletowa Rijksmuseum jest czynna do godz. 16.30.
 • Bilet uprawnia do wstępu do muzeum w ciągu 15 minut od godziny wskazanej na bilecie. W środku możesz zostać tak długo, jak chcesz (aż do zamknięcia)
 • Fotografowanie i filmowanie na terenie muzeum jest dozwolone, ale bez użycia lamp błyskowych i kijków do selfie.
 • Rijksmuseum jest przystosowane dla osób o ograniczonych możliwościach poruszania się i osób im towarzyszących.
 • Osoby, które nie są w stanie samodzielnie poruszać się po muzeum, mogą bezpłatnie zabrać ze sobą jedną osobę towarzyszącą. Bilet dla osoby towarzyszącej można odebrać w kasie nr 1.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 8320 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,4/5
 • Jakość usług
  4,6/5
 • Organizacja
  4,6/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Doskonałe muzeum, dobrze rozplanowane z interesującymi eksponatami. Określone w okresach chronologicznych. Wynajem audio to 5 euro, co jest pomocne. Może zostawić płaszcze i torby itp. W szatni. Upewnij się, że bilet jest przy sobie, ponieważ będzie on wymagany do wejścia na specjalną wystawę na parterze. Dobra kawiarnia. Styczeń jest okresem spokojnym, więc bałem się pomyśleć, jak wygląda okres letni! w sumie dobre doświadczenie.

Czytaj dalej

31 stycznia 2020

Co za naprawdę niesamowite muzeum. Zapłaciliśmy za 50-minutową szybką wycieczkę z przewodnikiem (5 €), która była świetnym sposobem na zapoznanie się z muzeum przed zwiedzaniem na własną rękę. Może to być wycieczka całodzienna. Zabrakło nam czasu, ale szkoda, że nie mogliśmy usiąść i zjeść w kawiarni, ponieważ słyszeliśmy, że jedzenie jest naprawdę dobre i wyglądało na zabawę.

Czytaj dalej

7 stycznia 2020

Niesamowita historia i kolekcja artefaktów z historii Europy. Muzeum jest bardzo autentyczne, a układ jest bardzo wydajny, jeśli przestrzegasz linii czasu. Stoisko z biletami nie jest takie złe z linią, ale linia płaszcza w zimnym czasie zostaje cofnięta. Jest przystosowany dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim, a na jednym piętrze jest kawiarnia na drinka i odbiór. Bardzo polecam to muzeum, a ja polecam zakup GetyourGuide, ponieważ oferują funkcję pomijania linii i łatwo kupują online lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Chciałbym odwiedzić ponownie pewnego dnia podczas pobytu w Amsterdamie.

Czytaj dalej

7 grudnia 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 7135