Więcej zdjęć

Od 286,72 zł za osobę

Marken, Volendam, wiatraki i Amsterdam — wycieczka

Numer identyfikacyjny produktu: 2595
Najważniejsze informacje
Czas trwania
8 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Audioprzewodnik/słuchawki
hiszpański, turecki, kataloński, chiński, angielski, francuski, niemiecki, grecki, hebrajski, włoski, japoński, arabski, polski, portugalski, rosyjski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Wybierz się na wszechstronną wycieczkę; zwiedź Amsterdam i holenderską wieś
 • Odkryj znane kanały Amsterdamu
 • Zobacz diamenty szlifowane w tradycyjny sposób w fabryce diamentów
 • Skosztuj serów w fabryce sera Volendam
 • Odwiedź twórcę chodaków na byłej wyspie Marken
 • Zobacz malownicze wiatraki w skansenie Zaanse Schans
Wycieczka w skrócie
Zwiedź Amsterdam i holenderską wieś podczas tej całodniowej, kompleksowej wycieczki. Zobacz amsterdamskie kanały, odwiedź wiatraki w skansenie Zaanse Schans, spróbuj Edamu w fabryce sera w Volendam i wybierz swoje chodaki na wyspie Marken.
Tego możesz się spodziewać
Weź udział w całodniowej, 9-godzinnej wycieczce do holenderskich wsi i po Amsterdamie. Wycieczka rozpocznie się zwiedzaniem Amsterdamu. Doświadczony przewodnik pokaże Ci, dlaczego Amsterdam może pochwalić się największym historycznym centrum miasta w Europie. Będziesz podziwiać legendarne kanały miasta i spacerować po Dam, największym placu miasta, gdzie znajduje się Królewski Pałac i Pomnik Narodowy. Zobaczysz sławny most Magere, nazywany „chudym mostem”.

Następnie przejdziesz się targiem Alberta Cuypa, podziwiając piękne domy wzdłuż kanałów. Na koniec zobaczysz wiatrak na rzece Amstel i odwiedzisz fabrykę diamentów, gdzie zobaczysz jak poleruje się je w tradycyjny sposób.

Następnie wybierzesz się na holenderską wieś. Zobaczysz znane wiatraki, wsie rybackie i tradycyjne holenderskie stroje.

W tej części wycieczki spotkasz się z twórcą chodaków, który zademonstruje Ci, jak z drewnianych kloców w kilka minut tworzy obuwie. Następnie przespacerujesz się do portu, podziwiając osobliwe społeczeństwo wyspy Marken. Po drodze zobaczysz tradycyjne kostiumy Holendrów, rozpoznawalne z pocztówek i plakatów. 

Twoja grupa będzie miała okazję odwiedzić fabrykę serów Volendam, gdzie przyjazna załoga opowie Ci o procesie ich wytwarzania. Oczywiście, będziesz miał okazję skosztować parę smacznych kąsków. Następnie będziesz mieć czas wolny na spacerowanie lub obiad w jednej z wielu restauracji serwujących ryby.  

Oprócz Volendam, najważniejsze wiatraki znajdują się w skansenie Zaanse Schans, który jest główną atrakcją tej wycieczki. W tym skansenie wiatraki są pięknie odrestaurowane i sprawne. Widoku dopełniają historyczne, drewniane magazyny. Na zakończenie wycieczki, przewodnik odprowadzi Cię pod główną stację kolejową w Amsterdamie.
Wliczone w cenę
 • Podróż autobusem z klimatyzacją
 • Wycieczka z przewodnikiem GPS
 • Opłaty za wstęp
 • Rejs z Volendam do Marken (tylko latem)
Niewliczone w cenę
 • Napiwki
 • Lunch
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Uczestnicy wycieczki proszeni są o przybycie do Damrak nr 26 (w pobliżu głównej stacji kolejowej) co najmniej 30 minut przed porą odjazdu. (Otwórz w Google Maps)

Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 27)

Organizator:

Lindbergh

Numer identyfikacyjny produktu: 2595