Amsterdam
rowery

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Other Sightseeing Options in Amsterdam

Want to discover all there is to do in Amsterdam? Click here for a full list.

Amsterdam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 3945 opinii

W naszej grupie było ośmiu plus nasz przewodnik. Mieliśmy jeźdźców na różnych poziomach, a silniejsi jeźdźcy pomagali słabszym bez pytania. Jazda na rowerze w Amsterdamie to wyzwanie i musisz być świadomy swojego otoczenia. Kiedy zaczniesz ruch, musisz iść dalej... Kierowcy z Amsterdamu i rowerzyści są bardzo zręczni i będą pracować wokół ciebie (unikaj uderzania) tak długo, jak będziesz jechał w kierunku, w którym jedziesz. Nasza grupa składała się z (2) osób z RPA, (2) z USA i (4) z Holandii. Nasz przewodnik oprowadzał po angielsku. Zrobiliśmy kilka przerw, więc nie jedziesz bez przerwy przez 3 godziny. Wszyscy związaliśmy się i mieliśmy dużo śmiechu i świetnie się bawiliśmy! Jest to wycieczka, której nie należy podejmować, jeśli pada deszcz... zabrałoby to całą zabawę! Wysoce zalecane!

Doskonały sposób na poznanie Amsterdamu

Rowery są wypożyczane na 24 godziny, a zamiast tego otrzymujesz kupon na bezpłatną kawę lub euro. Rowery są dostosowane do Ciebie i otrzymujesz instrukcje, jak je zabezpieczyć, a także mapę. Wynajęliśmy rowery, aby zwiedzić okolicę i właśnie to zrobiliśmy, pojechaliśmy na krótką przejażdżkę łodzią, a następnie odpłynęliśmy, w sumie 28 mil! Nie mieliśmy żadnych problemów z rowerami i bardzo podobało nam się nasze doświadczenie bycia lokalnym.

Wycieczka rowerowa była naprawdę przeżyciem. Wycieczka przez Kathrin była staranna, bardzo pouczająca i absolutnie zabawna. Kathrin wiele nam opowiadała o mieście i jego mieszkańcach, ale nie „przytłoczyła” nas zbyt wiele lat. Możemy gorąco polecić tę wycieczkę i Kathrin. Drobna uwaga krytyki: na kuponie podano tylko adres jako miejsce spotkania, byłoby nam bardziej pomocne, gdyby podano również nazwę wypożyczalni rowerów.

Powiedziałbym, że zdecydowanie wybierz się na wycieczkę rowerową, aby o wiele bardziej cieszyć się zabytkami i zobaczyć części, których nie byś nie podróżował publicznym transportem lub łodzią. I bardzo przyjemne i zabawne doświadczenie z uroczym przewodnikiem, który opowie Ci historię Amsterdamu od samego początku.

Ta wycieczka pozwoli Ci poczuć Amsterdam od podszewki

Bardzo miły i profesjonalny przewodnik. Jazda na rowerze uliczkami Amsterdamu pozwoli Ci poczuć miasto i jego rytm w pełni