Amsterdam
muzea

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Amsterdam : autres lieux à visiter

Vous souhaitez découvrir tout ce que Amsterdam a à offrir ? Pour voir la liste complète, cliquez ici.

Amsterdam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 29 976 opinii

Muzeum z kategorii " chociaż raz w życiu warto...." zobaczyć słynne słoneczniki na własne oczy. Nie wiem czy aż tak mało Polaków odwiedza muzeum ponieważ mimo 12 języków do wyboru brak polskiego. Podsumowując jeżeli ktoś nie oczekuję "fajerwerków i słonia na piłce" to nie powinien być rozczarowany.

Mega pobyt w muzeum Figur woskowych. Najwieksze wrazenie zrobil na mnie pokoj Anne Frank z nia sama jak zywa siedzaca przy biorku. Pozostale figury super bylismy z synami 16 i 18 lat. Dla kazdego bylo cos, aktorzy ,sportowcy dj. Polecam zarezerwowac wczesniej online na stronie getyourguide.pl

Super zorganizowane muzeum, na dodatek trafiliśmy na czasową wystawę Velazqueza i Rembrandta . Polecam dla tych którzy uczęszczają do muzeów jak i dla ludzi, którzy odwiedzają takie miejsca rzadziej . Pozycja obowiązkowa jeśli jest się kilka dni w Amsterdamie :)

Mylne miejsce odbioru biletu. Podany punkt spotkania i zamiany rezerwacji na bilet nie istnieje. Z kodem kreskowym na rezerwacji wejdziemy bezpośrednio do muzeum. Poza tym wszystko ok, szybki serwis dostarczenia rezerwacji i bardzo dobra wycieczka.

W muzeum każdy znajdzie coś dla siebie ! Fani broni, narzędzi czy zastaw stołowych tez znajda dla siebie coś interesującego .w muzeum znajdują się dzieła np Rembrandta wiec warto się tam wybrać . Ogromna przestrzeń wiec lepiej mieć zapas czasu :)