Wybierz daty
Amsterdam

posiłki i napoje

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu posiłki i napoje w: Amsterdam

Oprócz atrakcji typu posiłki i napoje jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Amsterdam?

W: Amsterdam są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu posiłki i napoje w: Amsterdam obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Amsterdam: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Amsterdam? Kliknij tutaj.

Amsterdam: Co mówią inni?

Ta podróż była NIESAMOWITA. Nasz przewodnik, Raquel, był absolutnie najlepszy i sprawił, że całe doświadczenie było bardzo osobiste i wyjątkowe. Miała dogłębną wiedzę na temat Holandii, każdej lokalizacji wycieczki i miasta Amsterdam, w tym faktów historycznych, geograficznych, zabawnych i doradzała, gdzie zjeść! Zawsze oferowała, że zrobi ci zdjęcie i była wszechstronnie przyjazną twarzą i troskliwym przewodnikiem! Poleciłem to już prawie wszystkim, których znam!

Naprawdę świetny rejs statkiem - gospodarze Natalia/Natalie i Joss byli niesamowici, ich szczegółowe anegdoty i znajomość Amsterdamu, kanałów i konkretnych budynków są imponujące! Zaczynają serwować napoje w ciągu pierwszych 5 minut, po uruchomieniu łodzi i napełniają się, kiedy tylko chcesz. Były też dwa różne rodzaje sera do spróbowania, co było świetne. Rejs łodzią był bardzo malowniczy, szkoda tylko, że nie był otwarty i trwał dłużej niż godzinę.

Świetny pomysł na Amsterdam, który można zobaczyć od strony wody Sery i wino doskonale uzupełniają rejs. Przewodnik i kapitan super i z humorem

Super wycieczka, doskonali gospodarze i skiper. Wiele ciekawostek o Amsterdamie, podane z humorem. Fajne serki i wina.

Fajna wycieczka łodzią z ciekawymi informacjami o mieście. . Było fajnie?