Amsterdam Kultura i historia

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Pakiety
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 128
Sortuj według:
Strona 1 z 8

Często zadawane pytania dotyczące: Amsterdam

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Amsterdam?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Amsterdam

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Amsterdam to:

Brugia

Amsterdam: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Amsterdam? Kliknij tutaj.

Amsterdam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 32 101 opinii

Genialne muzeum i audioprzewodnik naprawdę wzbogacają obrazy, zapewniając kontekst i historię. Możesz wybrać opcję podświetleń i skupić się na kluczowych obrazach lub wędrować w wolnym czasie, zatrzymując się przy każdym dziele sztuki, a następnie używając pokrętła do ponumerowanych elementów. Audioprzewodnik podkreśla również kluczowe cechy grafiki i jest bardzo interaktywny.

Łatwo dostać bilety. A jeśli jesteś studentem, możesz ubiegać się o bilet studencki. Nie zajmuje Ci więcej niż 2 godziny. jeśli jesteś szybki, zajmuje to od 1 godziny do półtorej godziny. Dobrze jest zaplanować wyjazd do kilku muzeów w ciągu jednego dnia. ponieważ większość znajduje się w tym samym obszarze. Możesz wejść z plecakiem. Dobre doświadczenie. Kocham to.

Great actors! Awesome atmosphere! Good to know English, as in my group people from France had an issue to understand actors were those were asking or explaining rules ;)

Dzięki tej aplikacji udało nam się kupić bilet, na stronie muzeum wszystko było wyprzedane a sprzedaż była tylko online także polecam

Bezproblemowe wejście do muzeum, pomocna obsługa, wrażenia niezapomniane