Keukenhof, Zaanse Schans i A'dam Lookout Combo Day Tour

Numer identyfikacyjny produktu: 60853

Od 354 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
9 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
hiszpański, angielski, niemiecki

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Zapraszamy na wycieczkę z przewodnikiem po ogrodach Keukenhof
 • Odwiedź clogmaker i ser z gospodarstw rolnych
 • Zobacz wiatraki Zaanse Schans
 • Zobacz niezrównaną panoramę Amsterdamu z A'dam Lookout
Wycieczka w skrócie
Zobacz 3 atrakcji w 1 dzień. Podziwiać piękno ogrodów Keukenhof Tulip na wycieczkę z Amsterdamu. Przejdź do Zaanse Schans Wiatrak wsi, aby zobaczyć inne holenderskie ikony. Wtedy zobaczysz niezrównaną panoramę Amsterdamu z A'dam Lookout.
Tego możesz się spodziewać
Program całodniowa zaczyna się pick-up w centrum Amsterdamu lub w jednym z wybranych hoteli.

Podróżować w komfortowych warunkach na pokładzie autokaru pojedynczego pokładu z Amsterdam za pośrednictwem holenderskiej wsi. Podziwiaj kwitnące pola zalany kolorowe krokusy, tulipany, żonkile i, jako przewodnik opowiada o historii tego regionu.

Po przyjeździe w ogrodach Keukenhof, można udać się na wycieczkę z przewodnikiem jego podstaw. Zajmuje powierzchnię ponad 79 akrów (32 ha), wspaniały ogrody są domem dla niezliczonych cebulek kwitnących, wszystkie starannie zagospodarowany pod estetyczne wzory. Ogrody są wypełnione delikatnymi kwiatami wszystkich rodzajów kolorów i faktur, które pochodzą z delikatnie perfumowane zapach.

Jak zbadać blasku klombów, pól i trawniki usiany stawami i oczkami wodnymi, Twój przewodnik opowie o ciężkiej pracy, że idzie się do tworzenia tego elegancki wyświetlacz kwiatowe. Później będziesz wracać do autobusu na podróż powrotną do Amsterdamu.

Następnie będziesz cieszyć się 20 minut jazdy od Zaanse Schans w komfortowym, klimatyzowanym jednopokładowych autobusie. Zaanse Schans Wiatrak wsi jest skansen, w którym mieści kolekcję pracujących wiatraków, drewnianych domów, stodół i sklepów sięga 18 i 19 wieku. Budynki te zostały przeniesione do tej strony rozpoczynającej się w 1961 roku, przynosząc z powrotem do życia dostatniego okres ten region Zaan.

W jego złoty wiek, region Zaan rozwinęła się w strefie przemysłowej na skalę nigdy wcześniej, chluby 600 czynnych wiatraków i fabryk wiatrowych. W tych małych fabryk, wiele zadań zostało przeprowadzone z wykorzystaniem energii wiatrowej, w tym cięcia drewna i mielenia przypraw, mąki, proszku kakaowego i innych.

Pomyślności wieku 18 i 19 mogą być postrzegane w pięknych domach, które były pierwotnie zbudowany w domach bogatych wiatrak właścicieli i sprzedawców. Zobaczysz atrakcyjne elewacje pomalowane w tradycyjne kolory takie jak zielony, beżowy i jasnoniebieskim.

Po przyjeździe do wioski, Twój przewodnik zabierze Cię na wycieczkę orientacji. Musisz odwiedzić muzeum skleić i drewnianą szewca sklep, i dostać się do smaku sera holenderskiego rolnika w gospodarstwie ser.

Wtedy będziesz miał czasu na zwiedzanie miejscowości na własną rękę. Zanim wyruszył, Twój przewodnik daje dalsze informacje na temat unikalnego charakteru Zhanse Schans i lokalnej historii i kultury, i daje Cenne wskazówki co warto zobaczyć i zrobić.

Powrót w Amsterdamie pójdziesz do wieży A'dam Lookout, gdzie trasa zakończy się, a otrzymasz darmowy bilet wstępu premii. A'dam LOOKOUT jest taras widokowy, z niezrównanym widokiem Amsterdamie.
Wliczone w cenę
 • Wszystkie podatki, opłaty i opłaty manipulacyjnej
 • żywo komentarzem trasie
 • Transport klimatyzowanym autokarem
 • Pick-up i zasnąć w wyznaczonych punktach spotkań
Niewliczone w cenę
 • Napiwki (opcjonalnie)
 • Jedzenie i napoje
Miejsce zbiórki
Co trzeba wiedzieć
• Trasa obejmuje niewielką ilość chodzenia. Wygodne buty do chodzenia są zalecane

Od 354 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 16)

Organizator:

Tourcompany

Numer identyfikacyjny produktu: 60853