Atrakcja wodna

Amsterdam: rejs po kanałach

Amsterdam: rejs po kanałach

Zaoszczędź nawet 35%

Od 103,77 zł 67,47 zł za osobę

Odkryj wyjątkową atmosferę Amsterdamu nocą podczas wieczornego rejsu po kanałach. Tysiące świateł oświetlają mosty i kultowe domy nad kanałem, nadając miastu niemal magiczny wygląd.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Czas trwania 75 min
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Zawiera audioprzewodnik
hiszpański, niderlandzki, angielski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, rosyjski, chiński, turecki, czeski, arabski, hindi, indonezyjski, koreański, portugalski, polski, chorwacki, angielski, koreański

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Wybierz się na wycieczkę po kanałach Amsterdamu
 • Odkryj historyczne centrum miasta, Magere Brug (Chudy Most), dzielnicę Gouden Bocht i wiele innych atrakcji
 • Zobacz Amsterdam z perspektywy jego słynnych dróg wodnych
Pełny opis

Odkryj to, co najlepsze w Amsterdamie podczas rejsu po kanałach. Podziwiaj stare i nowe budynki, mosty i wiele więcej w mieście, które jest zakorzenione w historii, ale wciąż się zmienia. Posłuchaj o mieście z audioprzewodnika.

Podziwiaj widoki na XVII-wieczne budynki wzdłuż kanałów, a także kosmopolityczne miasto XXI wieku, jakim stał się Amsterdam. Zobacz wiele stron miasta, od Golden Bend po Overhoeks, najnowszą dzielnicę miasta, oraz od Music Building w porcie po statek VOC.

Dodaj opcjonalne pudełko z przekąskami do swojego rejsu, aby coś przegryźć, gdy zobaczysz zabytki. Posłuchaj osobistego przewodnika audio na pokładzie z komentarzem w 20 językach i bezpłatnymi słuchawkami. Najmłodszym spodoba się specjalny komentarz dźwiękowy „pirata słodkowodnego” dla dzieci oraz ich własną torbę z upominkami, którą można cieszyć się na łodzi.

Wliczone w cenę
 • Rejs po kanałach
 • Pudełko na przekąski (jeśli wybrano opcję)
 • Napoje i przekąski (można kupić w kasie przed wejściem na pokład)
 • Rezerwacje miejsc

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki może zależeć od wybranej opcji.

Opinie klientów

Ogólna ocena

4,4 /5

na podstawie 4937 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,1/5
 • Transport
  4,3/5
 • Jakość/cena
  4,3/5
 • Bezpieczeństwo
  4,6/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

To była przyjemna wycieczka łodzią z dużą ilością informacji. Widok może być nieco ograniczony ze względu na dach i okna, szczególnie jeśli siedzi się w kierunku przejścia. Komputer głosowy do wielojęzycznych wyjaśnień musiał zostać ponownie uruchomiony raz. Ale kapitan dostarczył w międzyczasie wiele informacji, a także dostarczył dodatkowych informacji podczas całej podróży. Łódź miała komfortowy standard, również z toaletą. Zapewniono ochronę przed deszczem. Dach jest otwarty podczas suchej pogody.

Czytaj dalej

29 lipca 2021

Trasa perfekcyjnie wytyczona, kapitan SUPER! Jest bardzo gościnny i przyjazny, co podnosi na duchu, a szereg domów o wspaniałej architekturze wydaje się jeszcze piękniejszy i pozostawia po prostu bajeczne wrażenie Amsterdamu. Ron i Nel w formie wesołego dialogu opowiedzieli ciekawe historie o Amsterdamie i jego mieszkańcach. Wycieczka bardzo mi się podobała i atrakcyjna cena

Czytaj dalej

4 marca 2020

Łatwo było zarezerwować, łatwo było znaleźć biuro, a oni byli przychylni pozwalając nam na wcześniejszy rejs, ponieważ byliśmy tam wcześnie. Łódź była przestronna, w grudniu grzanie było ciepłe i przyjemnie było też mieć ozdoby świąteczne. Podczas gdy słuchawki na trasie nie były tak wygodne, działały świetnie, a kierowca dodał również swoje własne dodatki. Jazda była płynna i mnóstwo okazji do robienia zdjęć. Kałamarnica do usuwania skroplin z okien była dobrym akcentem, chociaż sprawiła, że oboje zachichotaliśmy i nigdy tak naprawdę nie potrzebowaliśmy jej używać.

Czytaj dalej

22 stycznia 2020

Numer identyfikacyjny produktu: 8271