Amsterdam
rejsy i wycieczki statkiem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Andre seværdigheder i Amsterdam

Vil du se alle oplevelser i Amsterdam? Klik her for en fuld oversigt

Amsterdam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 23 621 opinii

Trasa rejsu dobrze zaplanowana, synchronizacja audio chwilami nie trafiła, obsługa rejsu wraz z kapitanem bardzo dobra, w zależności od Łodzi i pogody należy siadać w części szklanej a nie foliowanej..bo jakość robionych zdjęć w tej pierwszej jest zdecydowanie lepsza. Ogólnie polecam ten rejs, bo zawsze inna perspektywa jest ciekawsza od tej standardowej :)

Sprawna organizacja. Rejs jest obowiązkowym punktem zwiedzania Amsterdamu. Polecam zostawić atrakcję na koniec - po zwiedzaniu na nogach. Dostępny jest audiobook w języku polskim - warto posłuchać. W przypadku rejsu startującego i kończącego się w okolicy Dworca Centralnego dobry transfer i bliskość stacji metra. Rejs trwa około godziny. Polecam

Bardzo miła obsługa rejsu, dopowiadała do przewodnika audio. Szkoda, że w przewodniku audio było kilka powtórek tego samego tekstu. Sam rejs przyjemny, spokojny i można było obejrzeć Amsterdam trochę od innej strony.

Każdy kto wybiera się do Amstedamu koniecznie powinien odbyć rejs po tamtejszych kanałach. To doskonała i niedroga forma poznania miasta. I atrakcyjna. Warto!

Fajna opcja zobaczenia miasta szczególne w nocy. W środku jest ciepło i przytulnie. Sporo ludzi to minus. Ale za tą cenę jest przyzwoicie