Amsterdam
obiekty sportowe

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu obiekty sportowe w: Amsterdam

Oprócz atrakcji typu obiekty sportowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Amsterdam?

W: Amsterdam są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Amsterdam: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Amsterdam? Kliknij tutaj.

Amsterdam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 957 opinii

Zarezerwowałem na 13 godzin, ale z powodu Corony ta trasa została przełożona, niestety nie otrzymałem żadnych wiadomości e-mail o zmianie terminu na 14 godzin. Na szczęście chłopaki byli na tyle uprzejmi, że dołączyli mnie do grupy, która zaczęła się o 12 30, więc straciłem pierwsze 15 minut. Przewodnik był na tyle uprzejmy, że pokazał mi, co straciłem na początku.

Uwielbialiśmy wycieczkę! Nasze dzieci, które są piłkarzami, są tak podekscytowane doświadczeniem tego, co robią gracze. Przyjemnie jest zobaczyć historię. Po prostu żałowaliśmy, że nie trwało to dłużej niż godzinę. Nikt nie chciał, żeby to się skończyło. Nasz przewodnik też był niesamowity - nie pamiętam jego imienia, ale był uczniem, który robił to na pół etatu.

Nie było problemów z biletami. Adresy są podane na biletach, więc łatwo je znaleźć. 24-godzinny bilet komunikacji miejskiej jest idealny do zwiedzania areny (8 €). Można to następnie wykorzystać na dalsze wycieczki po Amsterdamie. Wycieczkę kanałem można wykonać w dowolnym momencie. Idealnie nadaje się do pierwszego poznania miasta.

cały stadion do zwiedzenia z wieloma interesującymi historiami;)

Zdecydowanie polecam fanom piłki nożnej odwiedzenie stadionu